Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Ena malenkost o Sandrci

Go down 
5 posters
AvtorSporočilo
Sandrca

Sandrca


Število prispevkov : 13
Join date : 30/08/2009
Age : 34
Kraj : Jesenice

Ena malenkost o Sandrci Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Ena malenkost o Sandrci   Ena malenkost o Sandrci Icon_minitimePon Sep 14, 2009 7:52 am

Hej hoj! Še malček o meni... Sem Sandra, ampak za večino kar Sandrca in prihajam iz okolice Jesenic. S 1. oktobrom bom uradno študentka na Fakulteti za elektrotehniko. Ja, to pomeni da me zanima vse v zvezi z elektroniko, posebej pa mobiteli...Nekega dne bi rada delala kej v povezavi z njimi. Mi je pa tudi veselje delati v turizmu... Ampak pustmo zdej to Smile
Imam podgankota po imenu Mile... no, mam ga clo en dan, pa kaj, moj je Smile Potlej mamo pa doma še psa Mika, ki je mešanec med nemškim ovčarjem pa huskyjem, pa papagajko Kokico.
Ukvarjam se... zanima me....ka pa vem. Treniram aikido, rada kolesarim, v zadnjem času sem se zagrela za plezanje. Ful sem navdušena tudi nad piercingi (imam jih 8 ) in nad tattooji (ta je zaenkrat samo eden). Pa če bi lahko izbirala žival ki jo bom mela doma, in nebi blo omejitev, bi bil to zagotovo pujs, ker sem nora na njih odkar vem zase. Drugaače pa dni večinoma preživljam kje zunej z družbo. Kar se glasbe tiče sem pa yugo nostalgik in punker po duši Razz


Mile:
Ena malenkost o Sandrci 13092009


Mik:
Ena malenkost o Sandrci 25062009001


Jz (po novem spet med špeglarji, in ja, vem, kajenje ni zdravo):
Ena malenkost o Sandrci 02092009002


Nazadnje urejal/a Sandrca Pon Sep 14, 2009 9:28 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

Ena malenkost o Sandrci Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ena malenkost o Sandrci   Ena malenkost o Sandrci Icon_minitimePon Sep 14, 2009 11:11 am

Ooooo, zaljubila sem se v tvojga psa, dobesedno!!!! Kok je leeeeep!! Ful!! O, a ga loh pridm enkat pogledat?? Proooosiiiim!??? waaaa... <3 <3 <3
Nazaj na vrh Go down
Sandrca

Sandrca


Število prispevkov : 13
Join date : 30/08/2009
Age : 34
Kraj : Jesenice

Ena malenkost o Sandrci Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ena malenkost o Sandrci   Ena malenkost o Sandrci Icon_minitimePon Sep 14, 2009 11:14 am

hehe itak da lahko prideš Smile pa dobr da ne zna brat, ker če bi ta kompliment prebral bi mu blo zih nerodno Razz
Nazaj na vrh Go down
mamaF

mamaF


Število prispevkov : 519
Join date : 13/01/2009
Age : 53
Kraj : Komen

Ena malenkost o Sandrci Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ena malenkost o Sandrci   Ena malenkost o Sandrci Icon_minitimePon Sep 14, 2009 9:24 pm

cheers Sandrca, živjo in dobrodošla na forumu!
Upam, da bo še več novic in slikc tvojih kosmatincev Smile Oba sta zelooo lepa (ti si pa tudi ful simpatična).
V zvezi s tem te prosim samo eno malenkost: če se da, v bodoče zmanjšaj slike (recimo na 640x480 pik), ker tako velike slike, kot si jih zdaj prilepila zelo raztegnejo forum in je težko brati, ker se moraš premikat po strani levo - desno.
Saj ne bo problema, ne Smile
Nazaj na vrh Go down
Sandrca

Sandrca


Število prispevkov : 13
Join date : 30/08/2009
Age : 34
Kraj : Jesenice

Ena malenkost o Sandrci Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ena malenkost o Sandrci   Ena malenkost o Sandrci Icon_minitimePon Sep 14, 2009 9:26 pm

mamaF, brez skrbi da bom, je tudi mene malček "zafleširalo" ko sm vidla v kakšni velikosti so... Embarassed
Nazaj na vrh Go down
bolha

bolha


Število prispevkov : 282
Join date : 27/01/2009
Age : 33
Kraj : Izola

Ena malenkost o Sandrci Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ena malenkost o Sandrci   Ena malenkost o Sandrci Icon_minitimeTor Sep 15, 2009 5:38 am

podganko ma pa legendarno ime, hehe Laughing
yugo nostalgik, a? zakon! Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Olivija

Olivija


Število prispevkov : 387
Join date : 15/02/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

Ena malenkost o Sandrci Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ena malenkost o Sandrci   Ena malenkost o Sandrci Icon_minitimeSre Sep 16, 2009 6:47 pm

Uuuu jugo nostalgik, sva že dve. A greš mogoče nasledn mesc na koncert od Plavega Orkestra?
Nazaj na vrh Go down
Sandrca

Sandrca


Število prispevkov : 13
Join date : 30/08/2009
Age : 34
Kraj : Jesenice

Ena malenkost o Sandrci Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ena malenkost o Sandrci   Ena malenkost o Sandrci Icon_minitimeSre Sep 16, 2009 6:49 pm

kje pa bodo?
ne vem drugač, sliš se kul...sam kok mi bo finančno znesl... ker grem ta vikend na Pogo never ends, pol 26. Lovšin, 8.10. hladno pivo, 7.11. promocija Analeninga novega albuma... dnar pa kr puhti Sad
Nazaj na vrh Go down
Olivija

Olivija


Število prispevkov : 387
Join date : 15/02/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

Ena malenkost o Sandrci Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ena malenkost o Sandrci   Ena malenkost o Sandrci Icon_minitimeSre Sep 16, 2009 6:50 pm

Neve se še datuma. Kukr pa jest vem bo karta stala 10€. Koncert bo pa v Tivoliju.
Nazaj na vrh Go down
Sandrca

Sandrca


Število prispevkov : 13
Join date : 30/08/2009
Age : 34
Kraj : Jesenice

Ena malenkost o Sandrci Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ena malenkost o Sandrci   Ena malenkost o Sandrci Icon_minitimeSre Sep 16, 2009 6:51 pm

za 10eu pa grem Razz
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Ena malenkost o Sandrci Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ena malenkost o Sandrci   Ena malenkost o Sandrci Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Ena malenkost o Sandrci
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» MiSsy <3 BeLlko <3 InNa <3 in moja malenkost Klara(brez slikce =D )

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: O članih in njihovih podgancah :: Člani se predstavljajo-
Pojdi na: