Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 NUJNO! podarim 2 podgančici gajo in lino

Go down 
5 posters
AvtorSporočilo
bella




Število prispevkov : 3
Join date : 09/06/2011

NUJNO! podarim 2 podgančici gajo in lino Empty
ObjavljaNaslov sporočila: NUJNO! podarim 2 podgančici gajo in lino   NUJNO! podarim 2 podgančici gajo in lino Icon_minitimeČet Jun 09, 2011 6:22 pm

zaradi pomanjkanja časa in in dolgih odsotnosti od doma,dobrim ljudem oddam 2 beli oz. umazano beli podgančici z rdečimi očmi,ki slišita na ime gaja in lina.gaja je stara približno 18 mesecev , lina pa približno 13 mesecev.sta lepo vzgojeni,socializirani,čisti in navajeni biti na prostosti.navajeni sta živeti skupaj,saj sta najboljši prijateljici Wink
zraven dam kompletno opremo in 2 kletki,ena je velika 60*40,manjša pa 50*30,obe sta visoki cca 35 cm.kletki sem imela povezani skupaj,tak da sta da sta imeli deklici 2 -nadstropno kletko.zraven dam še šamponček za glodalce,hrano in nekaj žagovine.

samo za resne in odgovorne interesente kontakt:

040 617 466 sandra

podgančici se nahajata v mb,lahko vam jih dostavim tudi na dom.


Nazadnje urejal/a bella Pet Jun 10, 2011 9:26 am; skupaj popravljeno 2 krat
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

NUJNO! podarim 2 podgančici gajo in lino Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NUJNO! podarim 2 podgančici gajo in lino   NUJNO! podarim 2 podgančici gajo in lino Icon_minitimeČet Jun 09, 2011 8:01 pm

Ej, pa se ti ju zdi smiselno oddajati pri taki starosti? Če si z 1,8 mislila 1 leto in 8 mesecev, je Gaja že precej stara, Lina je pa tudi že v zrelih letih. Po mojem jima bo vseeno lažje v okolju, ki sta ga že navajeni, tudi če zanju nimaš toliko časa, kot pa se v taki starosti navajati na novo okolje in nove ljudi.
Nazaj na vrh Go down
bella




Število prispevkov : 3
Join date : 09/06/2011

NUJNO! podarim 2 podgančici gajo in lino Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NUJNO! podarim 2 podgančici gajo in lino   NUJNO! podarim 2 podgančici gajo in lino Icon_minitimePet Jun 10, 2011 12:05 am

popravek napake: deklici sta stari 18 in 13 mesecev.deklici imata dolgo zgodbo.v bistvu sem jih posvojila meseca nov.,saj so jih moralidat proč zaradi selitve.prve lastnike (ki so moja družina) sem opozorila na to,da delam terensko delo in delo v tujini,kar pomeni,da bom dosti časa zdoma.nakar se je moja delovna sezona začela,obljubljeno je bilo vse,izpolnjeno pa nič.so si rajši,kot da bi ju prišli iskat in jih vzeli nazaj,nabavili novega hišnega ljubljenčka zajčka.živali niso igrače.punci sta lepo socializirani in družabni,zato menim,da ne bosta dolgo rabili,da se prilagodita.sama se stisnjena v kot,nimam neke velike izbire kot poskrbet za njih na najboljši možen način,saj ne potrebujeta samo hrano in vodo,temveč človeško družbo in topel dotik,kar jima jaz trenutno zaradi mojega življenskega stila in ritma ne morem nudit in si ne predstavljam,da bi bile cele dneve po 3 tedne skupaj v kletki,brez le tega in svobode.tudi nimam vedno nekoga,ki bi lahko čuval na njih,saj ljudje imajo svoje življenje.zato menim,da je bolje za niju,da jima poiščem nov topel dom,kot so ga imele do zdaj,kjer bodo prejemale ogromno ljubezni in pozornosti in srčno upam,da se bo našel kdo,ki ju bo z odprtim srcem sprejel v topel dom,kjer ga bosta lahko razveseljevale z svojo intelegenco,igrivostjo in vragolijami.sta zelo dobri prijateljici in zelo zelo čustveni srčni bitji.
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

NUJNO! podarim 2 podgančici gajo in lino Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NUJNO! podarim 2 podgančici gajo in lino   NUJNO! podarim 2 podgančici gajo in lino Icon_minitimePet Jun 10, 2011 12:54 pm

No ja, saj tudi 1 leto in pol ni prav hudo manjša starost kot pa leto in osem mesecev.

Sicer lepo od tebe, da si prevzela tujo odgovornost in da poskušaš narediti najbolje za tvoji podganici, ampak meni se še vedno zdi, da je zdaj že prepozno. Sama sem posvojila dve dosti mlajši podganici, pa je bilo ogromno problemov z navajanjem na novo okolje in nove gospodarje, pa s socializacijo, ... pa sta bili podganici pri prvi lastnici isto socializirani in družabni.

V bistvu bi bilo najbolje, da ti dve punci posvoji kdo, ki ima že podganice, dosti izkušenj z njimi in dosti potrpljenja, pa da se zaveda, da sta to že zreli damici in ne razigrani mladunki. Držimo pesti. Smile
Nazaj na vrh Go down
bella




Število prispevkov : 3
Join date : 09/06/2011

NUJNO! podarim 2 podgančici gajo in lino Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NUJNO! podarim 2 podgančici gajo in lino   NUJNO! podarim 2 podgančici gajo in lino Icon_minitimePet Jun 10, 2011 2:11 pm

se strinjam z tabo,vendar menim,da če se najdejo za niju pravi ljudje,tega ne bosta zelo občutili.meni je zelo hudo za niju in bi ju obdržala,če bi jima lahko nudila,to kar potebujeta in menim,da jima jaz v tej situaciji v kateri sem,ne morem nuditi to kar on2 potrebujeta.sicer pa sta zelo socialni in družabni,saj sta oz. hodita tud z menoj okoli v kapuci ter se pustita božat in tudi pestovat drugim ljudem ter tud same gredo na njih,ko energetsko začutijo,da je človek res dober in ima rad živali.zelo rade se igrajo tudi z človekom in se z njim tudi lovijo.sem se dosti ukvarjala z njimi,tako da bi lahko rekli,da so počlovečene podganice in se odzovejo tudi na neke ukaze.so zelo skromne,in vse kar potebujejo je ogromno ljubezni,topline in cartljanja.so prave razcartanke in življenje zraven njih ni nikoli dolgočasno.pa tud masirajo se zelooo rade Wink hvala za dobre in pozitivne želje.upam na najboljše.
Nazaj na vrh Go down
9malina5

9malina5


Število prispevkov : 29
Join date : 01/06/2009
Age : 28
Kraj : ljubljana

NUJNO! podarim 2 podgančici gajo in lino Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NUJNO! podarim 2 podgančici gajo in lino   NUJNO! podarim 2 podgančici gajo in lino Icon_minitimeTor Jul 05, 2011 10:15 am

ali lahko samo eno?
Nazaj na vrh Go down
Skinny

Skinny


Število prispevkov : 442
Join date : 11/03/2010
Age : 47
Kraj : Kamnik

NUJNO! podarim 2 podgančici gajo in lino Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NUJNO! podarim 2 podgančici gajo in lino   NUJNO! podarim 2 podgančici gajo in lino Icon_minitimeTor Jul 05, 2011 12:11 pm

V skrajnem primeru, če jih res nebi mogla skupaj oddat, jih pripelji v Lj. na počitnice za nekaj dni. Bi ju probala spravit skupaj z Motkom in Reni.
Sicer imamo že pravi podganji (in pasji) hotel in sem si obljubila, da jih je dovolj,... Vendar če bi se razumeli vsaj z njima, nebi bil problem jih obdržat.
Nazaj na vrh Go down
9malina5

9malina5


Število prispevkov : 29
Join date : 01/06/2009
Age : 28
Kraj : ljubljana

NUJNO! podarim 2 podgančici gajo in lino Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NUJNO! podarim 2 podgančici gajo in lino   NUJNO! podarim 2 podgančici gajo in lino Icon_minitimeTor Jul 05, 2011 1:12 pm

ali imaš kakšno fotografijo?
z veseljem vzamem, samo prostora za dve kletki ni. že dolgo si želim podganco in družbe bo imela dovolj.

(pišem v imenu prijateljice) wink
Nazaj na vrh Go down
9malina5

9malina5


Število prispevkov : 29
Join date : 01/06/2009
Age : 28
Kraj : ljubljana

NUJNO! podarim 2 podgančici gajo in lino Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NUJNO! podarim 2 podgančici gajo in lino   NUJNO! podarim 2 podgančici gajo in lino Icon_minitimeSre Jul 06, 2011 4:06 pm

žal ne bo šlo s podganami. Rolling Eyes
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

NUJNO! podarim 2 podgančici gajo in lino Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NUJNO! podarim 2 podgančici gajo in lino   NUJNO! podarim 2 podgančici gajo in lino Icon_minitimeČet Jul 07, 2011 8:06 am

Šit, malina, lahko bi to ugotovila malo prej, preden si pospamala vse 100 let stare teme v malih oglasih doh
Nazaj na vrh Go down
9malina5

9malina5


Število prispevkov : 29
Join date : 01/06/2009
Age : 28
Kraj : ljubljana

NUJNO! podarim 2 podgančici gajo in lino Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NUJNO! podarim 2 podgančici gajo in lino   NUJNO! podarim 2 podgančici gajo in lino Icon_minitimeČet Jul 07, 2011 8:24 am

se opravičujem a smetenje. podganonše vedno iščem samo pogoj je samička, ki nima rdečih učkou Sad
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

NUJNO! podarim 2 podgančici gajo in lino Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NUJNO! podarim 2 podgančici gajo in lino   NUJNO! podarim 2 podgančici gajo in lino Icon_minitimeČet Jul 07, 2011 9:28 am

Kaj je pa z rdečimi učki narobe? huh
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
9malina5

9malina5


Število prispevkov : 29
Join date : 01/06/2009
Age : 28
Kraj : ljubljana

NUJNO! podarim 2 podgančici gajo in lino Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NUJNO! podarim 2 podgančici gajo in lino   NUJNO! podarim 2 podgančici gajo in lino Icon_minitimeČet Jul 07, 2011 4:18 pm

men osebno so pru lušni Smile
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





NUJNO! podarim 2 podgančici gajo in lino Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NUJNO! podarim 2 podgančici gajo in lino   NUJNO! podarim 2 podgančici gajo in lino Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
NUJNO! podarim 2 podgančici gajo in lino
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Nujno Podarim 2 podgankota
» NUJNO podarim 2 podganci, samički
» Nujno podarim mlado podgano
» oddam dve podgančici
» Kunec-nujno!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Arhiv & smetišče-
Pojdi na: