Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 MISENJE????

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Klarchy*

Klarchy*


Število prispevkov : 147
Join date : 28/06/2011
Age : 26
Kraj : Poljčane

MISENJE???? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: MISENJE????   MISENJE???? Icon_minitimeSob Sep 10, 2011 8:39 am

Zdravo... Danes sem opazila v kletki odpadle dalake in ugotovila, da pride od ene iz mojih podganic. Že ko jo pobožam mi na roki ostanejo dlakice... A se moja podgana slučajno misi? Stara je pa okoli 5 mesecev.
Nazaj na vrh Go down
nelli.chio

nelli.chio


Število prispevkov : 93
Join date : 17/08/2011
Age : 27
Kraj : Celje

MISENJE???? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MISENJE????   MISENJE???? Icon_minitimeNed Sep 11, 2011 3:25 pm

žiujo! možno je da bi se tvoja podganca lahko misila...ampak kukr jst vem bi naj zdej dobivala dlako zaradi tega ker prihaja počasi zima...kako veliko dlak pa ti ostaja na roki?če je dlak veliko ti raje priporočam da obiščeš veterinarja
Nazaj na vrh Go down
Klarchy*

Klarchy*


Število prispevkov : 147
Join date : 28/06/2011
Age : 26
Kraj : Poljčane

MISENJE???? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MISENJE????   MISENJE???? Icon_minitimeNed Sep 11, 2011 7:37 pm

jaz vem, da se misijo od pomladi do konca jeseni... Drugače pa tak.. jo 1x pobožam pa mi na roki ostane 4,5 dlak.. Drugače pa je z njo vse vredu... Smile
Nazaj na vrh Go down
nelli.chio

nelli.chio


Število prispevkov : 93
Join date : 17/08/2011
Age : 27
Kraj : Celje

MISENJE???? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MISENJE????   MISENJE???? Icon_minitimeTor Sep 13, 2011 2:38 pm

eh to pomojem nč ni... Very Happy ker js ko sem jo dobila mi je tut na majci ostala kakšna dlaka ...
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





MISENJE???? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MISENJE????   MISENJE???? Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
MISENJE????
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Bolezni podgan in razne težave-
Pojdi na: