Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Bite Fight

Go down 
+7
zverina
elanor
Piipsy
binko
Dejan
mamaF
Fiamma
11 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3
AvtorSporočilo
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Bite Fight - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bite Fight   Bite Fight - Page 3 Icon_minitimeČet Maj 20, 2010 11:08 am

Dejan je napisal/a:
Še ena opomba za Bitefight: Ko spiš ali si v šoli je najboljš, da greš za tisti čas delat. Sicer lahko delaš največ 8 ur naenkrat ampak to je že kar velik del noči.
Nekako do 30 levela je najboljš da napreduješ hitro od ene stopnje do druge. To gre najhitreje z delom na pokopališču in z izpolnjevanjem nalog v gostilni. Po 30 levelu (lahko tudi prej) pa te 2 sceni skoraj popolnoma opustiš in napadaš sovražno raso (volkodlake ali vampirje), pač tisto kontra kar si sama. Najdeš si ene 5- 10 nasprtnikov ki jih lahko skoraj v vsakem dvoboju premagaš in pol jih skos tolčeš ( oz. farmaš kakor se to reče v Bitefight žargonu). Na tak način lahko v enem dnevu zaslužiš ( če imaš srečo) nekaj 10 tisoč zlatnikov in si tako lahko kupuješ najsodobnejše orožje, ki pa je za levele od 30 naprej hudičevo drago. No ampak da boš napredovala do 30 levela verjetno rabiš še kar neki časa. Smile

Ful je uporabn, res! Razz Bom delala po tvojih nasvetih. Pol čez neki časa boš pa dal še kakšen nasvet, kajne??? Embarassed
Nazaj na vrh Go down
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

Bite Fight - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bite Fight   Bite Fight - Page 3 Icon_minitimeČet Maj 20, 2010 12:31 pm

Ja ni problema. Določene stvari ki sem ti prej napisal izhajajo tudi iz mojih napak pri igranju bitefighta, tako, da upam da boš ti tudi s pomočjo mojih izkušenj igrala bolje kot jaz. Samo boš pa morala biti kar vstrajna, da me ujameš; jaz sem sedaj tem nekje blizu 70. levela. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Bite Fight - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bite Fight   Bite Fight - Page 3 Icon_minitimeČet Maj 20, 2010 1:09 pm

Dejan je napisal/a:
Ja ni problema. Določene stvari ki sem ti prej napisal izhajajo tudi iz mojih napak pri igranju bitefighta, tako, da upam da boš ti tudi s pomočjo mojih izkušenj igrala bolje kot jaz. Samo boš pa morala biti kar vstrajna, da me ujameš; jaz sem sedaj tem nekje blizu 70. levela. Very Happy

Uff...ne se bat, te ne bom dohitela, hehe! Very Happy Sem komaj 4. level, no kmalu bom 5. Razz
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

Bite Fight - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bite Fight   Bite Fight - Page 3 Icon_minitimeČet Maj 20, 2010 3:39 pm

Dejan je napisal/a:
Ja ni problema. Določene stvari ki sem ti prej napisal izhajajo tudi iz mojih napak pri igranju bitefighta, tako, da upam da boš ti tudi s pomočjo mojih izkušenj igrala bolje kot jaz. Samo boš pa morala biti kar vstrajna, da me ujameš; jaz sem sedaj tem nekje blizu 70. levela. Very Happy

Kok doug pa igraš že? Da preračunam zase --> Tvoj čas podvojim pa prištejem še kakšen mesec zraven xD Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

Bite Fight - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bite Fight   Bite Fight - Page 3 Icon_minitimeČet Maj 20, 2010 3:43 pm

Od januarja 2009. Sem si pa lani od junija pa tja enkt do jeseni vzel pavzo. Pa sedaj zadn mesec tud skor čist nič ne igram.
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

Bite Fight - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bite Fight   Bite Fight - Page 3 Icon_minitimeČet Maj 20, 2010 6:49 pm

aha, ok, potem bom js rabila ene 3 leta Embarassed Razz Wink Wink
Nazaj na vrh Go down
fate

fate


Število prispevkov : 223
Join date : 11/04/2010
Age : 26
Kraj : ljubljana

Bite Fight - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bite Fight   Bite Fight - Page 3 Icon_minitimePon Maj 24, 2010 2:44 pm

Kako izbrišeš toteme, če jih seveda lahko?
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

Bite Fight - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bite Fight   Bite Fight - Page 3 Icon_minitimePon Maj 24, 2010 3:04 pm

fate je napisal/a:
Kako izbrišeš toteme, če jih seveda lahko?

Če je to tisto kar mislm da je, potem se mi zdi da jih lahko sam deaktiviraš????
Nazaj na vrh Go down
fate

fate


Število prispevkov : 223
Join date : 11/04/2010
Age : 26
Kraj : ljubljana

Bite Fight - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bite Fight   Bite Fight - Page 3 Icon_minitimePon Maj 24, 2010 4:40 pm

AtLanT!da je napisal/a:
fate je napisal/a:
Kako izbrišeš toteme, če jih seveda lahko?

Če je to tisto kar mislm da je, potem se mi zdi da jih lahko sam deaktiviraš????

Kako pa?
Pa kaj misliš? Embarassed Question
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Bite Fight - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bite Fight   Bite Fight - Page 3 Icon_minitimeNed Nov 07, 2010 4:27 pm

Jeeeeej, jaz sem že level 22 in bom kmalu 23. Seveda, pa nisem to igrico cel čas igrala, vmes sem nanjo pozabila za kakšen dober mesec. Laughing

Kako pa gre vam in kateri level ste sedaj?? Razz
Nazaj na vrh Go down
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

Bite Fight - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bite Fight   Bite Fight - Page 3 Icon_minitimeTor Nov 16, 2010 9:36 pm

Proti koncu pomladi sem nehal igrat, ker so me preveč napadal in mi sesuli zdravje skor do nule ( v igrci;se razume Smile ). Mogoče me bo tekom jeseni ali zime spet prijelo, da grem obnovit igro.
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Bite Fight - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bite Fight   Bite Fight - Page 3 Icon_minitimeTor Nov 16, 2010 9:42 pm

Jaz bom kmalu 25 level. Smile Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Bite Fight - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bite Fight   Bite Fight - Page 3 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Bite Fight
Nazaj na vrh 
Stran 3 od 3Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Ostalo :: Zabava in prosti čas-
Pojdi na: