Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Sprehodi in oprsnica

Go down 
+15
Tasha.W
Lee
zverina
Kalisto
Peexy
Cath
mashikaa
podgANA
elanor
AtLanT!da
Fiamma
Olivija
mamaF
Sonii
Eva
19 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2
AvtorSporočilo
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Sprehodi in oprsnica - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sprehodi in oprsnica   Sprehodi in oprsnica - Page 2 Icon_minitimePet Apr 23, 2010 12:42 pm

Moj se prouv ne more navadt na to oprsnico! Takoj ko mu jo dam gor, se noče več premakn oz. se premakne zelo malo. Imam pa tako oprsnico kot jo ima podgANA in sem z njo zelo zadovoljna, ker je primerna za različne velikosti, tako za čisto majhne, kot za odrasle. Jo vsem priporočam, ker se res nikakor ne more izmuznit Exclamation Suspect
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Sprehodi in oprsnica - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sprehodi in oprsnica   Sprehodi in oprsnica - Page 2 Icon_minitimePet Apr 23, 2010 7:15 pm

mišo/miško je napisal/a:
Moj se prouv ne more navadt na to oprsnico! Takoj ko mu jo dam gor, se noče več premakn oz. se premakne zelo malo. Imam pa tako oprsnico kot jo ima podgANA in sem z njo zelo zadovoljna, ker je primerna za različne velikosti, tako za čisto majhne, kot za odrasle. Jo vsem priporočam, ker se res nikakor ne more izmuznit Exclamation Suspect

Dobro da ti jo vsaj uspe nanjo nataknit.. hehe.. meni to ni še nikoli uspelo :S
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Sprehodi in oprsnica - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sprehodi in oprsnica   Sprehodi in oprsnica - Page 2 Icon_minitimeSob Apr 24, 2010 6:39 am

XD
Treba je vztrajat! Saj veš kakšen je pregovor:počasi se daleč pride/če ne vztrajaš, ne boš nikoli vedel, kako bi bilo, če bi vztrajal! Enkrat ti bo zihr uspel! Very Happy Wink
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Sprehodi in oprsnica - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sprehodi in oprsnica   Sprehodi in oprsnica - Page 2 Icon_minitimeSob Apr 24, 2010 12:50 pm

mišo/miško je napisal/a:
XD
Treba je vztrajat! Saj veš kakšen je pregovor:počasi se daleč pride/če ne vztrajaš, ne boš nikoli vedel, kako bi bilo, če bi vztrajal! Enkrat ti bo zihr uspel! Very Happy Wink

hehe težka bo..
Nazaj na vrh Go down
Tasha.W

Tasha.W


Število prispevkov : 331
Join date : 29/01/2011
Age : 30
Kraj : Brežice

Sprehodi in oprsnica - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sprehodi in oprsnica   Sprehodi in oprsnica - Page 2 Icon_minitimeSob Feb 19, 2011 5:55 pm

imam vprašanje.
če podganco navajaš na oprsnico Smile
in me zanima če bi bila za podgancoo takale ureduu ?? huh


Sprehodi in oprsnica - Page 2 File_694

ali pa je tale boljša ....

Sprehodi in oprsnica - Page 2 ImgBigArticle_1_8782
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

Sprehodi in oprsnica - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sprehodi in oprsnica   Sprehodi in oprsnica - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 23, 2011 8:55 am

pomoje da je druga boljša ker iz prve se brez težave zbaše ven - preverjeno. rofl
Nazaj na vrh Go down
Tasha.W

Tasha.W


Število prispevkov : 331
Join date : 29/01/2011
Age : 30
Kraj : Brežice

Sprehodi in oprsnica - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sprehodi in oprsnica   Sprehodi in oprsnica - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 23, 2011 9:15 am

Aham. Hvala. Potem bom pa res to vzela Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Klarchy*

Klarchy*


Število prispevkov : 147
Join date : 28/06/2011
Age : 26
Kraj : Poljčane

Sprehodi in oprsnica - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sprehodi in oprsnica   Sprehodi in oprsnica - Page 2 Icon_minitimeČet Nov 10, 2011 8:40 pm

Jaz sem si oprstnico naredla kar sama doma iz raztegljivih gumic in jo odlično prenaša! Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Neska**




Število prispevkov : 12
Join date : 10/11/2011
Age : 29

Sprehodi in oprsnica - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sprehodi in oprsnica   Sprehodi in oprsnica - Page 2 Icon_minitimeČet Nov 10, 2011 9:08 pm

Jes tut..
Iz večje (okoli vratu), pa manjše (okoli prsi) gumice, ki so povezane skup z dvema pretrganima gumicama, ki pridejo: ena po vratnih vretencih, durga pa med sprednjimi mogami (ta je za centimeter daljša od prve).. lupček na bušček
Ni ji tesna, si je ne poskuša spravit dol (vsaj dokler je na meni, ali na tleh ) in se je je navadila.. Najprej jo je malo motla, pol jo je pa mela skoraj vsak dan gor, pa se je je lepo navadla morem rečt.. Smile
wink
Nazaj na vrh Go down
Puppy

Puppy


Število prispevkov : 288
Join date : 10/02/2011
Age : 30
Kraj : Kranj

Sprehodi in oprsnica - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sprehodi in oprsnica   Sprehodi in oprsnica - Page 2 Icon_minitimeČet Nov 10, 2011 9:25 pm

Dej jo prosim slikaj, da vidim kako zgleda oprsnica iz gumic. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Neska**




Število prispevkov : 12
Join date : 10/11/2011
Age : 29

Sprehodi in oprsnica - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sprehodi in oprsnica   Sprehodi in oprsnica - Page 2 Icon_minitimePet Nov 11, 2011 7:19 pm

ni blema.. Very Happy sekundo dvajst Razz
Nazaj na vrh Go down
Neska**




Število prispevkov : 12
Join date : 10/11/2011
Age : 29

Sprehodi in oprsnica - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sprehodi in oprsnica   Sprehodi in oprsnica - Page 2 Icon_minitimePet Nov 11, 2011 7:35 pm

Ne smem pošiljat slik, ker še nism 7 dni na forumu.. -.-
Nazaj na vrh Go down
karin

karin


Število prispevkov : 54
Join date : 23/07/2011
Age : 30
Kraj : Celje

Sprehodi in oprsnica - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sprehodi in oprsnica   Sprehodi in oprsnica - Page 2 Icon_minitimePet Nov 11, 2011 7:44 pm

Neska** je napisal/a:
Ne smem pošiljat slik, ker še nism 7 dni na forumu.. -.-
a bi mi lahko link poslala na zs od slikce prosim.?
drugače glede oprsnic.
ko svojega šurika spustim brez oprsnice in vsega niti noče iti daleč.in hitro me pride prosit če ga vzamem na roke ali v jopico. Smile
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Sprehodi in oprsnica - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sprehodi in oprsnica   Sprehodi in oprsnica - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Sprehodi in oprsnica
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 2Pojdi na stran : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Razno-
Pojdi na: