Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Kaj poslušate trenutno?

Go down 
+33
talupu
Nes
Juni
Emč
Kalisto
amphibium
fate
zverina
xFylgjax
Nessa
mihc
AtLanT!da
Lee
Tjashy
taii aiko
Blue
Norka
lenka
Jasmina
pa3cija
calvo
bolha
Avalon
sreda_
Katie
erik in yhoni
Fiamma
Eva
mamaF
Dejan
elanor
njana
Sonii
37 posters
Pojdi na stran : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AvtorSporočilo
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

Kaj poslušate trenutno? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Kaj poslušate trenutno?   Kaj poslušate trenutno? Icon_minitimeSob Jan 17, 2009 11:03 am

Tukaj napišite kaj poslušate trenutno. Po radiu, na računalniku, mp3-ju, vseeno.

Pri meni se trenutno rola Car underwater - Armor for sleep
Nazaj na vrh Go down
njana

njana


Število prispevkov : 61
Join date : 15/01/2009

Kaj poslušate trenutno? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kaj poslušate trenutno?   Kaj poslušate trenutno? Icon_minitimeSob Jan 17, 2009 1:17 pm

sister nancy (dstep rmx) - bam bam



geek
Nazaj na vrh Go down
elanor

elanor


Število prispevkov : 185
Join date : 13/01/2009
Age : 28
Kraj : Kranj

Kaj poslušate trenutno? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kaj poslušate trenutno?   Kaj poslušate trenutno? Icon_minitimeSob Jan 17, 2009 2:57 pm

pink floyd - wish u were here Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

Kaj poslušate trenutno? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kaj poslušate trenutno?   Kaj poslušate trenutno? Icon_minitimeSob Jan 17, 2009 6:31 pm

Poslušam razno musko...še nejraje pa imam Industrial, tako rock/metal izvedbo kot tudi eletronsko izvedbo- Hellectro ( benda; Combichrist, Suicide commando). Kul mi je gotic in folk metal. Občasno poslušam RAC in NSBM, slednjega ne lih pogosto.

Najljubši bend pa mi je Rammstein. Cool
Nazaj na vrh Go down
mamaF

mamaF


Število prispevkov : 519
Join date : 13/01/2009
Age : 53
Kraj : Komen

Kaj poslušate trenutno? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kaj poslušate trenutno?   Kaj poslušate trenutno? Icon_minitimeNed Jan 18, 2009 12:09 am

Ja, moj glasbeni okus se vam bo mogoče zdel malo šizofreničen, vseh sort naenkrat lahko poslušam.....taki smo, bol tastari Very Happy. Trenutno se mi že dva dni vrti Amy Winehouse, prej sem imela en teden obsesijo s Queeni, vmes za pašatempo dalmatinske klape, pa baročna glasba, fajn so mi tudi Korpiklaani - to so eni odštekani finski "folk-metalci", pa spet malo Bacha, pa Iztok Mlakar, pa Edith Piaf, The Clash, ....ma vseh sort se mi dopade. Samo slo-turbo folka, Čukov in RBD pa res ne morem affraid
Ampak pri dveh mulotih si lahko predstavljate, da je poleg "moje" muzike še kaj slišat. Tamali nažiga Fatboy Slima, Eminema, Siddharto, Boba Marleya in tako, tavelika pa po novem Nirvano in Paramore, sicer pa obvezno Pink in tudi techno.
V glavnem, tisti, ki bo kdaj prišel k meni na obisk, lahko kamot prinese še kako svojo muziko s sabo - smo precej demokratični lol!
Nazaj na vrh Go down
njana

njana


Število prispevkov : 61
Join date : 15/01/2009

Kaj poslušate trenutno? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kaj poslušate trenutno?   Kaj poslušate trenutno? Icon_minitimePon Jan 19, 2009 9:45 pm

mamaF ti si pares zakon Smile

da bi men fotr pustu nabijat nirvano bi blo kr fejst tako da sem vecino svoje mladosti prezivela s slusalkami na glavi in je prislo do take mere da ne maram glasbe...

drgac pa poslusam svasta od muske...
Nazaj na vrh Go down
mamaF

mamaF


Število prispevkov : 519
Join date : 13/01/2009
Age : 53
Kraj : Komen

Kaj poslušate trenutno? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kaj poslušate trenutno?   Kaj poslušate trenutno? Icon_minitimeTor Jan 20, 2009 12:44 am

Njana I love you
Veš, kaj, da te malo potolažim, sem imela tudi jaz enga zateženga fotra "gospoda ravnatelja". Dobro, res da takrat še nismo imeli mp3 in računalnikov in take robe (jah, srednji vek, kaj češ Very Happy ), če si imel walkmana - na kasete, seveda, si bil že car Very Happy
Ampak na srečo sem šla že v srednjo šolo v LJ in tam smo si s cimrami včasih kar privoščile Evil or Very Mad v dijaškem domu, hehe, vzgojitelce pa v luft Rolling Eyes

No, jaz sem tolko demokratična tudi zato, ker me zanima, kaj se mojim mulcem dopade. Saj ne morem za zmeraj v srednjem veku čepet, a ne! Ampak da je Nirvana spet in se mi zdi pa ful hecno Smile . pa veš kaj je še hecno oz. čisto fajn, da se mladim mulcem dopade spet "stara muzika"- od punka, hard rocka itd.
Jima pa tudi jaz včasih s kako klasiko malo iz hudobije zatežim Twisted Evil , kadar mi dosadi 3456krat poslušat en in isti komad npr. od sinovega Crazy Froga Wink
Nazaj na vrh Go down
Eva

Eva


Število prispevkov : 356
Join date : 14/01/2009
Age : 33

Kaj poslušate trenutno? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kaj poslušate trenutno?   Kaj poslušate trenutno? Icon_minitimeTor Jan 20, 2009 4:09 pm

OOh, hvala bogu za popustljive starše (kar se tega tiče) Very Happy
Morata poslušat tamauga na eni strani, mene na drugi, vmes pa še svojo musko (ali televizijo) slišat Laughing

Trenutno se pa vrti: The Enemy: Away from here
pa vmes se je prestavilo na Mogwai: I'm Jim Morrison, I'm dead
Nazaj na vrh Go down
mamaF

mamaF


Število prispevkov : 519
Join date : 13/01/2009
Age : 53
Kraj : Komen

Kaj poslušate trenutno? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kaj poslušate trenutno?   Kaj poslušate trenutno? Icon_minitimeSob Jan 24, 2009 1:32 am

Danes sem gledala francoski film Zboristi ("Les Choristes") in zdaj šmrkam in se slinim nad muziko iz tega filma.
Meni je to tako leeepo Embarassed
http://de.youtube.com/watch?v=dQg-3wkzJ3s&feature=related
http://de.youtube.com/watch?v=xLhygrh0RoM&feature=related
ne se preveč smejat, bolj ko je človek star, bolj je sentimentalen Smile
Nazaj na vrh Go down
njana

njana


Število prispevkov : 61
Join date : 15/01/2009

Kaj poslušate trenutno? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kaj poslušate trenutno?   Kaj poslušate trenutno? Icon_minitimeSob Jan 24, 2009 11:32 am

no če koga zanima kaj js poslušam trenutno ima tukej radio:)

http://www.dubstep.fm/

na levi je link odvisno ker player uporabljate...

dubish music:)

bom ščekirala popoldne kaj poslušaš mamaF k se sliš zanimivo Smile

hihi tongue
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Kaj poslušate trenutno? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kaj poslušate trenutno?   Kaj poslušate trenutno? Icon_minitimeSob Jan 24, 2009 11:51 am

Dvd koncert Iron Maiden: Death on the road cheers
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

Kaj poslušate trenutno? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kaj poslušate trenutno?   Kaj poslušate trenutno? Icon_minitimeSob Jan 24, 2009 12:12 pm

Trenutno slovenski rap [no ja že par dni je tko Laughing ]
Nazaj na vrh Go down
mamaF

mamaF


Število prispevkov : 519
Join date : 13/01/2009
Age : 53
Kraj : Komen

Kaj poslušate trenutno? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kaj poslušate trenutno?   Kaj poslušate trenutno? Icon_minitimeNed Jan 25, 2009 9:32 pm

Question Eno vprašanje. A je med vami, kak (bivši) oboževalec Nirvane, ki se mu še kje po kotih valjajo njihovi posterji? To je namreč v naši hiši hudo zaželjena roba Very Happy
Ben, če ima slučajno kdo kak poster odveč, bi se priporočala, da (kot vsaka super mama Very Happy ) razveselim mojo pupo. V zameno ponujam unikatno visečo mrežo za podgance Very Happy
Nazaj na vrh Go down
erik in yhoni




Število prispevkov : 5
Join date : 01/02/2009

Kaj poslušate trenutno? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kaj poslušate trenutno?   Kaj poslušate trenutno? Icon_minitimeSre Feb 04, 2009 2:42 pm

ma js poslusam vecinoma elektroniko (techno,schranz,hardcore,house,harstyle) cheers
Nazaj na vrh Go down
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

Kaj poslušate trenutno? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kaj poslušate trenutno?   Kaj poslušate trenutno? Icon_minitimeSre Feb 04, 2009 9:05 pm

Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

Kaj poslušate trenutno? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kaj poslušate trenutno?   Kaj poslušate trenutno? Icon_minitimeČet Feb 05, 2009 5:54 am

Trenutno Be without you - Mary J. Blige
Nazaj na vrh Go down
Eva

Eva


Število prispevkov : 356
Join date : 14/01/2009
Age : 33

Kaj poslušate trenutno? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kaj poslušate trenutno?   Kaj poslušate trenutno? Icon_minitimeČet Feb 05, 2009 10:54 am

Trenutno mam na repeat vse tri albume od Louise Attaque I love you - ena francoska skupina
https://www.youtube.com/watch?v=aGJC0KAPeYA

pa The Editors - Racing Rats
https://www.youtube.com/watch?v=RcActzIwFkY

Pa vmes še The Enemy - Away from here
https://www.youtube.com/watch?v=7ZCVds_Q3WE
Nazaj na vrh Go down
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

Kaj poslušate trenutno? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kaj poslušate trenutno?   Kaj poslušate trenutno? Icon_minitimeČet Feb 05, 2009 9:34 pm

Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Kaj poslušate trenutno? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kaj poslušate trenutno?   Kaj poslušate trenutno? Icon_minitimePet Feb 06, 2009 7:48 am

In Flames - Take this life
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Katie

Katie


Število prispevkov : 4
Join date : 25/03/2009
Age : 31
Kraj : Murska Sobota

Kaj poslušate trenutno? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kaj poslušate trenutno?   Kaj poslušate trenutno? Icon_minitimeČet Apr 02, 2009 9:38 am

David Bowie-Heroes
Nazaj na vrh Go down
sreda_




Število prispevkov : 151
Join date : 29/01/2009

Kaj poslušate trenutno? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kaj poslušate trenutno?   Kaj poslušate trenutno? Icon_minitimeSob Apr 04, 2009 11:11 pm

Ensiferum - Breaking The Law (Judas Priest Cover)
Nazaj na vrh Go down
Avalon

Avalon


Število prispevkov : 180
Join date : 19/03/2009
Age : 29
Kraj : LJ

Kaj poslušate trenutno? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kaj poslušate trenutno?   Kaj poslušate trenutno? Icon_minitimeNed Apr 05, 2009 6:54 am

Leteči odred - Sanjao sam moju ružicu Embarassed Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

Kaj poslušate trenutno? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kaj poslušate trenutno?   Kaj poslušate trenutno? Icon_minitimeNed Apr 05, 2009 7:41 am

Heh včari sem gothic-industrail "večeru". Špilov je bend potem je mastopilo neki DJ-ev ( tudi punc).

Tuki je neki malega kar se je včeraj vrtelo:

https://www.youtube.com/watch?v=_D2MoiaPdqU&feature=related
https://www.youtube.com/watch?v=-zSRcFxZVAA
https://www.youtube.com/watch?v=kRa3BU5bl-s&feature=related

Cool
Nazaj na vrh Go down
bolha

bolha


Število prispevkov : 282
Join date : 27/01/2009
Age : 33
Kraj : Izola

Kaj poslušate trenutno? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kaj poslušate trenutno?   Kaj poslušate trenutno? Icon_minitimePon Maj 25, 2009 2:23 pm

trenutno se vrti riblja čorba- na zapadu ništa novo.. sicer sem pa zelo navezana na ta band, ker je tudi prvi ki sem ga poslušala (že pri petih letih Razz)

drugače pa poslušam skoraj vse.. kratka lista:

led zeppelin, bijelo dugme, riblja čorba, the doors, the beatles, deep purple, iron maiden, jimi hendrix, roy orbison, the ramones, pro arte, prljavo kazalište itd.
vglavnem stari rock pa ex-yugo rock Laughing za moj glasbeni okus so pa krivi starši, ki so mi že od malega 'tlačili' rock v ušesa lol!
Nazaj na vrh Go down
sreda_




Število prispevkov : 151
Join date : 29/01/2009

Kaj poslušate trenutno? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kaj poslušate trenutno?   Kaj poslušate trenutno? Icon_minitimePon Maj 25, 2009 4:18 pm

Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Kaj poslušate trenutno? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kaj poslušate trenutno?   Kaj poslušate trenutno? Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Kaj poslušate trenutno?
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 5Pojdi na stran : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Ostalo :: Zabava in prosti čas-
Pojdi na: