Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Brusni kamen

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
Klarchy*

Klarchy*


Število prispevkov : 147
Join date : 28/06/2011
Age : 26
Kraj : Poljčane

Brusni kamen Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Brusni kamen   Brusni kamen Icon_minitimeSre Jun 29, 2011 8:19 am

Ali podgane potrebujejo brusni kamen za zobke ? Smile)
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Brusni kamen Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Brusni kamen   Brusni kamen Icon_minitimeSre Jun 29, 2011 9:27 pm

...tudi to že nekje piše. Moji ga imajo, ker ga radi glodajo, sicer pa naj bi si podgance bile sposobne tudi brez njega zobe brusit. Ampak ziher je ziher, raje ga nabavi.
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Klarchy*

Klarchy*


Število prispevkov : 147
Join date : 28/06/2011
Age : 26
Kraj : Poljčane

Brusni kamen Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Brusni kamen   Brusni kamen Icon_minitimeČet Jun 30, 2011 8:40 am

ga že imam Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Klarchy*

Klarchy*


Število prispevkov : 147
Join date : 28/06/2011
Age : 26
Kraj : Poljčane

Brusni kamen Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Brusni kamen   Brusni kamen Icon_minitimeTor Avg 16, 2011 9:30 am

Živjo.. Smile

kot prvo oprostite, ker sem to temo dala sem, ampak mi nikakor ne gre naredit nove teme.. Sad(

No.. velikokrat sem že prebrala na forumu in tudi slišala, da svoje podganice čez dan kar spustite po sobi. Imam 4 mesečni Nessie in Jubo. Če bi jih spustila bi mi skoraj gotovo pobegnili.. :O A mi lahko date kakšen nasvet glede tega kako podganici navadit da ne bodo pobegnile, če bodo spuščene kar tako ? Smile

Hvala za odgovore.. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Brusni kamen Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Brusni kamen   Brusni kamen Icon_minitimeTor Avg 16, 2011 12:44 pm

Podganice že 4 mesece nista bili zunaj kletke?
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Puppy

Puppy


Število prispevkov : 288
Join date : 10/02/2011
Age : 30
Kraj : Kranj

Brusni kamen Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Brusni kamen   Brusni kamen Icon_minitimeTor Avg 16, 2011 2:14 pm

Daj ju na posteljo, pa ju čuvaj. Če bosta hoteli uiti, ju pa daj nazaj. Kako si ju pa do zdaj imela spuščeni?
Nazaj na vrh Go down
Klarchy*

Klarchy*


Število prispevkov : 147
Join date : 28/06/2011
Age : 26
Kraj : Poljčane

Brusni kamen Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Brusni kamen   Brusni kamen Icon_minitimeTor Avg 16, 2011 4:41 pm

Nes je napisal/a:
Podganice že 4 mesece nista bili zunaj kletke?
hihihi.. ne.. Razz vsak dan ju imam po 2 uri zunaj... samo moram skos pazit nanje... Razz
Nazaj na vrh Go down
Klarchy*

Klarchy*


Število prispevkov : 147
Join date : 28/06/2011
Age : 26
Kraj : Poljčane

Brusni kamen Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Brusni kamen   Brusni kamen Icon_minitimeTor Avg 16, 2011 4:43 pm

Puppy je napisal/a:
Daj ju na posteljo, pa ju čuvaj. Če bosta hoteli uiti, ju pa daj nazaj. Kako si ju pa do zdaj imela spuščeni?
vsak dan po 2 uri... saj pravim.. Smile Ja to delam ja... Smile sam vsaka luknjica, ki se jima pojavi skočita vanjo Razz
Nazaj na vrh Go down
Puppy

Puppy


Število prispevkov : 288
Join date : 10/02/2011
Age : 30
Kraj : Kranj

Brusni kamen Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Brusni kamen   Brusni kamen Icon_minitimeTor Avg 16, 2011 7:49 pm

Jah, podgane so pač veliki firbci, smrček morajo v vsako špranjo vtaknik Razz Drugače pa v luknje nabaši cunje, čeprav mojadva jih ven potegneta veselje
Nazaj na vrh Go down
Klarchy*

Klarchy*


Število prispevkov : 147
Join date : 28/06/2011
Age : 26
Kraj : Poljčane

Brusni kamen Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Brusni kamen   Brusni kamen Icon_minitimeTor Avg 16, 2011 7:54 pm

Puppy je napisal/a:
Jah, podgane so pač veliki firbci, smrček morajo v vsako špranjo vtaknik Razz Drugače pa v luknje nabaši cunje, čeprav mojadva jih ven potegneta veselje

potem se nama dogaja isto Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Brusni kamen Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Brusni kamen   Brusni kamen Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Brusni kamen
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Razno-
Pojdi na: