Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Pohvale, kritike in predlogi

Go down 
+20
sharp
Ursheek99
nikiica
mravlinc
Tasha.W
ines.
choo
Lee
Nes
Juni
Cath
Blue
mamaF
Olivija
bolha
AtLanT!da
Scaredy Rat
aella
Sonii
Fiamma
24 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3
AvtorSporočilo
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Pohvale, kritike in predlogi - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pohvale, kritike in predlogi   Pohvale, kritike in predlogi - Page 3 Icon_minitimePon Jul 11, 2011 3:45 pm

Ursheek99 je napisal/a:
Ni zakaj.
A tukaj more biti pravopis?
V redu Very Happy
Pa še nekaj:
forumu bi lahko dodali hitre komentarje Smile
V vseh temah razen splošne klepetalnice velja to pravilo, ker je osnovna vloga informirati. Je pa tista tema za čvek nemoderirana Wink
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
sharp

sharp


Število prispevkov : 169
Join date : 03/10/2010
Age : 30
Kraj : Ljubljana

Pohvale, kritike in predlogi - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pohvale, kritike in predlogi   Pohvale, kritike in predlogi - Page 3 Icon_minitimePet Avg 19, 2011 11:20 pm

Forum je res super in vidim, da kar lepo napreduje. V dobrih 10 mesecih odkar sem se registriral, je to storilo že cca 150 novih članov. Slej ko prej ''bomo'' prebili mejo 500 registriranih članov. Vem, da niso več vsi aktivni ampak vseeno.
Na forumu je res ogromno super informacij in to ne le za nas, podganarje ampak tudi za ljudi, ki jih zanima kakšna posamezna informacija na tem področju...

Ena velika pohvala vsem, ki se trudijo za ta forum! Very Happy
Nazaj na vrh Go down
sharp

sharp


Število prispevkov : 169
Join date : 03/10/2010
Age : 30
Kraj : Ljubljana

Pohvale, kritike in predlogi - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pohvale, kritike in predlogi   Pohvale, kritike in predlogi - Page 3 Icon_minitimeTor Nov 01, 2011 9:31 pm

Po drugi strani pa opažam, da zadnje čase forum precej sameva, če lahko tako rečem. Kar nekako zamrl je se mi zdi. Upam, da se bo to kaj spremenilo. :/
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Pohvale, kritike in predlogi - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pohvale, kritike in predlogi   Pohvale, kritike in predlogi - Page 3 Icon_minitimeČet Nov 03, 2011 4:28 pm

A forumaši kaj pogrešate oz. bi želeli, da dodamu na forumu?
Seveda, če je v naši moči.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Puppy

Puppy


Število prispevkov : 288
Join date : 10/02/2011
Age : 30
Kraj : Kranj

Pohvale, kritike in predlogi - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pohvale, kritike in predlogi   Pohvale, kritike in predlogi - Page 3 Icon_minitimeČet Nov 03, 2011 5:31 pm

Jaa, meni bi bilo tut bolj všeč, če bi bil forum bolj aktiven. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Cherry

Cherry


Število prispevkov : 17
Join date : 04/11/2011
Kraj : Škofljica

Pohvale, kritike in predlogi - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pohvale, kritike in predlogi   Pohvale, kritike in predlogi - Page 3 Icon_minitimePet Nov 04, 2011 3:39 pm

Jaz bi pa spremenila barvo foruma v kakšno zeleno,belo .
Pa zamenjala bi barvo,po možnosti tudi pisavo tistih gubov zgoraj index,Portal,Faq itn. (Sprememba grafike)
Če bi se to spremenilo bi bil forum res res dober. Pohvale, kritike in predlogi - Page 3 78573 Very Happy
Stopnje za število prispevkov... nekaj v zvezi s podganami,ali pa čisto nasplošno.Recimo podganji mladiček ,podganji vajenček , itn.

Se opravičujem če sem preveč ''pametna'' glede barv in tega.
Nazaj na vrh Go down
Puppy

Puppy


Število prispevkov : 288
Join date : 10/02/2011
Age : 30
Kraj : Kranj

Pohvale, kritike in predlogi - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pohvale, kritike in predlogi   Pohvale, kritike in predlogi - Page 3 Icon_minitimePet Nov 04, 2011 6:02 pm

Dobila sem ideje Very Happy
-Lahko bi zbrisali une člane, ki so se na forum registrirali, pa niso aktivni oz. sploh nikoli ne hodijo na forum.
-Pa lahko bi naštimali zasebnost foruma, a kako se temu reče. Da bi bile take splošne teme odprte za vse (nega, življensko okolje, prehrana...), za te prijavljene pa bi bil celoten forum dosegljiv.

Drugače sta mi pa videz in header foruma zelo všeč. Pohvale, kritike in predlogi - Page 3 475817
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Pohvale, kritike in predlogi - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pohvale, kritike in predlogi   Pohvale, kritike in predlogi - Page 3 Icon_minitimePet Nov 04, 2011 6:11 pm

Cherry, ni se potrebno opravičevat =)
Kar z idejami na plan.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Blue

Blue


Število prispevkov : 317
Join date : 11/08/2009
Age : 29
Kraj : Ljubljana

Pohvale, kritike in predlogi - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pohvale, kritike in predlogi   Pohvale, kritike in predlogi - Page 3 Icon_minitimeSob Nov 05, 2011 11:51 am

Lahko bi imeli kdaj kakšne foto natečaje, pač z neko temo? wink
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Pohvale, kritike in predlogi - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pohvale, kritike in predlogi   Pohvale, kritike in predlogi - Page 3 Icon_minitimeSob Nov 05, 2011 6:44 pm

@Cherry: Barve se da zamenjat, ampak tisti gumbki so pa zraven foruma prišli in ker nihče od nas ni grafični designer, so taki, kot so. Sem pa že iskala enkrat na netu kake druge gumbke, ampak je žal bolj tako-tako kar se tega tiče.
Za 'stopnje' bom pa pogledala, če je na tem forumu to možno.

@Puppy: člane, ki so registrirani že ful časain niso še nič napisali, sem jaz že enkrat brisala. Je pa ful članov, ki so se registrirali in napisali par prispevkov, potem jih nismo pa nič več videli. Kar se pa tiče zasebnosti, pa ne vem, se ti zdi, da jo rabimo? Razz


Sicer pa bi bilo zelo dobrodošlo, če bi se komu dalo narediti barvno temo za forum in ozadje. Jaz čisto odkrito priznam, da se mi ne da Embarassed
Nazaj na vrh Go down
Puppy

Puppy


Število prispevkov : 288
Join date : 10/02/2011
Age : 30
Kraj : Kranj

Pohvale, kritike in predlogi - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pohvale, kritike in predlogi   Pohvale, kritike in predlogi - Page 3 Icon_minitimeSob Nov 05, 2011 8:04 pm

Haha, ja nevem, pač da ne bi vsak, ki bi odprl ta forum, videl teme, kot so Srečanja in kontakti, Čez mavrico, pa podobno. No, samo ideja Pohvale, kritike in predlogi - Page 3 576226
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Pohvale, kritike in predlogi - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pohvale, kritike in predlogi   Pohvale, kritike in predlogi - Page 3 Icon_minitimeSob Nov 05, 2011 9:26 pm

Aha, pametno. Na te kontakte in to sem pa čisto pozabila. Smile
Nazaj na vrh Go down
Cherry

Cherry


Število prispevkov : 17
Join date : 04/11/2011
Kraj : Škofljica

Pohvale, kritike in predlogi - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pohvale, kritike in predlogi   Pohvale, kritike in predlogi - Page 3 Icon_minitimeSob Nov 05, 2011 9:43 pm

Juni je napisal/a:
@Cherry: Barve se da zamenjat, ampak tisti gumbki so pa zraven foruma prišli in ker nihče od nas ni grafični designer, so taki, kot so. Sem pa že iskala enkrat na netu kake druge gumbke, ampak je žal bolj tako-tako kar se tega tiče.
Za 'stopnje' bom pa pogledala, če je na tem forumu to možno.

@Puppy: člane, ki so registrirani že ful časain niso še nič napisali, sem jaz že enkrat brisala. Je pa ful članov, ki so se registrirali in napisali par prispevkov, potem jih nismo pa nič več videli. Kar se pa tiče zasebnosti, pa ne vem, se ti zdi, da jo rabimo? Razz


Sicer pa bi bilo zelo dobrodošlo, če bi se komu dalo narediti barvno temo za forum in ozadje. Jaz čisto odkrito priznam, da se mi ne da Embarassed

Jaz bi,samo moreš povedat s katerim programom. Pohvale, kritike in predlogi - Page 3 576226 Pohvale, kritike in predlogi - Page 3 111145
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Pohvale, kritike in predlogi - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pohvale, kritike in predlogi   Pohvale, kritike in predlogi - Page 3 Icon_minitimeNed Nov 06, 2011 12:31 am

Evo, kontakti so bili dejansko skriti že prej, zdaj so pa skrite še galerije in mavrica. Če se komu zdi, da bi bilo treba pod privatno dati še kaj drugega, naj kar pove. Smile
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Pohvale, kritike in predlogi - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pohvale, kritike in predlogi   Pohvale, kritike in predlogi - Page 3 Icon_minitimeNed Nov 06, 2011 12:52 am

Male oglase?
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Pohvale, kritike in predlogi - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pohvale, kritike in predlogi   Pohvale, kritike in predlogi - Page 3 Icon_minitimeNed Nov 06, 2011 1:03 am

Dober predlog, storjeno. Smile
Nazaj na vrh Go down
Emchika

Emchika


Število prispevkov : 44
Join date : 06/11/2011
Age : 25

Pohvale, kritike in predlogi - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pohvale, kritike in predlogi   Pohvale, kritike in predlogi - Page 3 Icon_minitimeNed Nov 06, 2011 10:32 am

III... Ta podganca na škatli z naslovom forum je čisto ista kot moja, ko je bla mala veselje
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Pohvale, kritike in predlogi - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pohvale, kritike in predlogi   Pohvale, kritike in predlogi - Page 3 Icon_minitimePon Nov 07, 2011 7:45 pm

Hvala za ideje!
Kar pa se tiče stopenj, sem jaz že od samega začetka proti, ker se na mnogih forumih dogaja, da ljudje samo nabijajo poste, da bi imeli čim višjo stopnjo. Moderatorke pa tudi nismo cele dneve na forumu, da bi take poste stalno brisale.
LP
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Klarchy*

Klarchy*


Število prispevkov : 147
Join date : 28/06/2011
Age : 26
Kraj : Poljčane

Pohvale, kritike in predlogi - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pohvale, kritike in predlogi   Pohvale, kritike in predlogi - Page 3 Icon_minitimeTor Nov 08, 2011 3:43 pm

Jaz sem čisto obsedena z forumom ! Razz Pohvale Smile
Nazaj na vrh Go down
Scaredy Rat

Scaredy Rat


Število prispevkov : 96
Join date : 26/07/2009
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Pohvale, kritike in predlogi - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pohvale, kritike in predlogi   Pohvale, kritike in predlogi - Page 3 Icon_minitimeČet Nov 24, 2011 7:54 pm

V redu se mi zdi, da se je nekatere teme nastavilo na privat.

Pozdravljam tudi nekoliko spregledan predlog od Blue, da bi imeli kdaj kakšne foto natečaje (čeprov granted, to morda ne spada ravno pod izboljšanje foruma kot takega, ampak bolj pod neke aktivnosti, ki bi jih lahko imeli na forumu)

Ideja glede stopenj mi je bila tudi všeč, čeprov priznam, da se mi zatika pri terminologiji.. lahko bi se poslužili kšnih "mladiček", "senior", ipd. ampak po pravici povedano to niso izrazi, ki bi bili specifični za podgane. Sicer je res, kot je rekla Fiamma, da bi nekateri člani mogoče na ta račun začeli nabijat poste, ampak mal dvomim, da bi se ravno na tem forumu našel kakšen tak "povzpetnik" Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Pohvale, kritike in predlogi - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pohvale, kritike in predlogi   Pohvale, kritike in predlogi - Page 3 Icon_minitimeČet Nov 24, 2011 9:13 pm

Scaredy Rat je napisal/a:
Sicer je res, kot je rekla Fiamma, da bi nekateri člani mogoče na ta račun začeli nabijat poste, ampak mal dvomim, da bi se ravno na tem forumu našel kakšen tak "povzpetnik" Very Happy
Smo jih imeli že dovolj, predvsem med mlajšimi.
Posti pa so večinoma zgledali takole:

1. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

2. Ijoooojjj Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

3. Hahahahahahha Very Happy Very Happy Very Happy

4. Itd. ...
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Sponsored content





Pohvale, kritike in predlogi - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pohvale, kritike in predlogi   Pohvale, kritike in predlogi - Page 3 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Pohvale, kritike in predlogi
Nazaj na vrh 
Stran 3 od 3Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Pomembno :: O forumu-
Pojdi na: