Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Emchikaa & Coco & Pikica

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Emchika

Emchika


Število prispevkov : 44
Join date : 06/11/2011
Age : 25

Emchikaa & Coco & Pikica Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Emchikaa & Coco & Pikica   Emchikaa & Coco & Pikica Icon_minitimeNed Nov 06, 2011 10:49 am

No ja pa da se še jaz predstavim. Ime mi je Ema in sem iz okolice Novega Mesta. Trenutno hodim v 8. razred osnovne šole. Imam dve podgani (Coco&Pikica) in pa še psičko (Lady), mačka(Bineta xD & Mici). Pred nekaj leti smo imeli doma tudi zajčico (Megi), ki pa je poginila ter tudi dve hrčici (Srečka&Speddy), ki pa sta zaradi starosti(3 leta) končali svoje življenje. Po hrčicah sem se odločila za podgano. Moja sestra je dobila eno(Pikico), jaz pa sem se takoj zaljubila v svojo(Coco). Vendar moja sestra ni ravno oseba, ki bi skrbela za živali kot je treba. Torej sem jaz prevzela tudi Pikico. Sedaj imam obe in super se razumemo. Sploh pa nevem (glede na to da bo zdaj imela Pikica že 1. rojstni dan) zakaj nisem že prej poiskala foruma o podganah. doh

Nazaj na vrh Go down
Puppy

Puppy


Število prispevkov : 288
Join date : 10/02/2011
Age : 30
Kraj : Kranj

Emchikaa & Coco & Pikica Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Emchikaa & Coco & Pikica   Emchikaa & Coco & Pikica Icon_minitimeNed Nov 06, 2011 11:06 am

Dobrodošla! Smile
Nazaj na vrh Go down
Emchika

Emchika


Število prispevkov : 44
Join date : 06/11/2011
Age : 25

Emchikaa & Coco & Pikica Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Emchikaa & Coco & Pikica   Emchikaa & Coco & Pikica Icon_minitimeNed Nov 06, 2011 11:12 am

Hvala veselje
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Emchikaa & Coco & Pikica Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Emchikaa & Coco & Pikica   Emchikaa & Coco & Pikica Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Emchikaa & Coco & Pikica
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: O članih in njihovih podgancah :: Člani se predstavljajo-
Pojdi na: