Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Ukvarjanje s podgano

Go down 
+10
Juni
Dejan
Cath
podganca
Eva
Sonii
AtLanT!da
Tahun
Nes
elanor
14 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2
AvtorSporočilo
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Ukvarjanje s podgano - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ukvarjanje s podgano   Ukvarjanje s podgano - Page 2 Icon_minitimeSre Jan 27, 2010 4:58 pm

AtLanT!da je napisal/a:
Mene samo zanima, ko jih imate spuščene, po kolkem času grejo nazaj spat? (ne tako, da jih sami date v kletko, ampak da si same zberejo plac in zaspijo tam)? Ker moji dve sta kar naenkrat postali leni! Po 15-20 min imata dovolj, se umijeta na polički, se zvijeta v klopčič in zaspita. Ubistvu kr neki! Včasih sta divjali skupi uro, uro pa pol, zdaj pa nič... Meni ni nič jasno.
Mogoče zdaj ni več tako zanimivo, ko vse poznara. Razz
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

Ukvarjanje s podgano - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ukvarjanje s podgano   Ukvarjanje s podgano - Page 2 Icon_minitimeSre Jan 27, 2010 7:39 pm

Možno, ja, al sta pa samo "odrasli" in sta se malo umirili.. Sam še vedno mi je čudno...
Nazaj na vrh Go down
Eva

Eva


Število prispevkov : 356
Join date : 14/01/2009
Age : 33

Ukvarjanje s podgano - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ukvarjanje s podgano   Ukvarjanje s podgano - Page 2 Icon_minitimeSre Jan 27, 2010 10:57 pm

Pr mojih je fuul razlika: Pepe ma po ene 20 minutah tud dost pa gre nekam spat, Mici mam pa lahko spuščeno do dve ure pa bo še zmerej letala okol k prsmuknjena Razz
Mogoče se res samo umirijo, Pepe je tud velik letou okol prej...
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

Ukvarjanje s podgano - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ukvarjanje s podgano   Ukvarjanje s podgano - Page 2 Icon_minitimePon Feb 15, 2010 7:59 pm

Nisem našla druge bolj primerne teme, ampak saj to spada pod ukvarjanje xD

No, moji dve se do sedaj nista pustili nič čohat, bolj sta se igrali, samo lizali sta mi prste, še posebej Xena in ko je to delala, je popolnoma ignorirala svet okoli sebe, še priboljške! Razz jezik In sem se spomnila, da bi jo, ko je pri meni v naročju, obrnila na hrbet in ji hitro dala roko pred smrček, da bi začela kot ponavadi lizati prste, jaz pa bi jo medtem začela z drugo čohat po trebuščku. Ne boste vrjeli, da mi je uspelo!! Glavico si je naštimala na moj pas, da je bila zleknjena na hrbtu, lizala prste in se minuto ali nekaj takega pustila čisto zadovoljna čohat!

Predvidevam, da če ji ne bi pasalo, bi takoj nehala in šla stran, ane?? Tako, da imam še upanje, da scrklam ti hiperaktivni samički Very Happy

Evo, lihkr sva podrli rekord, minuta, 9s affraid sunny
Nazaj na vrh Go down
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

Ukvarjanje s podgano - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ukvarjanje s podgano   Ukvarjanje s podgano - Page 2 Icon_minitimePon Feb 15, 2010 8:47 pm

To pa ni kar tako, čestitke. Very Happy Laughing
Nazaj na vrh Go down
me&Pek

me&Pek


Število prispevkov : 28
Join date : 11/02/2010
Age : 33

Ukvarjanje s podgano - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ukvarjanje s podgano   Ukvarjanje s podgano - Page 2 Icon_minitimeTor Feb 16, 2010 11:26 am

Moj Pek in jaz, glede na to, da se me je šele dobro navadil, preživiva skupaj kar se da časa. Medtem, ko imam šolo in je mama dopoldan doma, ji naročim naj ga spusti iz kletke za kakšno urico ali dve in tako pek opravlja telovadbo po moji sobi. Seveda sem umaknila vse stvari in izklopim vso elektriko, če bi se slučajno spomnil pregriznit kakšen kabel. Če se odločiš za kaj takega, potem umakneš tudi rože, da se na zastrupi z njimi.

Drugače pa ga imam, ko sem doma ves čas pri sebi. Počiva nekje v moji jopici (kapuca ali žepek). Tudi med delavnikom (delam za računalnikom in še dobro da doma) mi dela ves čas družbo.

Sem pristaš, da morajo biti podgane kolikor se da svobodne in socializirane. Ne maram tistega, da bi bil cel dan zaprt v kletki. Tudi iz tega vidika, ker nima podganje družbe in se je potrebno z njim še toliko bolj ukvarjati.
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

Ukvarjanje s podgano - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ukvarjanje s podgano   Ukvarjanje s podgano - Page 2 Icon_minitimeTor Feb 16, 2010 1:37 pm

Dejan je napisal/a:
To pa ni kar tako, čestitke. Very Happy Laughing

Hehe, hvala!

me&Pek, se popolnoma strinjam.
Nazaj na vrh Go down
LadyCy

LadyCy


Število prispevkov : 209
Join date : 04/04/2010
Age : 31
Kraj : Ptuj

Ukvarjanje s podgano - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ukvarjanje s podgano   Ukvarjanje s podgano - Page 2 Icon_minitimePet Jun 11, 2010 3:31 pm

Moj pa ima sobico zase doma, in je zunaj kolko hočee. Very Happy Med tednom, ko pa sem v šoli pa se ukvarjam z njim vsako uro Laughing ...tudi med poukom (5 minutnimi odmori) sem vedno pri njem. :=)=:
Nazaj na vrh Go down
me&Pek

me&Pek


Število prispevkov : 28
Join date : 11/02/2010
Age : 33

Ukvarjanje s podgano - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ukvarjanje s podgano   Ukvarjanje s podgano - Page 2 Icon_minitimePon Jun 14, 2010 8:54 am

Toliko o tem, da je 'zunaj kolikor hoče'... pazi na to, da bo postal radoveden škrat. Kletko imam na taki komodi, s katere se je že naučil splezat, zato ima vseeno odprto... ampak spleza sedaj že čisto ampak res čisto povsod po sobi. Dvakrat mi je v zadnjem tednu že pobegnil, se skril za omaro v spalnici in sem ga čakala dobri dve uri, da je prišel nazaj ven.

Skratka, saj mu zaupam, ampak toliko pa spet ne, tako da je sedaj čez dan, ko mora spat, oz. ko spi, kar lepo zaprt v kletki, da ni velikih presenečenj.

Sem se pa ravno včeraj lotila izdelovanja igračk... da mu ne bo tako dolgčas in ne bo kar tako zgineval... super igračke btw. tako kar doma jih lahko narediš in jaz sem se mu odločila predelati celo komodo v njegov mali zabaviščni park...

http://www.dapper.com.au/toys.htm
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Ukvarjanje s podgano - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ukvarjanje s podgano   Ukvarjanje s podgano - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Ukvarjanje s podgano
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 2Pojdi na stran : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» skrb za podgano
» oddam podgano
» Kako navaditi podgano na WC?
» Oddam podgano
» Hiška za podgano

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Vedenje-
Pojdi na: