Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Problem - oči

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Spex




Število prispevkov : 1
Join date : 19/04/2011

Problem - oči Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Problem - oči   Problem - oči Icon_minitimeTor Apr 19, 2011 11:31 am

Ker sem nova lastnica podgance in marsičesa še ne vem bi vas prosila za nasvet. Stara je okoli 3 mesece. Opazila sem, da ima en uček večji kot drugega (bolj izbočenega). Drugače je živahna in ni opazit nobene druge spremembe. Tudi očka sta oba čista (no v kotu drugega je imela nekaj podobnega kot zaspanček). Bi lahko bilo kaj narobe ali samo delam paniko?
Hvala za pomočSmile
Nazaj na vrh Go down
Claire

Claire


Število prispevkov : 27
Join date : 29/01/2011
Kraj : Ljubljana

Problem - oči Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Problem - oči   Problem - oči Icon_minitimeTor Apr 19, 2011 9:37 pm

Sem prebirala mal angleške forume in je nekak tko, da je čist možno da je to "normalno". Lahko da zato ker je še manjša, ker še raste, itd... Če boš pa opazila, da se ji solzi/da kiha/karkoli kar bi blo lahko sumljivo, bi blo pa najboljš da jo odpelješ k vetu.

Če ji pa okol očka začela dlaka odpadat/se ji bojo začele krvave pikce delat, pol pa sploh takoj k vetu, brez obotavljanja.
Ampak je pa res no, da lahko tud da se ti samo zdi? Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Problem - oči Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Problem - oči   Problem - oči Icon_minitimeČet Apr 21, 2011 8:22 am

Lahko bi bil SDA virus, ki se je pri mojem mladičku začel z zelo podobno zadevo. Stvar je nevarna samo, če si v stiku še s kako drugo podgano, na katero bi virus lahko prenesla, sicer pa se bo iztekla sama od sebe v cca desetih dneh in manjše oko bo potem spet normalno.

Sicer gre pa lahko za čuda stvari: epilepsijo, normalno rast, prehlad, ... jaz bi na tvojem mestu opazovala podganico, kako se sicer obnaša.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Problem - oči Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Problem - oči   Problem - oči Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Problem - oči
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Problem :D
» Splošna pravila
» Peexy in problem :)
» Problem s podgančkom
» Resen problem.

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Bolezni podgan in razne težave-
Pojdi na: