Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Rep krvavi

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Blue

Blue


Število prispevkov : 317
Join date : 11/08/2009
Age : 29
Kraj : Ljubljana

Rep krvavi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Rep krvavi   Rep krvavi Icon_minitimeNed Okt 23, 2011 8:31 am

No moja Pelinka ima težave z repkom...pred prbl. 2 tednoma smo bili pri veterinarki (ni bilo našega vet. ki je prav specializant za podgane - eksotične živali, in potem pride čisto ena x), ki ni znala nič odgovoriti kaj je to in zakaj se to dogaja. huh Dala nam je le eno kremo, ki moramo vsak dan mazati samo se mi zdi da ni nič drugače mogoče le še slabše.
Izgleda pa tako da ima to na začetku repa, prbl. 2 cm je dolgo. In ima take male ranice, in tam je vse krvavo. Jo očistim ampak čez 5min spet začne tečti kri. šok In se mi zdi da ga zdaj zadnje 2 dni nekam čudno drži. Kaj lahko naredim, ima kdo kakšno podobno izkušnjo?

Nazaj na vrh Go down
Puppy

Puppy


Število prispevkov : 288
Join date : 10/02/2011
Age : 30
Kraj : Kranj

Rep krvavi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Rep krvavi   Rep krvavi Icon_minitimeNed Okt 23, 2011 4:43 pm

Na srečo nimam nobene take izkušnje.
Zakaj pa ne greš na VF? Tam ti bi sigurno znali pomagati... Ali pa če vsaj pokličeš (01 477 92 51).
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Rep krvavi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Rep krvavi   Rep krvavi Icon_minitimeNed Okt 23, 2011 5:15 pm

A bi lahko bil kaki paraziti? Recimo garje ...
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Blue

Blue


Število prispevkov : 317
Join date : 11/08/2009
Age : 29
Kraj : Ljubljana

Rep krvavi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Rep krvavi   Rep krvavi Icon_minitimeNed Nov 06, 2011 11:17 am

Sem najprej poklicala našega veterinarja in je rekel naj kar mažemo, da so verjetno paraziti. Če pa v 14dneh ne bo boljše pa da se pridemo pokazat.
In zdaj par dni repek izgleda veliiiko boljše. wink Rane so se "zaprle", kri ne teče več, itd. Mene samo zanima zakaj je do tega prišlo...;/
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Rep krvavi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Rep krvavi   Rep krvavi Icon_minitimeNed Nov 06, 2011 1:37 pm

Veš kako je, repek je pri podganah zelo dobro prekrvavljen, če ne celo najbolj.
In verjetno zaradi tega na tem mestu kakšna ranica dosti bolj krvavi, ker je toliko
enih žilic.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Sponsored content





Rep krvavi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Rep krvavi   Rep krvavi Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Rep krvavi
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Krvavi poljub!
» Krvavi madeži
» KRVAVI FLEKI
» krvavi madeži po telesu in v okolici..

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Bolezni podgan in razne težave-
Pojdi na: