Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Nujno podarim mlado podgano

Go down 
+4
sara828
Emchika
choo
mimi11
8 posters
AvtorSporočilo
mimi11

mimi11


Število prispevkov : 6
Join date : 03/10/2013

Nujno podarim mlado podgano Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Nujno podarim mlado podgano   Nujno podarim mlado podgano Icon_minitimeČet Okt 03, 2013 4:00 pm

Pozdravljeni ljubitelji podganic. Moja prijateljica si je pred dvemi tedni kupila podgano, ker pa o tem ni seznanila svojih staršev ji ti zdaj te ne dovolijo obdržati, tako, da sem jo začasno jaz vzela pod svoje okrilje. Ker vem, da so to zelo družabne živali, jaz pa po cele dneve delam in nimam časa, da bi se ukvarjala s to živalco plus nimam izkušenj z njimi vas prosim za pomoč, če ima kdo prostor za tega samčka, ker res ne želim, da bi trpel:( Drugače je bele barve (albino) in pa malo večja ušeska ima, mislim da se jim reče dumbo ušeska:) Prosim za pomoč. Hvala.
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Nujno podarim mlado podgano Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nujno podarim mlado podgano   Nujno podarim mlado podgano Icon_minitimeČet Okt 03, 2013 4:08 pm

Premaknila v male oglase... O neodgovornih nakupih raje ne bom, upam, da se podganci hitro najde nov dom. Lepo od tebe, da si vsaj začasno priskočila na pomoč Smile
Mogoče še kakšno slikco objavi, bo podgano najbrž lažje oddat Smile
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Emchika

Emchika


Število prispevkov : 44
Join date : 06/11/2011
Age : 25

Nujno podarim mlado podgano Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nujno podarim mlado podgano   Nujno podarim mlado podgano Icon_minitimeČet Okt 03, 2013 5:36 pm

slikcoo? ker je moja že precej boga pikaa in huh bi pa useeno mela novega Very Happy samo mogoče ne še čisto čisto zdaj takoj Very Happy morda mesec še al pa kaj tezga Very Happy
Nazaj na vrh Go down
sara828




Število prispevkov : 16
Join date : 12/12/2011
Kraj : Lj

Nujno podarim mlado podgano Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nujno podarim mlado podgano   Nujno podarim mlado podgano Icon_minitimeČet Okt 03, 2013 7:11 pm

Kolk je pa star? Smile
Nazaj na vrh Go down
mimi11

mimi11


Število prispevkov : 6
Join date : 03/10/2013

Nujno podarim mlado podgano Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nujno podarim mlado podgano   Nujno podarim mlado podgano Icon_minitimePet Okt 04, 2013 11:31 am

Bom ga slikala danes in prilepi sliko. Je bele barve z rdečimi očmi, starost je okoli 3 mesece, vsaj tako naj bi ji rekli v trgovini.
Nazaj na vrh Go down
Ingrid.

Ingrid.


Število prispevkov : 1
Join date : 09/02/2013

Nujno podarim mlado podgano Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nujno podarim mlado podgano   Nujno podarim mlado podgano Icon_minitimePet Okt 04, 2013 6:33 pm

Kok žalostno! Ampak v tem primeru dam minus tudi staršem! Če si punca želi imet podgano pa naj jo ima.. Ne vem zakaj so nekateri starši tolk proti tem, da ima njihov otrok domačo žival. Pri takšnih stvareh mi grejo pa res kocine pokonc, ker tut sama kot otrok nikoli nisem smela imeti domače živali:sad: 
Upam, da malček pristane v dobrih rokah in pri takšni družini, ki ga bo imela rada!lupček na bušček 
Nazaj na vrh Go down
mimi11

mimi11


Število prispevkov : 6
Join date : 03/10/2013

Nujno podarim mlado podgano Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nujno podarim mlado podgano   Nujno podarim mlado podgano Icon_minitimeSob Okt 05, 2013 8:15 pm

Mi je uspelo ga slikati:) wave

Nujno podarim mlado podgano Y5hf

Nujno podarim mlado podgano E8ao
Nazaj na vrh Go down
mimi11

mimi11


Število prispevkov : 6
Join date : 03/10/2013

Nujno podarim mlado podgano Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nujno podarim mlado podgano   Nujno podarim mlado podgano Icon_minitimeSob Okt 05, 2013 8:22 pm

Ne morem prilepiti linkov do slik:( bom probala nastimati pod profilno sliko...

....Evo ga:)
Nazaj na vrh Go down
Sh.

Sh.


Število prispevkov : 205
Join date : 02/09/2011
Age : 31
Kraj : Celje

Nujno podarim mlado podgano Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nujno podarim mlado podgano   Nujno podarim mlado podgano Icon_minitimeSob Okt 05, 2013 10:09 pm

Če ti uploadanje slik dela težave, mi jih pošlji na ZS ali na mail, pa jih uploadam zate. Sam nej bodo pol poštene fotke Razz
Nazaj na vrh Go down
mimi11

mimi11


Število prispevkov : 6
Join date : 03/10/2013

Nujno podarim mlado podgano Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nujno podarim mlado podgano   Nujno podarim mlado podgano Icon_minitimePon Okt 07, 2013 4:18 pm

Probavam ga slikati pa mam prepocasen fotoaparat in so same razmazane slike ker je kar zivahen. Bel je cel in ima roza useska, rep pa je umazano bel. Cez teden dni grem v tujino in me nebo kaksen mesec zato ce koga poznate ki bi ga vzel ali pa vsaj zacasno poskrbel za njega dokler ga kdo ne vzame bi bilo super ker pustit ga ne morem brez oskrbe sabo pa je nemogoce da ga vzamem. Ne zelim si da bi trpel zato prosim za pomoc.
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Nujno podarim mlado podgano Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nujno podarim mlado podgano   Nujno podarim mlado podgano Icon_minitimePon Okt 07, 2013 4:20 pm

Kontaktiraj zavod Kosovir (so tudi na forumu), mogoče ti lahko pomagajo pri oddaji.
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
sara828




Število prispevkov : 16
Join date : 12/12/2011
Kraj : Lj

Nujno podarim mlado podgano Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nujno podarim mlado podgano   Nujno podarim mlado podgano Icon_minitimePon Okt 07, 2013 4:52 pm

Načeloma lahko jaz pazim nanj.
Nazaj na vrh Go down
mimi11

mimi11


Število prispevkov : 6
Join date : 03/10/2013

Nujno podarim mlado podgano Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nujno podarim mlado podgano   Nujno podarim mlado podgano Icon_minitimeTor Okt 08, 2013 6:40 am

Je odsel v svoj novi dom:) Hvala vsem za pomoc. group hug 
Nazaj na vrh Go down
maxanja

maxanja


Število prispevkov : 47
Join date : 15/09/2013
Age : 38
Kraj : Zg. Korena, Mb

Nujno podarim mlado podgano Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nujno podarim mlado podgano   Nujno podarim mlado podgano Icon_minitimeSre Okt 09, 2013 6:59 am

Süper Smile
Nazaj na vrh Go down
onja




Število prispevkov : 7
Join date : 15/09/2013
Age : 22
Kraj : Ljubljana

Nujno podarim mlado podgano Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nujno podarim mlado podgano   Nujno podarim mlado podgano Icon_minitimeSre Okt 09, 2013 4:52 pm

superca:cheer: cheer cheer 
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Nujno podarim mlado podgano Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nujno podarim mlado podgano   Nujno podarim mlado podgano Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Nujno podarim mlado podgano
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Nujno Podarim 2 podgankota
» NUJNO podarim 2 podganci, samički
» NUJNO! podarim 2 podgančici gajo in lino
» Podarim podgano Črno
» iščem mladičko NUJNO

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Arhiv & smetišče-
Pojdi na: