Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 novo leto in obanšanje podgan kaj storiti

Go down 
5 posters
AvtorSporočilo
bloody švrga

bloody švrga


Število prispevkov : 2
Join date : 03/11/2011
Age : 27

novo leto in obanšanje podgan kaj storiti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: novo leto in obanšanje podgan kaj storiti   novo leto in obanšanje podgan kaj storiti Icon_minitimeNed Dec 04, 2011 1:16 pm

hey, nikjer nisem opazila te teme. hm mene pa zanima zdaj ko bo kmalu novo leto kako s podgano? Glede raket,petard pa tega....... Kaj storiti ? hvala
Nazaj na vrh Go down
Klarchy*

Klarchy*


Število prispevkov : 147
Join date : 28/06/2011
Age : 26
Kraj : Poljčane

novo leto in obanšanje podgan kaj storiti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: novo leto in obanšanje podgan kaj storiti   novo leto in obanšanje podgan kaj storiti Icon_minitimeNed Dec 04, 2011 1:43 pm

jaz ti predlaga, da jih daš v čimbolj zaprt prostor, ki je svetel. malo se postavi na njihovo stran, kje bi ti najraje bila, da te nebi blo strah.. Wink
Nazaj na vrh Go down
sharp

sharp


Število prispevkov : 169
Join date : 03/10/2010
Age : 30
Kraj : Ljubljana

novo leto in obanšanje podgan kaj storiti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: novo leto in obanšanje podgan kaj storiti   novo leto in obanšanje podgan kaj storiti Icon_minitimeNed Dec 04, 2011 2:03 pm

Predvidevam, da je imela uporabnica ''bloody švrga'' v mislih tudi (predvsem) kako ravnati s podgano zunaj...Imam prav?
Se pravi, če jo prenašaš in ljudje mečejo petarde, kar je za podgane verjetno izjemno stresno.

Moj nasvet bi bil, da je sploh ne nosiš ven v tistem kriznem obdobju, tudi mrzlo bo verjetno preveč. Sicer pa naj se skrije v kapuco ali v kako torbo. Tudi doma ji postavi kletko na neko ''nestresno'' mesto. Smile
Nazaj na vrh Go down
bloody švrga

bloody švrga


Število prispevkov : 2
Join date : 03/11/2011
Age : 27

novo leto in obanšanje podgan kaj storiti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: novo leto in obanšanje podgan kaj storiti   novo leto in obanšanje podgan kaj storiti Icon_minitimePon Dec 05, 2011 8:03 am

jah hvala za odgovor nosila je vsekakor ne bom ven saj je za moje pojme premrzlo zanima me če se splača dat kako uspavala, saj živim v neposredni bližini kraja, kjer vsako leta no veliko spuščajo pirotehniko. Imam tudi psa, ki mu damo uspavala saj je drugače zelo zmešana. lp
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

novo leto in obanšanje podgan kaj storiti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: novo leto in obanšanje podgan kaj storiti   novo leto in obanšanje podgan kaj storiti Icon_minitimePon Dec 05, 2011 12:03 pm

Ah, ne. Vsaj po mojih izkušnjah nikakor nima smisla podgano dati na tablete zaradi pirotehnike - pri nas se podganice za rakete in petarde sploh ne zmenijo. Če vidiš, da so podgane živčne zaradi pokanja, jih prestavi v kak prostor, kjer se to ne sliši toliko, to je pa to. Ampak kot rečeno - vsaj pri nas so vedno vse podgane povsem ignorirale zvoke izven stanovanja (včasih pa tudi tiste v stanovanju Very Happy)
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

novo leto in obanšanje podgan kaj storiti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: novo leto in obanšanje podgan kaj storiti   novo leto in obanšanje podgan kaj storiti Icon_minitimePon Dec 05, 2011 12:33 pm

Tudi pri nas sploh niso opazile, da zunaj kaj poka. Pač spijo normalno.

Je pa res, da ni pod našim oknom nekega množičnega/organiziranega metanja
petard, ker smo sredi blokovskih naselij v Mariboru.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Sponsored content





novo leto in obanšanje podgan kaj storiti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: novo leto in obanšanje podgan kaj storiti   novo leto in obanšanje podgan kaj storiti Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
novo leto in obanšanje podgan kaj storiti
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Srečno novo leto 2010!!
» Vrste podgan
» Kako se obnašati z novo podganco?
» Kako prepričati starše za novo kletko ?
» o inteligenci podgan

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Razno-
Pojdi na: