Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Pepe Podganjek in Micka

Go down 
+14
millyvanilly
Skinny
Nina
Nes
Fiamma
lenka
Tahun
Lee
Avalon
Olivija
mamaF
Sonii
elanor
Eva
18 posters
Pojdi na stran : 1, 2  Next
AvtorSporočilo
Eva

Eva


Število prispevkov : 356
Join date : 14/01/2009
Age : 33

Pepe Podganjek in Micka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Pepe Podganjek in Micka   Pepe Podganjek in Micka Icon_minitimeSre Jan 14, 2009 4:01 pm

Moja zgodba s Pepetom gre takole: že zelo dolgo sem si želela imeti podgano, ampak so bili doma (logično) proti. Decembra za moj 18 rojstni dan mi je pa fant prinesel tegale razvajenca cheers Res da je pri meni šele 3 tedne (približno) ampak se odlično razumeva Smile Tudi starši so navdušeni nad njim (sploh oči ga stalno podkupuje s posladki in je nekam pogosto v moji sobi zadnje čase Very Happy )

Je strašno radoveden, scrkljan (ravno včeraj sem ga celo epizodo Housa morala čohljat pod vratom in po trebuščku Very Happy ), absolutno nor je na riž (pa nej bo to kuhan al pa na čokoladi Laughing ) in na splošno (malo) požrešen Wink

Pepe Podganjek in Micka Img0608
Tukaj se crklja Smile

Pepe Podganjek in Micka Img0615
Potem se skrije za hrbet in se baše s priboljški Laughing

Pepe Podganjek in Micka Img0454
Ne, to ni nedolžen pogled ampak pogled alla ti.bom.že.pobegnil Twisted Evil

Pepe Podganjek in Micka Img0565
Pozer afro

Pepe Podganjek in Micka Img0468
I love you


Nazadnje urejal/a Eva Ned Okt 11, 2009 7:20 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
elanor

elanor


Število prispevkov : 185
Join date : 13/01/2009
Age : 28
Kraj : Kranj

Pepe Podganjek in Micka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pepe Podganjek in Micka   Pepe Podganjek in Micka Icon_minitimeSre Jan 14, 2009 4:37 pm

Pepe.. luštn Smile
Nazaj na vrh Go down
Eva

Eva


Število prispevkov : 356
Join date : 14/01/2009
Age : 33

Pepe Podganjek in Micka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pepe Podganjek in Micka   Pepe Podganjek in Micka Icon_minitimePet Feb 06, 2009 4:14 pm

No, medtem ko smo eni pridni pa se probamo učit, majo spet drugi čajanko... Razz
Pepe Podganjek in Micka Img1137
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

Pepe Podganjek in Micka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pepe Podganjek in Micka   Pepe Podganjek in Micka Icon_minitimePet Feb 06, 2009 5:51 pm

Le od kje mi je tole znano.
Naprimer od zadnjič, ko mi je Iks prevrnila kozarc in je šlo vse za postlo.
Znajo najdet primerne trenutke in nas dekoncentrirat. Pa tko si se hotla učit ane. Laughing
Nazaj na vrh Go down
mamaF

mamaF


Število prispevkov : 519
Join date : 13/01/2009
Age : 53
Kraj : Komen

Pepe Podganjek in Micka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pepe Podganjek in Micka   Pepe Podganjek in Micka Icon_minitimePet Feb 06, 2009 6:02 pm

Ej, Pepe, ti radovednež! Tale fotka bi pa prav za Atlantido, se mi zdi Smile
Nazaj na vrh Go down
Olivija

Olivija


Število prispevkov : 387
Join date : 15/02/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

Pepe Podganjek in Micka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pepe Podganjek in Micka   Pepe Podganjek in Micka Icon_minitimeTor Feb 17, 2009 2:53 pm

No med tem k eni lezejo v šalco, Oli leze iz svoje kletke. Kako zanimivo lol! lol!
Nazaj na vrh Go down
Avalon

Avalon


Število prispevkov : 180
Join date : 19/03/2009
Age : 29
Kraj : LJ

Pepe Podganjek in Micka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pepe Podganjek in Micka   Pepe Podganjek in Micka Icon_minitimePet Mar 20, 2009 8:22 pm

Zakaj mi je smešno, vzdevek mojega fotra je tud Pepe. Pepe podganjek, dobr mu gre afro

Drugač pa adorable žvalca. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Eva

Eva


Število prispevkov : 356
Join date : 14/01/2009
Age : 33

Pepe Podganjek in Micka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pepe Podganjek in Micka   Pepe Podganjek in Micka Icon_minitimeNed Maj 31, 2009 7:31 pm

Nove fotke (niso nevemkaj dobre, ampak za silo bodo Smile )
Pepe Podganjek in Micka Img2452

Znamo tud u napačno smer lest Smile
Pepe Podganjek in Micka Img2463

Pepe Podganjek in Micka Img2469

Pepe Podganjek in Micka Img2481

Čeprou plezalke za umret smrdijo jih najrajš obletavam, po možnosti se skrijem vanje itd. Smile Pepe Podganjek in Micka Img2491
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Pepe Podganjek in Micka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pepe Podganjek in Micka   Pepe Podganjek in Micka Icon_minitimeNed Maj 31, 2009 8:17 pm

Luštn je I love you
Morm ti povedat da maš kletko popolnoma enako kot jaz Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Eva

Eva


Število prispevkov : 356
Join date : 14/01/2009
Age : 33

Pepe Podganjek in Micka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pepe Podganjek in Micka   Pepe Podganjek in Micka Icon_minitimeNed Okt 11, 2009 7:27 pm

No, od MetalGirl je včeraj k nam prišla nova članica - Micka (oziroma Mici oziroma Mica oziroma Miša, kakorkoli se komu zazdi da bi jo klical Smile )
Zaenkrat se s Pepetom super zastopita - sem ju takoj predstavila. Nekaj časa sta se ovohavala, nato se je tamala skrila pod njega, on jo je pa zagrabil in temeljito očistil jezik Mislim da bo tole en luštn in zabavn parček I love you
Zaenkrat ju mam seveda v ločenih kletkah, ne bi rada tvegala, bosta pa sčasoma dobila skupno domovanje.

Slikce pa pridejo
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Pepe Podganjek in Micka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pepe Podganjek in Micka   Pepe Podganjek in Micka Icon_minitimePon Okt 12, 2009 2:45 pm

no super da ni blo pretepov. xD
Nazaj na vrh Go down
Eva

Eva


Število prispevkov : 356
Join date : 14/01/2009
Age : 33

Pepe Podganjek in Micka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pepe Podganjek in Micka   Pepe Podganjek in Micka Icon_minitimeČet Okt 15, 2009 6:46 pm

Pa smo:

Pepe Podganjek in Micka 048
Treba bit lep za ženo jezik

Pepe Podganjek in Micka 026
Najprej od deleč...

Pepe Podganjek in Micka 027
...od blizu...

Pepe Podganjek in Micka 034
Mala princeska:''Jooooj, kako me je strah!''
Veliki vitez:''Kdo si drzne prestrašiti mojo ženo?!?!''

Pepe Podganjek in Micka 040

Pepe Podganjek in Micka 051

Pepe Podganjek in Micka 050

Pepe Podganjek in Micka 023
Fuuul sm bil pridn, dej me pocrklej O.O
Nazaj na vrh Go down
Tahun

Tahun


Število prispevkov : 498
Join date : 29/03/2009
Age : 31
Kraj : Ljubljana

Pepe Podganjek in Micka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pepe Podganjek in Micka   Pepe Podganjek in Micka Icon_minitimeČet Okt 15, 2009 7:11 pm

iiii kok lep parčk!!
pa kok je micena <3
ful sweet^^
Nazaj na vrh Go down
lenka

lenka


Število prispevkov : 128
Join date : 19/01/2009
Kraj : Ljubljana

Pepe Podganjek in Micka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pepe Podganjek in Micka   Pepe Podganjek in Micka Icon_minitimeČet Okt 22, 2009 8:23 pm

Hihi, ne vem kako mi je šele zdaj potegnilo Pepe Podganjek in Micka G060....
da imaš doma enga u iber luškanga dumbo podgančka :=)=: .

Seveda je tudi njegova princeska nadvse lepa Pepe Podganjek in Micka S050
Nazaj na vrh Go down
Eva

Eva


Število prispevkov : 356
Join date : 14/01/2009
Age : 33

Pepe Podganjek in Micka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pepe Podganjek in Micka   Pepe Podganjek in Micka Icon_minitimePet Okt 23, 2009 2:57 pm

Da je dumbo???? scratch Pojma nimam, ga nisem jst kupvala, ampak men se nikol ni zdeu dumbo...
Mislm, po čem pa to sklepaš?
Nazaj na vrh Go down
lenka

lenka


Število prispevkov : 128
Join date : 19/01/2009
Kraj : Ljubljana

Pepe Podganjek in Micka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pepe Podganjek in Micka   Pepe Podganjek in Micka Icon_minitimePet Okt 23, 2009 4:06 pm

Hihi, na slikcah se lepo vidi, da je dumbo Laughing. Primerjaj njegova ušesa in ušesa od Micke. Pepetova so nastavljena ob straneh glave Mickina pa na vrhu.
Nazaj na vrh Go down
Eva

Eva


Število prispevkov : 356
Join date : 14/01/2009
Age : 33

Pepe Podganjek in Micka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pepe Podganjek in Micka   Pepe Podganjek in Micka Icon_minitimePet Okt 23, 2009 10:41 pm

Sj to sm poj razmišljala, pa gledala po fotkah, ampak nikol nism pogruntala da bi blo to res lahko to... Shocked
Ja no, smo pa spešl, kaj čmo :=)=:
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Pepe Podganjek in Micka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pepe Podganjek in Micka   Pepe Podganjek in Micka Icon_minitimeSob Okt 24, 2009 7:25 am

Eva je napisal/a:
Da je dumbo???? scratch Pojma nimam, ga nisem jst kupvala, ampak men se nikol ni zdeu dumbo...
Mislm, po čem pa to sklepaš?
Po ušesih.
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
lenka

lenka


Število prispevkov : 128
Join date : 19/01/2009
Kraj : Ljubljana

Pepe Podganjek in Micka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pepe Podganjek in Micka   Pepe Podganjek in Micka Icon_minitimeSob Okt 24, 2009 10:35 am

Hihi, tudi v tvojem avatarju se lepo vidi, sa je taprav dumbo z belo pikco na glavi :=)=: Pepe Podganjek in Micka S050
Nazaj na vrh Go down
Eva

Eva


Število prispevkov : 356
Join date : 14/01/2009
Age : 33

Pepe Podganjek in Micka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pepe Podganjek in Micka   Pepe Podganjek in Micka Icon_minitimeSob Okt 24, 2009 9:55 pm

Sej pravim, zdej ko ste me opozoril na to takoj vidim razliko, prej se niti nisem obremenjevala s tem Embarassed
Sicer pa tud tko če gledam, da so dumboti večji in bolj scrkljani, pri Pepetu vse drži jezik
Nazaj na vrh Go down
Eva

Eva


Število prispevkov : 356
Join date : 14/01/2009
Age : 33

Pepe Podganjek in Micka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pepe Podganjek in Micka   Pepe Podganjek in Micka Icon_minitimeNed Mar 21, 2010 1:47 pm

Sporočam da smo prestali poskusne dneve skupaj v eni kletki in se je super obneslo cheers
Tako da Pepe je zdej preseljen z vso opremo vred v kletko od Mici (ker je veliko večja) in sta prou luštna. Zjutraj ju zmeraj najdem kko sta skupaj zvita in spita pod poličko I love you prou vesela sem da sta se končno navadila drug drugega, res sta prava srča zdej.
Slikce pridejo takoj ko mi jih rata naložit na računalnik. Smile
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Pepe Podganjek in Micka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pepe Podganjek in Micka   Pepe Podganjek in Micka Icon_minitimeNed Mar 21, 2010 2:00 pm

oo lepo.
Kako dolgo pa je trajalo to navajanje?
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Eva

Eva


Število prispevkov : 356
Join date : 14/01/2009
Age : 33

Pepe Podganjek in Micka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pepe Podganjek in Micka   Pepe Podganjek in Micka Icon_minitimeNed Mar 21, 2010 9:00 pm

Dobila sem jo oktobra in takoj na začetku sta se fejst tepla - sploh če je šou eden v kletko od drugega. Tam okoli decembra sta se pa že lepo razumela, ampak v kletke skupaj še nisem upala dat... Pol sm probavala vsake tok časa za kkšno urco jih skupej dat pa d sm bla v sobi, prejšnji teden sm jih pa čez vsako noč dala v eno kletko in od pepeta kletko odstranla, pa ni blo problemov in zdj mamo samo eno kletko Razz Mal predolg je trajal, sej če bi na silo jih dala skupej bi blo verjetno velik hitrej ampak se mi ni zdel potrebno.
Nazaj na vrh Go down
Nina

Nina


Število prispevkov : 93
Join date : 21/01/2010
Kraj : Ljubljana

Pepe Podganjek in Micka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pepe Podganjek in Micka   Pepe Podganjek in Micka Icon_minitimeNed Mar 21, 2010 10:24 pm

Ja super! Jaz vseeno upam da bo šlo malo hitreje, kakšen mesec največ, ker se selimo 2x na teden pa je malo prehudo dve kletki okoli vlačit Laughing
Nazaj na vrh Go down
Eva

Eva


Število prispevkov : 356
Join date : 14/01/2009
Age : 33

Pepe Podganjek in Micka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pepe Podganjek in Micka   Pepe Podganjek in Micka Icon_minitimeČet Dec 16, 2010 1:35 am

Torej, danes nas je po letu dni zapustila Micka... Sad Imela je nekaj narobe z jetri in zaradi oslabelosti fasala še infekcijo... Kljub temu da smo se 14 dni trudili z zdravili in preiskavami je bila vsa stvar žal že prehuda, tako da smo jo popoldne uspavali...

Meni je tako zelo hudo, saj vem da ji je bolje in da bi se samo mučila še, ampak kar ne morem verjeti da je ni več... Tudi Pepe jo kar išče po sobi in vse, kar vsaj malo diši po njej stokrat obleta in pregleda kje bi bila... O.O Tako jo pogrešam... Sad

Naj počiva v miru, bila je res najbolj prisrčna, razigrana in radovedna podganica in za vedno bo v naših srčkih...

Pepe Podganjek in Micka 019

Pepe Podganjek in Micka 020
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Pepe Podganjek in Micka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pepe Podganjek in Micka   Pepe Podganjek in Micka Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Pepe Podganjek in Micka
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 2Pojdi na stran : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Kapučino podganjek z rdečimi očmi - PODARIM
» Podganček Pepe(RIP) in Zofi(RIP)

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: O članih in njihovih podgancah :: Naše žverce-
Pojdi na: