Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Nepričakovani mladiči

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
pilti




Število prispevkov : 3
Join date : 05/04/2011
Age : 47
Kraj : izola

Nepričakovani mladiči Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Nepričakovani mladiči   Nepričakovani mladiči Icon_minitimeNed Apr 10, 2011 4:23 pm

Živijo,

v torek sem v Zooticu kupila dve samički. V sredo sem bila z njimi pri veterinarju, da jih malo pregleda pa mi je povedal, da je ena breja (res je bila malo okrogla) in včeraj so na svet pokukali mladički. Že pred tem sem jo ločila, vendar sem imela pri roki majhno kletko (za hrčke).
Gleda na to, da nekateri imate že izkušnje bi prosila za nasvet, in sicer: ali bi bilo dobro samičko z mladički preseliti v večjo kletko in kako to narediti, da bi bilo zanje čim manj stresno, ali jo raje večkrat na dan spuščati, da se razgiba zunaj kletke? Prosim za nasvet.

Lep pozdrav
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Nepričakovani mladiči Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nepričakovani mladiči   Nepričakovani mladiči Icon_minitimeNed Apr 10, 2011 4:38 pm

Joj ta Zootic, jaz sem tam (sicer že pred leti) dobila brejo morsko prašičko...
Po mojem jih pusti zaenkrat v manjši kletki, ker zna bit selitev zdajle precej stresna. Lahko pa jih preseliš v večjo potem, ko bodo mladički malo večji in bodo rabili več prostora. Predvsem pazi na prehrano mamice, da bo kvalitetna (o tem je tudi neka tema odprta pri prehrani). Sicer bo pa več znal povedat kdo, ki je že imel mlade.
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
 
Nepričakovani mladiči
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Arhiv & smetišče-
Pojdi na: