Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Pia ...........

Go down 
5 posters
AvtorSporočilo
Pia




Število prispevkov : 2
Join date : 26/02/2009

Pia ........... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Pia ...........   Pia ........... Icon_minitimePet Feb 27, 2009 9:31 am

...............


Nazadnje urejal/a Pia Pon Okt 05, 2009 4:34 pm; skupaj popravljeno 2 krat
Nazaj na vrh Go down
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

Pia ........... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pia ...........   Pia ........... Icon_minitimePet Feb 27, 2009 11:18 am

Dobrodošla na forumu. Smile
S kje pa si?
Nazaj na vrh Go down
Pia




Število prispevkov : 2
Join date : 26/02/2009

Pia ........... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pia ...........   Pia ........... Icon_minitimePet Feb 27, 2009 11:21 am

Hvala. Aja aja iz okolice Ljubljane sm..
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

Pia ........... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pia ...........   Pia ........... Icon_minitimePon Mar 02, 2009 6:41 pm

ellov!! umetniški tip, ha? Very Happy ql, še ena polg mene, Fiamme pa Dejana! s čim umetniškim se pa ukvarjaš?? k mamo fan art galerijo pa to Very Happy
Nazaj na vrh Go down
mamaF

mamaF


Število prispevkov : 519
Join date : 13/01/2009
Age : 52
Kraj : Komen

Pia ........... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pia ...........   Pia ........... Icon_minitimeTor Mar 03, 2009 10:20 am

Laughing Laughing Ta je pa dobra! Zdaj bi lahko pa kak sociolog začel že resno postavljat tezo o povezanosti ljubezni do umetnosti in ljubezni do podgan cheers Tud jaz sem namreč najprej končala šolo za oblikovanje, potem pa še slikarstvo na ALU Laughing
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

Pia ........... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pia ...........   Pia ........... Icon_minitimeSre Mar 04, 2009 4:51 pm

ja, ddd, vsi malo bol umetniški smo za ostale čudni, vsi k mamo radi podgane tudi, torej nam ni čudno, da smo za druge še malo bol čudni če mamo še podganice čudno radi Very Happy Very Happy flower lol! lol! sunny ne me narobe razumet, zame ste vsi normalni, pač mamo mal bol razširjen in odprt spekter dojemanja in razmišlanja.. alien sunny
Nazaj na vrh Go down
sreda_




Število prispevkov : 151
Join date : 29/01/2009

Pia ........... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pia ...........   Pia ........... Icon_minitimeSre Mar 04, 2009 5:34 pm

AtLanT!da je napisal/a:
ellov!! umetniški tip, ha? Very Happy ql, še ena polg mene, Fiamme pa Dejana! s čim umetniškim se pa ukvarjaš?? k mamo fan art galerijo pa to Very Happy

same here Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Pia ........... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pia ...........   Pia ........... Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Pia ...........
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: O članih in njihovih podgancah :: Člani se predstavljajo-
Pojdi na: