Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 PODGANIICEE Xd

Go down 
+16
Jasmina
Tahun
Katarina
nika*
Lorix
Scaredy Rat
Mamba
Smartiss
Fiamma
AtLanT!da
Pusa
bolha
Eva
Blue
Olivija
Anjaa.
20 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AvtorSporočilo
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

PODGANIICEE Xd - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PODGANIICEE Xd   PODGANIICEE Xd - Page 5 Icon_minitimePon Sep 14, 2009 11:13 am

Scaredy Rat je napisal/a:

Če bi rada samičko, kapučink ni, pa če sm prov razumela Anjo sploh nobena samička ni bla take barve. Samičke mislm da so še črno bele pa rjavo bele, sam tiste k so rjavo bele so tok temne da itak zgledajo bolj črne Very Happy Vrjetn bo razlika opazna potem k bojo zrasle *shrug*

Aaa, ql ql ^^ Sj grem dons ponje xD Very Happy Mal sm živčk k tok komi čakam ^^ bounce bounce sunny flower
Nazaj na vrh Go down
podgANA

podgANA


Število prispevkov : 92
Join date : 11/08/2009
Age : 41
Kraj : Ljubljana

PODGANIICEE Xd - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PODGANIICEE Xd   PODGANIICEE Xd - Page 5 Icon_minitimePon Sep 14, 2009 12:04 pm

Jst bi pa toook rada vidla kakšno slikco od teh k so ti še ostal bounce
Nazaj na vrh Go down
Grass

Grass


Število prispevkov : 22
Join date : 14/09/2009
Age : 32
Kraj : Izola

PODGANIICEE Xd - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PODGANIICEE Xd   PODGANIICEE Xd - Page 5 Icon_minitimePon Sep 14, 2009 7:32 pm

Kaj je še ostala kaka podganca? Sama sem nameravala uzeti 2 samičke, če še ni prepozno Very Happy
Nazaj na vrh Go down
bolha

bolha


Število prispevkov : 282
Join date : 27/01/2009
Age : 33
Kraj : Izola

PODGANIICEE Xd - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PODGANIICEE Xd   PODGANIICEE Xd - Page 5 Icon_minitimeTor Sep 15, 2009 5:34 am

Grass je napisal/a:
Kaj je še ostala kaka podganca? Sama sem nameravala uzeti 2 samičke, če še ni prepozno Very Happy
hm čaki čaki čaki.. kako misliš prit u lj?
js sem ostala brez prevoza in če greš ti tam sem misla da bi lahko še zame pograbla 1 škrata? mislim če bi se dalo seveda Razz
Nazaj na vrh Go down
Scaredy Rat

Scaredy Rat


Število prispevkov : 96
Join date : 26/07/2009
Age : 34
Kraj : Ljubljana

PODGANIICEE Xd - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PODGANIICEE Xd   PODGANIICEE Xd - Page 5 Icon_minitimeTor Sep 15, 2009 12:11 pm

OT: Grass, I totally dig your avatar <3 <3 <3
Nazaj na vrh Go down
Grass

Grass


Število prispevkov : 22
Join date : 14/09/2009
Age : 32
Kraj : Izola

PODGANIICEE Xd - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PODGANIICEE Xd   PODGANIICEE Xd - Page 5 Icon_minitimeTor Sep 15, 2009 1:22 pm

bolha je napisal/a:
Grass je napisal/a:
Kaj je še ostala kaka podganca? Sama sem nameravala uzeti 2 samičke, če še ni prepozno Very Happy
hm čaki čaki čaki.. kako misliš prit u lj?
js sem ostala brez prevoza in če greš ti tam sem misla da bi lahko še zame pograbla 1 škrata? mislim če bi se dalo seveda Razz

Sm se zmenla z eno znanko da mi prinese iz lj, če bo treba. Lahka rečem da prnese še eno zate, np xD
Nazaj na vrh Go down
Grass

Grass


Število prispevkov : 22
Join date : 14/09/2009
Age : 32
Kraj : Izola

PODGANIICEE Xd - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PODGANIICEE Xd   PODGANIICEE Xd - Page 5 Icon_minitimeTor Sep 15, 2009 1:25 pm

Scaredy Rat je napisal/a:
OT: Grass, I totally dig your avatar <3 <3 <3

hehe, hvala.
Mam preveč cajta, pa se mi da pol take zadeve risat Wink
Nazaj na vrh Go down
Blue

Blue


Število prispevkov : 317
Join date : 11/08/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

PODGANIICEE Xd - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PODGANIICEE Xd   PODGANIICEE Xd - Page 5 Icon_minitimeTor Sep 15, 2009 2:18 pm

Grass je napisal/a:
Kaj je še ostala kaka podganca? Sama sem nameravala uzeti 2 samičke, če še ni prepozno Very Happy
Kukr sm razumela pogovor tukaj ni na voljo nobene samičke več.. (edin če sm jst to kej zamutla Very Happy Embarassed )

Jst grem pa jutri ponjoo cheers , sam še z Anjo se morm zment kdaj..
Nazaj na vrh Go down
bolha

bolha


Število prispevkov : 282
Join date : 27/01/2009
Age : 33
Kraj : Izola

PODGANIICEE Xd - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PODGANIICEE Xd   PODGANIICEE Xd - Page 5 Icon_minitimeTor Sep 15, 2009 2:25 pm

Grass je napisal/a:
bolha je napisal/a:
Grass je napisal/a:
Kaj je še ostala kaka podganca? Sama sem nameravala uzeti 2 samičke, če še ni prepozno Very Happy
hm čaki čaki čaki.. kako misliš prit u lj?
js sem ostala brez prevoza in če greš ti tam sem misla da bi lahko še zame pograbla 1 škrata? mislim če bi se dalo seveda Razz

Sm se zmenla z eno znanko da mi prinese iz lj, če bo treba. Lahka rečem da prnese še eno zate, np xD
ma to bi blo perfektno Very Happy
ok, alora še enga črno-belega samčka zame.. pa da bo čimbolj črn, al pa s kšnim zanimivim vzorčkom.. xP
Nazaj na vrh Go down
Scaredy Rat

Scaredy Rat


Število prispevkov : 96
Join date : 26/07/2009
Age : 34
Kraj : Ljubljana

PODGANIICEE Xd - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PODGANIICEE Xd   PODGANIICEE Xd - Page 5 Icon_minitimeTor Sep 15, 2009 5:29 pm

Grass je napisal/a:
Scaredy Rat je napisal/a:
OT: Grass, I totally dig your avatar <3 <3 <3

hehe, hvala.
Mam preveč cajta, pa se mi da pol take zadeve risat Wink

Rišpekt. Ti še kr naprej zabiji cajt na tak način!
Nazaj na vrh Go down
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

PODGANIICEE Xd - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: PODGANIICEE Xd   PODGANIICEE Xd - Page 5 Icon_minitimeČet Nov 05, 2009 7:56 pm

Živjo!

Imaš slučajno še kakšne podganice..po možnosti kakšno punčko? Zanima me še koliko so stare in če imajo črne učke:) Hvala!
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





PODGANIICEE Xd - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PODGANIICEE Xd   PODGANIICEE Xd - Page 5 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
PODGANIICEE Xd
Nazaj na vrh 
Stran 5 od 5Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Arhiv & smetišče-
Pojdi na: