Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Bula pri gobčku

Go down 
+8
Sonii
jerneja97
Grass
Agatha
Lee
LadyCy
Juni
Tjashy
12 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2
AvtorSporočilo
jerneja97




Število prispevkov : 8
Join date : 18/09/2011
Age : 27
Kraj : ljubljana

Bula pri gobčku - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bula pri gobčku   Bula pri gobčku - Page 2 Icon_minitimePon Okt 17, 2011 7:52 pm

A je to za zihr? Drugače pa hvala za odgovor, sem kr mal užaljena zdej, sem mislila da je samička.. škoda Smile
Nazaj na vrh Go down
karin

karin


Število prispevkov : 54
Join date : 23/07/2011
Age : 30
Kraj : Celje

Bula pri gobčku - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bula pri gobčku   Bula pri gobčku - Page 2 Icon_minitimePon Okt 17, 2011 8:09 pm

stoodstotno je samček.
boš videla čez par dni ko bo bol izrazito. tko se jim zacne pojavljat. saj ko so 2 tedna stari vsi izgledajo skoraj isto na pogled. kasneje se pa vidi (;
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Bula pri gobčku - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bula pri gobčku   Bula pri gobčku - Page 2 Icon_minitimeTor Okt 18, 2011 9:15 am

Tole je milijon procentno samček. Ni prvič, da prodajalke v trgovini nimajo pojma, katerega spola je podganica.

Sicer pa ne bit nič žalostna, samčki so isto fini kot samičke (meni osebno še bolj). Če imaš pa še kako drugo podganico ženskega spola, ju pa le loči, da ne bo kakih mladičkov.
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Bula pri gobčku - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bula pri gobčku   Bula pri gobčku - Page 2 Icon_minitimeTor Okt 18, 2011 11:41 am

Ma te prodajalci so za na odstrel, kako hudiča lahko ne ločijo samčka od samičke pri podganah mi ne bo nikol jasno. Sicer pa ja, fantki so prav face, sploh potem, ko so malo starejši, ker so ene navadne zavaljene čohljive lenobe Very Happy lupček na bušček
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
jerneja97




Število prispevkov : 8
Join date : 18/09/2011
Age : 27
Kraj : ljubljana

Bula pri gobčku - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bula pri gobčku   Bula pri gobčku - Page 2 Icon_minitimeTor Okt 18, 2011 12:55 pm

Sploh nisem kupila v trgovini, ampak pri nekomu iz foruma! Ampak ok, je edina podgana in tut moja prva, zato sm bila tko 'zaskrbljena' Smile Drugač pa ja, mi je čist kul, že zdej se mi zdi da je tak zavaljen pa crkljiv Very Happy Hvala za odgovore, lepo se imejte! veselje boing
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Bula pri gobčku - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bula pri gobčku   Bula pri gobčku - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Bula pri gobčku
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 2Pojdi na stran : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» sluz v gobčku

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Bolezni podgan in razne težave-
Pojdi na: