Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Koncerti :)

Go down 
+14
Jasmina
Tjashy
Katarina
Eva
Sonii
Peexy
Juni
Timea
Scaredy Rat
bolha
Olivija
elanor
Dejan
Fiamma
18 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2
AvtorSporočilo
Scaredy Rat

Scaredy Rat


Število prispevkov : 96
Join date : 26/07/2009
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Koncerti :) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Koncerti :)   Koncerti :) - Page 2 Icon_minitimeSre Nov 25, 2009 6:18 pm

Ja, nekak obstaja korelacija med ljubeznijo do metala in ljubeznijo do podgan.. nočem posploševat, ampak velikrat je tko Very Happy

Čestitam za avtograme! ^^
Nazaj na vrh Go down
bolha

bolha


Število prispevkov : 282
Join date : 27/01/2009
Age : 33
Kraj : Izola

Koncerti :) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Koncerti :)   Koncerti :) - Page 2 Icon_minitimeSre Nov 25, 2009 6:58 pm

No sej je res tako.. pa tudi pri punkerjih so zelo pogoste Smile a potem sem edina YU-rock s podgano? XD
Pa hvala za čestitke ^^
Nazaj na vrh Go down
Katarina

Katarina


Število prispevkov : 70
Join date : 13/03/2009
Age : 36
Kraj : Ljubljana

Koncerti :) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Koncerti :)   Koncerti :) - Page 2 Icon_minitimeSre Nov 25, 2009 9:13 pm

Vidm, da ste klele usi neki na metal Smile

Aja pa bolha, čestitam za podpise!Very Happy

Dunaj je definitvno maaajka kar se tiče koncertov. Skor usak bend (večji al manjši) pride tja pa res ni delč tko da se definitivno splača (sploh, če greš z avtom).
Drgač pa js tut skos hodm po koncertih in festivalih, sploh zadnje dve leti. Od večjih koncertov sm bla na Guns'n'roses pa Maidnih (u Švici in Lj), sam toj blo že kake 4 leta nazaj pa te muske ne poslušam več.
Drgač pa sm bla lani poleti u Belgiji na Pukkelpopu, letos pa spomlad na Rockfest, polet pa na Dour festivalu (Be), Fluff festu (Cz), Acoustic lakeside (Au), InMusic (Hr) pa umes še ful enih koncertov na Dunaju, kak u Grazu, Gorici pa seveda u Lj Very Happy
Najbol od ush bendou so se mi pa utisnl u spomin Franz Ferdinand, Ritual, Editors, 65daysofstatic, Animal collective, Rise and fall, Crystal castles, Does it offend you, yeah? pa zih jih je blo še ful Smile
Nazaj na vrh Go down
Tjashy

Tjashy


Število prispevkov : 210
Join date : 15/09/2009
Age : 28
Kraj : Lublana (=

Koncerti :) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Koncerti :)   Koncerti :) - Page 2 Icon_minitimeČet Nov 26, 2009 6:49 am

Dons nej bi bla Siddharta v BigBangu v Cityparku, ob 6ih Smile Gre kdo?
Sicer nevem kokk bojo lahko tm koncert nardil ampak okej =)
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Koncerti :) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Koncerti :)   Koncerti :) - Page 2 Icon_minitimeČet Nov 26, 2009 8:09 am

Tjashy je napisal/a:
Dons nej bi bla Siddharta v BigBangu v Cityparku, ob 6ih Smile Gre kdo?
Sicer nevem kokk bojo lahko tm koncert nardil ampak okej =)
Kaj res? Smile
Koliko pa stane?
Sicer dvomim, da bo prišla, ker grem za 17.30 (ali eno uro perj Question ) na aerobiko in bi zamudila. Mogoče se spravim, ni nič rečeno.
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Tjashy

Tjashy


Število prispevkov : 210
Join date : 15/09/2009
Age : 28
Kraj : Lublana (=

Koncerti :) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Koncerti :)   Koncerti :) - Page 2 Icon_minitimeČet Nov 26, 2009 1:17 pm

Fiamma je napisal/a:
Tjashy je napisal/a:
Dons nej bi bla Siddharta v BigBangu v Cityparku, ob 6ih Smile Gre kdo?
Sicer nevem kokk bojo lahko tm koncert nardil ampak okej =)
Kaj res? Smile
Koliko pa stane?
Sicer dvomim, da bo prišla, ker grem za 17.30 (ali eno uro perj Question ) na aerobiko in bi zamudila. Mogoče se spravim, ni nič rečeno.
Narobe, od 16.00 do 17ih je =)) Nič, ker je otvoritev, kolkor sem jaz vidla =))
Wiiip, še maal =))
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Koncerti :) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Koncerti :)   Koncerti :) - Page 2 Icon_minitimeČet Nov 26, 2009 1:26 pm

Potem pa res ne bom mogla it. Razz
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Jasmina

Jasmina


Število prispevkov : 238
Join date : 19/08/2009
Age : 33
Kraj : Nova Gorica

Koncerti :) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Koncerti :)   Koncerti :) - Page 2 Icon_minitimeČet Nov 26, 2009 4:55 pm

5 Dec 2009
MC Velenje - Eternity and Gonoba
Velenje

18 Dec 2009
Izbruhov kulturni bazen - Eternity , Anavrin and Firefly
Kranj

7 Jan 2010
Rock Cafe- Epic RockLine Contest - ETERNITY,Brezno, Sagaris
Postojna


15 Jan 2010
Vipolže : Morana and Eternity
Grad Vipolže


16 Jan 2010
Eternity and Morana @ Tolmin Klub MINK
Tolmin

22 Feb 2010
CMAK Cerkno Koncert Eternity & Morana
Cerkno


Vabljeni Smile


Nazadnje urejal/a Jasmina Sre Dec 02, 2009 2:32 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
http://www.myspace.com/gothicbandeternity
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

Koncerti :) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Koncerti :)   Koncerti :) - Page 2 Icon_minitimeČet Nov 26, 2009 8:51 pm

Na Siddharti sem biv nazdnje maja letos, ko so špilal v kranjskem Tuš Planet-u. Sem bil pa tokrat na Siddharti že tretjič. Smile
Marca je v Litiji nastopalo nekaj bendov ki špilajo RAC.....ta muzika je preprosta vendar poskočna in zato dobro izpade na koncertih. Very Happy

Jasmina je napisal/a:
18 Dec 2009
Izbruhov kulturni bazen - Eternity , Anavrin and Firefly
Kranj

Tukaj vas pridem pogledat če bom imel le čas. Cool
Nazaj na vrh Go down
Eva

Eva


Število prispevkov : 356
Join date : 14/01/2009
Age : 33

Koncerti :) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Koncerti :)   Koncerti :) - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 29, 2009 5:10 pm

Scaredy Rat je napisal/a:

Eva je napisal/a:
Lastna režija na Dunaj z avto se zelo splača če so v avtu 4 osebe. Potem v obe smeri pride okoli 15€ na osebo z vinjeto vred.
Samo treba je merkat s parkirplacom! Splača se dat tiste par evrov za parkirplac, če ne se ti zgodi da plačaš 20€ za taksi na drug konec mesta (ker je podzemna že zaprta) pa 250€ kazni. Smo parkiral pred enim hotelom,in so nam ga v dveh urah odpeljali, table da ne smeš parkirati pa nikjer. Majo en zaokn da po delovnem času ne smeš parkirat pred trgovinami itd. ampak samo na označenih zadevah Rolling Eyes
Pa na Dunaj al pa v Graz se zelooo splača ker so karte zeloooo poceni - mi bomo za efetrklang dali 12€, editorsi so mal dražji (30€) ampak so bili kjerkoli drugje precej dražji, tko da.... DUNAJ! cheers

Hm, avto zame ni opcija ker greva s kolegico sami, js nimam izpita, njo bi pa pobral če bi mogla vozt v obe smeri Very Happy
Tole s podzemno me je kr šokiral, sm šla prevert vozni red in res zadnji vlak pelje tm okrog pol enih. In vse do zdj sm bla prepričana da je LPP sranje Neutral
Sicer sm se pa dons pozanimala glede vozovnic za vlak in obstaja ena poceni varianta (povratna 58€/osebo), če rezerviraš par dni vnaprej, plus na točno določen vlak morš it, kar res ni nek poseben problem. Bi blo pa z avtom definitivno bolj komot, ampak kaj čmo, mogoče drugič Smile

Je pa res zanimivo da so koncerti na Dunaju tok poceni; js tega nism vedla, ampak zdj ko si ti omenila, pa k vidim da bom za koncert odštela samo borih 17€.. me zanima kje organizator not prnese, da lahko tok poceni proda vstopnice Question 7€ za garderobo, 8€ za pivo? Laughing

Vlak stane tudi po 19€ v eno smer, ampak je treba naletet na posebne ponudbe, za ktere je pa samo določeno število sedežev... Ampak vse se najde Smile
Sej drgač majo tramvaje in buse celo noč, ampak furajo po posebnem urniku, mi pa nismo pojma mel kko, interneta al pa koga k bi vedu pa nikjer okoli. Rolling Eyes
Glede tega kko notr prnesejo pa nimam pojma. Pir je nekaj dražji ampak spet ne tok (3-3,5€), garderoba pa 1,5€ v gasometru (na nivoju prizoršče). Kkrkol, bolš za nas Very Happy
Nazaj na vrh Go down
taii aiko

taii aiko


Število prispevkov : 138
Join date : 03/09/2009
Age : 36
Kraj : Okolica Celja

Koncerti :) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Koncerti :)   Koncerti :) - Page 2 Icon_minitimePet Mar 05, 2010 4:07 pm

Bi šel kdo jutr na Tabu v Cvetličarno?! Mam še 2 vstopnici.
Nazaj na vrh Go down
http://monika-b.webs.com/
Timea




Število prispevkov : 160
Join date : 29/07/2009
Age : 31
Kraj : Temnica

Koncerti :) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Koncerti :)   Koncerti :) - Page 2 Icon_minitimeSre Mar 10, 2010 3:18 pm

A gre mogoče kdo 16.5. na Metallico v Zagreb? Smile
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Koncerti :) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Koncerti :)   Koncerti :) - Page 2 Icon_minitimeSre Mar 10, 2010 3:29 pm

A karte za parter so še?
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Muha

Muha


Število prispevkov : 49
Join date : 05/03/2010
Kraj : Celje

Koncerti :) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Koncerti :)   Koncerti :) - Page 2 Icon_minitimeSre Mar 10, 2010 4:55 pm

Pri naslednji plači - če še bojo karte, grema s fantom!

Šla bi na tribuno, ker v fan pitu mi ni za bit, zadih se pa nič več ne vidi Smile
Nazaj na vrh Go down
Timea




Število prispevkov : 160
Join date : 29/07/2009
Age : 31
Kraj : Temnica

Koncerti :) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Koncerti :)   Koncerti :) - Page 2 Icon_minitimeSre Mar 10, 2010 5:29 pm

Ja, fan pit je se v prodaji, ker so jih dodali se 1500 Smile)

tribuna pa je ze razprodana Smile nevem sicer kko ste lahko na takem koncertu in sedite ma ok Very Happy jz vem d moram skakat in tulit ku zmesana xD sm bla pa lani v drugi vrsti in ni blo prou nic narobe, in me niso porivali ne nic Smile tko je ce gres v italjo h sminkerjem k niti ne vejo kdo so metallica, v zagrebu vrjamem da bo kazin k so hrvati itak prizadeti, je blo ze na nightwish tko, pa se ko so slisal d smo slovenci so zalili vse po vrsti tko da..
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Koncerti :) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Koncerti :)   Koncerti :) - Page 2 Icon_minitimeSre Mar 10, 2010 6:05 pm

Mi smo bili na Maidnih v Splitu in nobenih problemov, tudi avto je ostal cel. Very Happy Res, da smo bili samo 3 in da nismo bili preveč glasni. Verjamem pa, da je Zagreb nekaj čisto drugega...
Kaže, da na Metallico ne gremo, ker ima fant takrat obvezno prakso in tudi ne vem če bi šlo z denarjm za karto skozi. Bomo pa drugič.
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Timea




Število prispevkov : 160
Join date : 29/07/2009
Age : 31
Kraj : Temnica

Koncerti :) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Koncerti :)   Koncerti :) - Page 2 Icon_minitimeSre Mar 10, 2010 7:21 pm

Ja za split ni problema, dalmacija in to so ful fajn ljudje Smile) kaj je v zagrebu pa pustmo stat.. -.- aja skodaa :// ben ja, pa drugic Very Happy cez par let ce bodo slucaaajno mel se ksno turnejo Smile
Nazaj na vrh Go down
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

Koncerti :) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Koncerti :)   Koncerti :) - Page 2 Icon_minitimeČet Mar 11, 2010 7:39 pm

Dobro, da si napisala tole opozorilo, ker grem mogoče 18. marca s kolegi na Rammstein-e v Zagreb. Tudi predskupina Combichrist je dobra ( hellelectro). Cool
Nazaj na vrh Go down
Jasmina

Jasmina


Število prispevkov : 238
Join date : 19/08/2009
Age : 33
Kraj : Nova Gorica

Koncerti :) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Koncerti :)   Koncerti :) - Page 2 Icon_minitimePon Mar 22, 2010 5:17 pm

Koncerti :) - Page 2 GuarFlyer2010-1
Nazaj na vrh Go down
http://www.myspace.com/gothicbandeternity
mamaF

mamaF


Število prispevkov : 519
Join date : 13/01/2009
Age : 53
Kraj : Komen

Koncerti :) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Koncerti :)   Koncerti :) - Page 2 Icon_minitimeSob Apr 17, 2010 6:32 am

Koncerti :) - Page 2 08052k10mm
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Koncerti :) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Koncerti :)   Koncerti :) - Page 2 Icon_minitimeČet Jul 29, 2010 10:16 am

še jaz, še jaz Very Happy

Vsako leto na metalcampu, lani na Paranoidu, 2× na Metal Manii (zadnje 2×, ko je še bla), lani na MetalKrampu. Potem na ta starih Nightwishih, ko so bli v Lj (2005?), na Maidnih v Lj, kar nekajkrat na Zmelkoow, Korpiklaanih, enkrat na Turisas v Mariboru (predlani, se mi zdi). Zna bit, da še kje, ampak zares bolj po festivalih hodim, ker je ceneje. Ko bom velika, bom šla na Brutal Assault na Češko Very Happy Pa bla sem na ene par koncertih bolj neznanih bendov (tolk, da se tudi imena bendov ne spomnem več, ups Embarassed ), pa lani na praktično vseh koncertih v KMŠju, ampak to zato, ker delam tam xD
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Sponsored content





Koncerti :) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Koncerti :)   Koncerti :) - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Koncerti :)
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 2Pojdi na stran : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Ostalo :: Zabava in prosti čas-
Pojdi na: