Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Podganci v novi dom

Go down 
+3
Jasmina
bolha
Luxer
7 posters
AvtorSporočilo
Luxer




Število prispevkov : 3
Join date : 19/10/2009

Podganci v novi dom Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Podganci v novi dom   Podganci v novi dom Icon_minitimePon Okt 19, 2009 9:08 pm

hello

V svojem kotičku sobe bi želel imeti podganco.
Za družbo pa lahko dve, samičko in samčka....

Če ima kdo na voljo in bi oddal, lahko javi....

Lep smrckov pozdrav..... clown
Nazaj na vrh Go down
bolha

bolha


Število prispevkov : 282
Join date : 27/01/2009
Age : 32
Kraj : Izola

Podganci v novi dom Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podganci v novi dom   Podganci v novi dom Icon_minitimeTor Okt 20, 2009 5:52 am

Amm.. pa se zavedaš odgovornosti, ki jo prineseta samička + samček?
Nazaj na vrh Go down
Luxer




Število prispevkov : 3
Join date : 19/10/2009

Podganci v novi dom Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podganci v novi dom   Podganci v novi dom Icon_minitimeTor Okt 20, 2009 8:06 am

Zakaj spam-as temo....

Nisem ravno 15 let star, da bi moral mamo poprasat ce lahko....In ja se zavedam.

Zdaj pa šuuuš, če ni kaj drugega povedat Suspect
Nazaj na vrh Go down
Jasmina

Jasmina


Število prispevkov : 238
Join date : 19/08/2009
Age : 33
Kraj : Nova Gorica

Podganci v novi dom Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podganci v novi dom   Podganci v novi dom Icon_minitimeTor Okt 20, 2009 10:51 am

Iz kje pa si?
Lahko ti pomagam kej najt...
Si pripravljen kaj plačat?
Nazaj na vrh Go down
http://www.myspace.com/gothicbandeternity
Eva

Eva


Število prispevkov : 356
Join date : 14/01/2009
Age : 33

Podganci v novi dom Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podganci v novi dom   Podganci v novi dom Icon_minitimeTor Okt 20, 2009 11:02 am

Si povprašal pri MetalGirl? Ima še eno samičko.
Nazaj na vrh Go down
Luxer




Število prispevkov : 3
Join date : 19/10/2009

Podganci v novi dom Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podganci v novi dom   Podganci v novi dom Icon_minitimeTor Okt 20, 2009 11:24 am

Jutri bom v Ljubljani.
lahko kaj plačam itq rabbit

Drugače sem v celju.

Hvala bom poprašal metalko cheers

LP
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Podganci v novi dom Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podganci v novi dom   Podganci v novi dom Icon_minitimeTor Okt 20, 2009 8:35 pm

Živijo!
Jaz imam samčka in samičko (samček je kastriran), ki ju nameravam oddat zaradi alergije. Samček bo novembra star eno leto, saička pa je stara pol leta, sta pa očka in hčerkica.
Oddam ju pod posebnimi pogoji, ker nebi rada, da bi prišla v slabe roke.
Po niski ceni lahko prodam kletko in ostalo opremo.
Če te interesira, mi pošlji zs.
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

Podganci v novi dom Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podganci v novi dom   Podganci v novi dom Icon_minitimeSre Okt 21, 2009 5:00 am

Fiamma je napisal/a:
Živijo!
Jaz imam samčka in samičko (samček je kastriran), ki ju nameravam oddat zaradi alergije. Samček bo novembra star eno leto, saička pa je stara pol leta, sta pa očka in hčerkica.
Oddam ju pod posebnimi pogoji, ker nebi rada, da bi prišla v slabe roke.
Po niski ceni lahko prodam kletko in ostalo opremo.
Če te interesira, mi pošlji zs.

Fiamma, ali imaš alergijo nasploh na živali tudi če sta v kletki ali samo če po tebi lazita?
Jas usakič ko mi iks leze čez golo kožo in markira dobim koprivnico sem opazila. Rolling Eyes
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Podganci v novi dom Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podganci v novi dom   Podganci v novi dom Icon_minitimeSre Okt 21, 2009 1:09 pm

Ko ju imam na sebi, dobim izpuščaje, kar konkretne. Fant jih tudi dobi, samo niti približno take kot js.
Poleg tega me tudi respiratorno draži, če jih imam v sobi, kjer se več zadržujem, ko čistim kletko pa sploh.
Tako da v Lj nimam pogojev zanju, ker niam nobene druge sobe kamor ju dat, doma pa ju ne smem imet, ko mene ni. Sad
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

Podganci v novi dom Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podganci v novi dom   Podganci v novi dom Icon_minitimeSre Okt 21, 2009 1:39 pm

Uff škoda. =/
Nazaj na vrh Go down
elanor

elanor


Število prispevkov : 185
Join date : 13/01/2009
Age : 28
Kraj : Kranj

Podganci v novi dom Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podganci v novi dom   Podganci v novi dom Icon_minitimeSre Okt 21, 2009 4:36 pm

Fiamma je napisal/a:
Ko ju imam na sebi, dobim izpuščaje, kar konkretne. Fant jih tudi dobi, samo niti približno take kot js.
Poleg tega me tudi respiratorno draži, če jih imam v sobi, kjer se več zadržujem, ko čistim kletko pa sploh.
Tako da v Lj nimam pogojev zanju, ker niam nobene druge sobe kamor ju dat, doma pa ju ne smem imet, ko mene ni. Sad

sori ampak to bi lah prej razmišlala ane Rolling Eyes kašn šok bo to zanjiju...
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Podganci v novi dom Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podganci v novi dom   Podganci v novi dom Icon_minitimeSre Okt 21, 2009 6:51 pm

elanor je napisal/a:
Fiamma je napisal/a:
Ko ju imam na sebi, dobim izpuščaje, kar konkretne. Fant jih tudi dobi, samo niti približno take kot js.
Poleg tega me tudi respiratorno draži, če jih imam v sobi, kjer se več zadržujem, ko čistim kletko pa sploh.
Tako da v Lj nimam pogojev zanju, ker niam nobene druge sobe kamor ju dat, doma pa ju ne smem imet, ko mene ni. Sad

sori ampak to bi lah prej razmišlala ane Rolling Eyes kašn šok bo to zanjiju...
Sem razmišljala prej, ampak kako naj bi vedela, da bom staknila tako hudo alergijo??? Sem imela že prej po rokah podgane in ponavadi ČE sem kej dobila, je bil to izpuščaj pod vratom in NIKJER DRUGJE. Tako da mi ni treba tle bit pametna, ker sem že razmišljala na 1001 način kako bi ju pošlihtala brez da bi ju dala proč, pa se ni obneslo, žal.
Pa verjemi, da zanju ne bo velik šok, ker sem ju že prej bolj poredko imela po rokah, lih zaradi alergije, tako da smo rokovanje izmenjavali z bratom in fantom in dvomim, da so se toliko navezala na koga od naju treh, glede na to, da si delata družbo en drugemu in bosta ostala SKUPAJ. Poleg tega misli, da sem že dobila lastnika zanju in ju bom verjetno lahko še obiskovala.
Če dodam še to, sem Lumpo nabavla lih zaradi tega, da Alexiju nebi bilo dolgčas, ker se ne moram toliko ukvarjat z njim in od kar imam še njo, se je Alexi tudi precej bolj socializiral in ni več depresiven.
LP
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Sponsored content





Podganci v novi dom Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podganci v novi dom   Podganci v novi dom Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Podganci v novi dom
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Novi podganici
» moj prvi in novi podganček Pek
» Lucy išče novi dom
» Naježitev ob novi podgani
» Oddaja se stanovanje v Novi Gorici

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Arhiv & smetišče-
Pojdi na: