Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Tumor na spolovilu

Go down 
+10
zverina
Sonii
Nes
Tahun
Kalisto
talupu
Fiamma
Juni
Eva
mashikaa
14 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3
AvtorSporočilo
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Tumor na spolovilu - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tumor na spolovilu   Tumor na spolovilu - Page 3 Icon_minitimePon Avg 16, 2010 11:14 am

Groza Sad Kivi je sicer zelo živahna, z drugimi se tepe kot ponavadi, uživa v priboljških, edino skledo s hrano ves čas prevrača. Po mojem jo bom nesla še na veterino, da mi oni povedo. Saj vem, da jo bo treba dati uspavat ... ampak meni je najbolj grozno to, da se nič ne vidi, da bi jo bolelo.
Nazaj na vrh Go down
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

Tumor na spolovilu - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tumor na spolovilu   Tumor na spolovilu - Page 3 Icon_minitimePon Avg 16, 2010 11:34 am

A lahko slikaš to na spolovilu? je že kaj večje? Jst sm bla najbl šokirana k sm jo enrkat prjela en dan pa ji je kr neki vn gledal pol nasledn dan je mela isto in ks m pršla k veterinarju nismo mogla vrjet kok se ji je povečal pa kr krvavo je že imela.
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Tumor na spolovilu - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tumor na spolovilu   Tumor na spolovilu - Page 3 Icon_minitimePon Avg 16, 2010 11:37 am

Ja Kivi ima tudi vsake toliko malo krvavo, potem je nekaj časa ok, potem pa spet. Bom slikala zvečer pa bom dala gor. Mi pa ne izgleda tako veliko kot na tisti prvi sliki z Nani.
Nazaj na vrh Go down
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

Tumor na spolovilu - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tumor na spolovilu   Tumor na spolovilu - Page 3 Icon_minitimePon Avg 16, 2010 11:43 am

NE vidiš vsakič, ko jo pogledaš. Moja si je kar zlizala(kot, da bi si potisnila nazaj noter) in ni mela več potem pa je spet ven udarilo. Jaz ti priporočam, da greš še po kakšno mnenje. Jaz sem bila v Lescah pri mojem veterinarju in tam so res prijazni in tudi ni tako drago. Vem, da sem vsakič, ko sem šla v Tukano drago plačala. Najbolje bo, da jo čimmanj mučiš.
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Tumor na spolovilu - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tumor na spolovilu   Tumor na spolovilu - Page 3 Icon_minitimePon Avg 16, 2010 11:46 am

Vzamem nazaj! Zdajle sem jo šla slikat in sem ugotovila, da je tumor grozno zrasel! Sicer ni krvavo, je pa približno še enkrat večje kot prvi dan in vsaj toliko veliko kot na slikici od Nani. Jaz komaj verjamem. Jutri jo bom nesla na veterino, da jo uspavajo. Neutral
Nazaj na vrh Go down
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

Tumor na spolovilu - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tumor na spolovilu   Tumor na spolovilu - Page 3 Icon_minitimePon Avg 16, 2010 11:53 am

To je res zoprno. Da ne boš mislila, da sem jo slikala, ko je imela ful velik tumor. To kar vidiš na sliki je res majhno. Pri veterinarju je gledala ven za lešnik velika rdeča gmota. Vem, da je boleče in, da ti je hudo ampak njo ne bo nič bolelo. Preprosto bo zaspala.
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Tumor na spolovilu - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tumor na spolovilu   Tumor na spolovilu - Page 3 Icon_minitimePon Avg 16, 2010 12:24 pm

Sožalje, Juni! Sad Ampak tako bo zanjo res najboljše, ker kot je že rekla Mashikaa jo ne bo bolelo in bo preprosto zaspala.
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Tumor na spolovilu - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tumor na spolovilu   Tumor na spolovilu - Page 3 Icon_minitimePon Avg 16, 2010 2:40 pm

Okej, za lešnik veliko še ni, ampak če bo še naprej tako hitro raslo, bo pa kmalu.

Grozno mi gre na živce, da ne morem zaupati temu, kar mi je rekel vet. Zdajle sem malo googlala okrog za več informacij in je na ene par straneh z odgovori v stilu 'vprašaj veterinarja' bil odgovor takoj, da gre za 'prolapse' (nimam pojma kako se to po slovensko reče, pač notranji organi 'padejo' s svojih mest) ali pa za tumor, v nobenem primeru pa nič 'eksotičnega' kot je rekel tisti vet, ki je pregledoval Kivi.
Nazaj na vrh Go down
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

Tumor na spolovilu - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tumor na spolovilu   Tumor na spolovilu - Page 3 Icon_minitimePon Avg 16, 2010 2:43 pm

Moj veterinar je mlad in takoj, ko je prijel Nani v roke in pogledal je rekel: Ja to bo pa tumor..se prou vidi, da je tko brstično..nevem..k cvetača je reku..da bi blo dobr al izžgat to vn al pa jo uspavat. Nč ni zgledal podon kkšnmu organu..
Nazaj na vrh Go down
Tahun

Tahun


Število prispevkov : 498
Join date : 29/03/2009
Age : 31
Kraj : Ljubljana

Tumor na spolovilu - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tumor na spolovilu   Tumor na spolovilu - Page 3 Icon_minitimePon Avg 16, 2010 10:26 pm

ojoj boga..
kaj pa če je podobno kot hemeroidi samo na spolovilu?pač vn je ušlo?
in ja se strinjam grozno da ne moremo zaupat veterinarjem..=/
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Tumor na spolovilu - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tumor na spolovilu   Tumor na spolovilu - Page 3 Icon_minitimeTor Avg 17, 2010 10:50 am

Hm, jaz sem se zdajle prepričala, da je očitno prolapse. Hočem nest Kivi k vetu, pridem tja, jo dvignem, in ji visi ven cela maternica z malimi priveski, ki so po mojem jajcevodi. Jaz sem se tako ustrašila, da sem jo skoraj spustila na tla. Poročam, kako bo z vetom.
Nazaj na vrh Go down
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

Tumor na spolovilu - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tumor na spolovilu   Tumor na spolovilu - Page 3 Icon_minitimeTor Avg 17, 2010 1:58 pm

Groznoje to, res! Poročaj ja!
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Tumor na spolovilu - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tumor na spolovilu   Tumor na spolovilu - Page 3 Icon_minitimeTor Avg 17, 2010 3:15 pm

Kivi je res imela prolaps maternice ... povedali so mi, da bi ji bilo potrebno odstranit rodila (sterilizacija), ampak bi bilo zelo drago, hkrati pa je poseg riskanten in precej zahteven za žival, tako da mi niso mogli reči, kakšne verjetnosti ima za preživetje. Jaz sem se tako odločila, da jo dam uspavat, ker bo tako še najmanj trpela. Sad
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Tumor na spolovilu - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tumor na spolovilu   Tumor na spolovilu - Page 3 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Tumor na spolovilu
Nazaj na vrh 
Stran 3 od 3Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Tumor pri podgani
» je mogoče tumor ???
» velik tumor?

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Bolezni podgan in razne težave-
Pojdi na: