Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Podgana skače dol z ramen

Go down 
+2
choo
alina
6 posters
AvtorSporočilo
alina




Število prispevkov : 4
Join date : 10/04/2011
Age : 27

Podgana skače dol z ramen Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Podgana skače dol z ramen   Podgana skače dol z ramen Icon_minitimeNed Apr 10, 2011 6:43 pm

ne vem zakaj, ampak moj podganko se ves čas meče dol z ljudi, če ga spustim, se mi vrže dol iz mize. Ali kdo ve kako bi se ga daol tega odvaditi?


Nazadnje urejal/a alina Ned Apr 10, 2011 8:21 pm; skupaj popravljeno 3 krat
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Podgana skače dol z ramen Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podgana skače dol z ramen   Podgana skače dol z ramen Icon_minitimeNed Apr 10, 2011 6:46 pm

Kako to misliš, se vrže dol? Kaj, skoči? Pa prej pogleda, kam skoči? Moji (predvsem ena od podganic) radi v zrak skačejo, dol pa niti ne, razen če kdo po nesreči pade od kje.
Sicer pa... koliko časa pa že imaš podgankota? Je navajen nate? Mogoče se samo boji in hoče pobegnit... V glavnem, bo treba malo več opisa Smile Pa probaj malo bolj čitljivo pisat, tole je kar težko brat.
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Podgana skače dol z ramen Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podgana skače dol z ramen   Podgana skače dol z ramen Icon_minitimeNed Apr 10, 2011 6:48 pm

Alina, prosim te, da naslov in post popraviš, da bosta pravopisno pravilna!
Pravila pa upoštevaj tudi za vse nadaljne poste.
LP
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
alina




Število prispevkov : 4
Join date : 10/04/2011
Age : 27

Podgana skače dol z ramen Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podgana skače dol z ramen   Podgana skače dol z ramen Icon_minitimeNed Apr 10, 2011 8:28 pm

Oprostite za pravopis - sploh si nisem prebrala pravil, ker se mi je zelo mudilo.

Drugače pa: iz mene se ne meče dol, se pa iz ostalih in to tako, da se 'zadrajsa', vendar pa ne kaže, da bi se bal. Imam ga od novega leta, torej več kot tri leta.
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Podgana skače dol z ramen Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podgana skače dol z ramen   Podgana skače dol z ramen Icon_minitimePon Apr 11, 2011 1:41 am

Več kot tri mesece, misliš? Smile

To delajo po mojih izkušnjah predvsem dokler so še mladički, včasih pa tudi, ko so že odrasli. Boji se ne zato, ker se lovi s krempeljčki, načeloma pa to običajno pomeni, da bi rad kam prišel ali pa da mu je neprijetno na tuji osebi. Ponavadi se to neha, ko kam padejo (ali pa skoraj padejo) in se prestrašijo Very Happy
Nazaj na vrh Go down
alina




Število prispevkov : 4
Join date : 10/04/2011
Age : 27

Podgana skače dol z ramen Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podgana skače dol z ramen   Podgana skače dol z ramen Icon_minitimeTor Apr 12, 2011 3:52 pm

pa bi se ga dlo tega kako odvaditi?
ps: hvala za odgovor Smile
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Podgana skače dol z ramen Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Podgana skače dol z ramen   Podgana skače dol z ramen Icon_minitimeTor Apr 12, 2011 5:03 pm

Če pač ne mara biti na ljudeh je bre veze nekaj siliti, ali pač.

Pa spremenila bom naslov teme, ker zveni, kot da nekdo
namerno meče podgane dol huh
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Claire

Claire


Število prispevkov : 27
Join date : 29/01/2011
Kraj : Ljubljana

Podgana skače dol z ramen Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podgana skače dol z ramen   Podgana skače dol z ramen Icon_minitimeTor Apr 19, 2011 9:40 pm

Moji se tudi prvih par tednov niso pustili nosit... pa so se zdej prav lepo navadli in čist uživajo na ramenih. Very Happy
Še mal časa jim daj, pa bo. Smile
Nazaj na vrh Go down
alina




Število prispevkov : 4
Join date : 10/04/2011
Age : 27

Podgana skače dol z ramen Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podgana skače dol z ramen   Podgana skače dol z ramen Icon_minitimePet Apr 22, 2011 7:50 pm

Okej, hvala za pomoč.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Podgana skače dol z ramen Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podgana skače dol z ramen   Podgana skače dol z ramen Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Podgana skače dol z ramen
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Še ena podgana?
» podgana in čaj
» Omoticna podgana..
» Podgana 2 leti
» osamljena podgana :/

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Nakup podgane-
Pojdi na: