Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Oprema za v kletko

Go down 
+2
choo
Fabio
6 posters
AvtorSporočilo
Fabio




Število prispevkov : 43
Join date : 30/04/2012
Age : 27
Kraj : Murska Sobota

Oprema za v kletko Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Oprema za v kletko   Oprema za v kletko Icon_minitimeČet Avg 02, 2012 6:27 pm

Ker imam zadnje dni preveč časa sem se vsedla za šivalni stroj in malo za šalo malo zares začela šivati opremo za v Fibijevo kletko. In ker mi je to res v zabavo sem se odločila, da bom na forumu objavila ponudbo.
Torej...:
-običajni hammock
>majhen(25 x 35 cm)= 4€
>srednji(30 x 40 cm)= 5,50€
>velik(40 x 45 cm)= 7,50€


-dvojni hammock = 7€
zgornji del 20 x 20cm
spodnji del 30 x 30cm


-trojni hammock = 14€
zgornji del 20 x 20cm
srednji del 30 x 30cm
spodnji del 40 x 40cm


-tunelčki (mere po želji)
Če imate pa vi kakšne ideje pa jih lahko poveste in bom poskusila kaj sčarati Razz
_________Fotografije sledijo kmalu_________
Trenutno imam na zalogi roza(pink) in moder flis in modro blago z motivom sovic (ful lušno blush ), pa še kaj bi se verjetno našlo po vrečkah z blagom. Tako da če je kdo zainteresiran naj se javi po ZS.


Nazadnje urejal/a Fabio Ned Avg 19, 2012 9:14 pm; skupaj popravljeno 2 krat
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Oprema za v kletko Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Oprema za v kletko   Oprema za v kletko Icon_minitimePet Avg 03, 2012 5:57 am

Komi čakam slikice Very Happy Sicer se tudi sama lotevam nekih ustvarjalnih podvigov zadnje čase, me pa zanima samo, kje dobiš tiste zadeve za pripet mrežo na kletko? Kak Merkur/Obi/Baukarkoli?

Malo OT - ko dobiš ZS, bi se ti moralo odpret eno "pop-up" okno, oz. če imaš pop-upe blokirane ti javi, da je tvoj brskalnik preprečil pojavitev tega okna. Potem pa samo klikneš na "PM", pa ti bo pokazalo zasebna sporočila Smile Sicer pa tudi če klikneš na "portal" tam na desni pod svojo slikico vidiš, kolko maš novih ZS in kolko vseh.
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Miška Miš

Miška Miš


Število prispevkov : 44
Join date : 18/07/2012

Oprema za v kletko Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Oprema za v kletko   Oprema za v kletko Icon_minitimeSob Avg 18, 2012 4:05 pm

ha js tut ful rada to delam sm nardila že ful povšterčkov pa tega in jim dala wave
Nazaj na vrh Go down
Naija




Število prispevkov : 66
Join date : 01/12/2011

Oprema za v kletko Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Oprema za v kletko   Oprema za v kletko Icon_minitimeNed Avg 19, 2012 3:07 pm

ful dobro Smile bom malo razmisla kam in kako bi lahko v naši leseni kletki kaj pritrdila, pa te bom potem mogoče za kaki hammock prosila Smile samo za barvo bi blo kul če bi lahko dobila kaj v stilu zelena, rumena, rdeča xD.. mata že vse ostalo v kletki ala rasta...če nebo možno pa tudi ni problema Smile drugače pa glede idej - 1x sem objavila en link od neke gospe iz Anglije, ki izdeluje hammocke, hiške, tunelčke, ...vsega vraga iz blaga za podgance... http://www.rataccessories.co.uk/ mogoče še kakšna ideje od nje Smile



p.s. še ideja za enostavno izdelavo tunelčkov doma... našima sem plastenko odrezala na obeh straneh... fajn je mogoče s čim oblepit, da se ne poškodujejo... pri nas se je "duck tape" (ne znam po slovensko) obnesel...je kar precej močna zadeva pa je ne morejo kar tako odlepit.. Smile
Nazaj na vrh Go down
Fabio




Število prispevkov : 43
Join date : 30/04/2012
Age : 27
Kraj : Murska Sobota

Oprema za v kletko Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Oprema za v kletko   Oprema za v kletko Icon_minitimeNed Avg 19, 2012 9:13 pm



Glede blaga ni problem, bom nabavila veselje
duck tape => lepilni trak lol
Nazaj na vrh Go down
Tasha.W

Tasha.W


Število prispevkov : 331
Join date : 29/01/2011
Age : 30
Kraj : Brežice

Oprema za v kletko Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Oprema za v kletko   Oprema za v kletko Icon_minitimeČet Nov 22, 2012 12:46 pm

Hej,
ali je to še aktualno? Smile
Ker če delaš iz flisa bi tudi jaz kako naročila Smile
Nazaj na vrh Go down
bolha

bolha


Število prispevkov : 282
Join date : 27/01/2009
Age : 32
Kraj : Izola

Oprema za v kletko Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Oprema za v kletko   Oprema za v kletko Icon_minitimePet Nov 30, 2012 9:35 am

Reče se 'duct tape' in ne 'duck tape'. Smile
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Oprema za v kletko Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Oprema za v kletko   Oprema za v kletko Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Oprema za v kletko
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» p: kletka + oprema
» Oprema za štakore
» Akvarija + oprema
» Oprema za Podgance
» kupim kletko

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Arhiv & smetišče-
Pojdi na: