Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Nia a.k.a rockgirl

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Mo-Jo the rat




Število prispevkov : 9
Join date : 08/06/2014

Nia a.k.a rockgirl Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Nia a.k.a rockgirl   Nia a.k.a rockgirl Icon_minitimeNed Jun 08, 2014 3:07 pm

Živjo Smile

Mam 14 let in grem v prvi letnik gimnazije Ledina. Živim v Ljubljani. Poleg šole pa večino časa preživim v Plezalnem centru. Moji hobiji je plezanje, branje, še posebaj fantastika, rock/metal naj bendi so trenutno Pantera, Arctic monkeys, Linkin park, Blink 182 (sem zvest fan Game of thrones) in seveda živali Smile.
Doma mam Mo-Joa, pol leta staro ganco, Šapo, 4 leta staro labradorko, ki je supr razume s podgano in zelo pasivnega hrčka. Zarad podgane so me v šoli kr znal zafrkavat, ker sm nasplošno mal drugačna, ampak jim vedno povem, da jim lahko to podgano tut za majco vržm, če majo kej proti njej...sej ne da bi podgani dejansko to nardila Smile) Zdaj se borim še za eno podgano, a starši niso preveč navdušeni na njimi...
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Nia a.k.a rockgirl Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nia a.k.a rockgirl   Nia a.k.a rockgirl Icon_minitimeNed Jun 08, 2014 10:46 pm

Pozdravljena! Smile
Na forumu lahko najdeš kar nekaj nasvetov v temi "kako prepričati mamo", mogoče ti pa kaj prav pride Wink Podgane definitivno rabijo družbo in glede na to, da imate doma še 2 živali sklepam, da čisto vseeno tvojim staršem zanje ni. Mogoče jim lahko pokažeš kak video podgan, kako se skupaj igrajo al pa kakšne fotografije, zapise članov foruma itd... Smile Srečno!
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
 
Nia a.k.a rockgirl
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: O članih in njihovih podgancah :: Člani se predstavljajo-
Pojdi na: