Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 kako se vaša podgana razume z drugimi živalmi?

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
niki

niki


Število prispevkov : 66
Join date : 07/06/2011
Age : 37
Kraj : ljubljana

kako se vaša podgana razume z drugimi živalmi? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: kako se vaša podgana razume z drugimi živalmi?   kako se vaša podgana razume z drugimi živalmi? Icon_minitimeNed Jun 24, 2012 7:15 pm

živjo. na podforumu, kjer naštevate, katere še živali imate, sem zasledila, da vas kar precej ima mačke, pse, zajčke.. predvsem me zanima, kako se razumeta mačka in podgana, glede na to, da je mačka predatror, in ali je komu uspelo ju spoprijateljit. zanima me pa tudi, ali ste uspeli spoprijateljit podgano s katero drugo vrsto.
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

kako se vaša podgana razume z drugimi živalmi? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: kako se vaša podgana razume z drugimi živalmi?   kako se vaša podgana razume z drugimi živalmi? Icon_minitimeNed Jun 24, 2012 7:52 pm

Sicer moja mačka živi pri starših od fanta, ampak kadar je prišla v stik z mojimi podgancami, ni bilo nobenih problemov, je pa res, da so bile vedno vmes rešetke od kletke. Ampak ni nekaj drezala oz. zgledala sploh kakorkoli zainteresirana. Moje podgance so se pa mačk včasih bale, zdaj pa se mi zdi, da se je to umirilo (včasih, ko sem prišla od fanta in sm "smrdela" po mačkih, se tudi po več ur niso upali normalno gibat po kletki, zdaj jih pa to ne moti več).
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
 
kako se vaša podgana razume z drugimi živalmi?
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Kako in kam s podgano?
» Kako navaditi podgano na WC?
» Kako porediti podganico?
» Kako vidijo podgane?
» Kako ste izvedeli za forum?

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Razno-
Pojdi na: