Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Stelje: žagovina, slama, papir ...

Go down 
+30
Nusa*
nelli.chio
Klarchy*
m4jz0r
mravlinc
Puppy
halibel
paco
METALLKA
Tahun
mini&luna&ruby
talupu
choo
Tjashy
Juni
Peexy
Blue
Lee
sreda_
Avalon
Olivija
Nes
podgANA
_panter_
mamaF
Fiamma
Eva
Sonii
elanor
AtLanT!da
34 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AvtorSporočilo
Avalon

Avalon


Število prispevkov : 180
Join date : 19/03/2009
Age : 29
Kraj : LJ

Stelje: žagovina, slama, papir ... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Stelje: žagovina, slama, papir ...   Stelje: žagovina, slama, papir ... - Page 2 Icon_minitimeSre Okt 28, 2009 8:10 am

Nes je napisal/a:
Avalon je napisal/a:
Nes je napisal/a:
A se igrajo s frnikolami? :)kjut
Zakaj pa ne bi smelabit glinena skledica? sej je to žgana glina oz. keramika
ni isto tista surova glina v maćjem pesku, če to misliš?

Ja, sam pač prašam če nebi zgrizle une glazure dol... Kakorkoli, vse je boljš ko plastika. Suspect
Frnikole mata pa že od nekdaj ful rade. xD
Pa ena notr je taka velka, še mal od gipsa gor tok zasušenga da je k kamn gor, in kivi tiste ful ne mara, skos jo nos ven, aveš ker je grda,
pa ne spada med lepe frnikole. Laughing

posodice za hrano so v trgovinah tudi iz keramike, tako dvomim da je kaj narobe s tem. Sicer je pa tudi plastika dobra, sam ni dovolj težka in jo prevrnejo komot.
Ne vem koliko je res, apmak baje podgane sam prežvečijo, uničijo in razgrizejo brez da bi dejansko tudi pojedle te plastične drobce. Jaz ne verjamem glih najbolj Very Happy
Če opaziš, da žvečita pač ven vzameš jezik

Haha, podganca z občutkom za estetiko? Noro
Kje pa se sploh dobijo frnikole? Na oddelku z igračami ?

Frnikole kje jih najdeš? V svojem najstarejšem predalu Embarassed
Pa pomojem v vsaki drugi štacunci z igračami, no... Pa stoposto v kaki trgovini za živali na akvaristiki. Razz
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Stelje: žagovina, slama, papir ... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Stelje: žagovina, slama, papir ...   Stelje: žagovina, slama, papir ... - Page 2 Icon_minitimeSre Okt 28, 2009 2:41 pm

Bom poskusla najdit lepe frnikole, da ne užalim slučajno podgančkov jezik
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Eva

Eva


Število prispevkov : 356
Join date : 14/01/2009
Age : 33

Stelje: žagovina, slama, papir ... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Stelje: žagovina, slama, papir ...   Stelje: žagovina, slama, papir ... - Page 2 Icon_minitimeSre Okt 28, 2009 5:45 pm

Haha, noro, da ji pa frnikola ni všeč, to je pa že višek :=)=:
Nazaj na vrh Go down
Olivija

Olivija


Število prispevkov : 387
Join date : 15/02/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

Stelje: žagovina, slama, papir ... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Stelje: žagovina, slama, papir ...   Stelje: žagovina, slama, papir ... - Page 2 Icon_minitimeČet Okt 29, 2009 8:33 pm

Ampak to so pa podgane z občutkom za estetiko jezik jezik
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

Stelje: žagovina, slama, papir ... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Stelje: žagovina, slama, papir ...   Stelje: žagovina, slama, papir ... - Page 2 Icon_minitimeČet Okt 29, 2009 9:04 pm

Jaz sem gledala na Youtube kako se podgane veselo igrajo z žogicami pa grem vsa navdušena kupt pa Iks nič. Samo prevoha jo in adijo. ;P
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Stelje: žagovina, slama, papir ... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Stelje: žagovina, slama, papir ...   Stelje: žagovina, slama, papir ... - Page 2 Icon_minitimeSob Okt 31, 2009 8:37 pm

Sonii je napisal/a:
Jaz sem gledala na Youtube kako se podgane veselo igrajo z žogicami pa grem vsa navdušena kupt pa Iks nič. Samo prevoha jo in adijo. ;P

Tudi jaz sem jim dala frnikole pa so jih najprej samo debelo gledale potem pa poskusle grist in ko so ugotovile, da ne bo nič iz tega so jih preprosto ignorirale...
Nazaj na vrh Go down
Eva

Eva


Število prispevkov : 356
Join date : 14/01/2009
Age : 33

Stelje: žagovina, slama, papir ... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Stelje: žagovina, slama, papir ...   Stelje: žagovina, slama, papir ... - Page 2 Icon_minitimeSob Okt 31, 2009 11:15 pm

Mogoče bi šlo bolje s skokicami?

Ker jih lahko malo ugriznejo in odnesejo, pa še skačejo okoli in so verjetno veliko bolj zanimive kot frnikule?
Bomo probal najdit kakšno doma in poročam kako se obnese Smile
Nazaj na vrh Go down
Blue

Blue


Število prispevkov : 317
Join date : 11/08/2009
Age : 29
Kraj : Ljubljana

Stelje: žagovina, slama, papir ... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Stelje: žagovina, slama, papir ...   Stelje: žagovina, slama, papir ... - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 01, 2009 8:33 am

Jst sm tut probala to s frnikolami. Sem jih dala v eno daljšo posodo z vodo, pa je skoraj vse znosila v svoj "brlog" Very Happy in sem videla da je kar na njih ležala en dan. Smile Drugače pa ji ni preveč zanimivo če so une v vodi samo pri miru, jih moram jaz zraven še malo premikat potem pa ji je fajn.

Da ne bom čisto ven iz teme...
Moja ima papirnate brisače in malo koruznih storžev za steljo. Wink
Nazaj na vrh Go down
Avalon

Avalon


Število prispevkov : 180
Join date : 19/03/2009
Age : 29
Kraj : LJ

Stelje: žagovina, slama, papir ... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Stelje: žagovina, slama, papir ...   Stelje: žagovina, slama, papir ... - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 08, 2009 4:12 pm

KARKOLI DELATE, NE IMET BRISAČ ZA STELJO!!!

Včeraj se je moja Keewi v razgriženo brisačo tko ujela za vrat notr, da se je skor zadušila, hvala bogu, jo je moj fotr rešu. Resno, kok sm se ustrašla ko sm to izvedla! affraid pale

Na srečo je z njo vse v redu, fotr pa ma zdej flajšter čez prst, ker ga je za zahvalo ugriznla, in to ne mal. Laughing
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Stelje: žagovina, slama, papir ... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Stelje: žagovina, slama, papir ...   Stelje: žagovina, slama, papir ... - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 08, 2009 4:40 pm

Avalon je napisal/a:
KARKOLI DELATE, NE IMET BRISAČ ZA STELJO!!!

Včeraj se je moja Keewi v razgriženo brisačo tko ujela za vrat notr, da se je skor zadušila, hvala bogu, jo je moj fotr rešu. Resno, kok sm se ustrašla ko sm to izvedla! affraid pale

Na srečo je z njo vse v redu, fotr pa ma zdej flajšter čez prst, ker ga je za zahvalo ugriznla, in to ne mal. Laughing

:O a to na kakšni nitiki, ko se dajo ven potegnit iz brisačke? A se je tlačla skozi luknje?
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Avalon

Avalon


Število prispevkov : 180
Join date : 19/03/2009
Age : 29
Kraj : LJ

Stelje: žagovina, slama, papir ... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Stelje: žagovina, slama, papir ...   Stelje: žagovina, slama, papir ... - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 08, 2009 5:51 pm

Nes je napisal/a:
Avalon je napisal/a:
KARKOLI DELATE, NE IMET BRISAČ ZA STELJO!!!

Včeraj se je moja Keewi v razgriženo brisačo tko ujela za vrat notr, da se je skor zadušila, hvala bogu, jo je moj fotr rešu. Resno, kok sm se ustrašla ko sm to izvedla! affraid pale

Na srečo je z njo vse v redu, fotr pa ma zdej flajšter čez prst, ker ga je za zahvalo ugriznla, in to ne mal. Laughing

:O a to na kakšni nitiki, ko se dajo ven potegnit iz brisačke? A se je tlačla skozi luknje?

Ne vem, me ni blo zravn... Pomojem da čez luknje... če bi se za nitko, bi ji tadruga mogoč pomagala al kaj js vem Shocked
Nazaj na vrh Go down
Eva

Eva


Število prispevkov : 356
Join date : 14/01/2009
Age : 33

Stelje: žagovina, slama, papir ... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Stelje: žagovina, slama, papir ...   Stelje: žagovina, slama, papir ... - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 08, 2009 11:37 pm

Uf, tole pa je čudno Shocked
Me je kar malo prestrašilo.
Nazaj na vrh Go down
Avalon

Avalon


Število prispevkov : 180
Join date : 19/03/2009
Age : 29
Kraj : LJ

Stelje: žagovina, slama, papir ... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Stelje: žagovina, slama, papir ...   Stelje: žagovina, slama, papir ... - Page 2 Icon_minitimePon Nov 09, 2009 2:06 pm

Eva je napisal/a:
Uf, tole pa je čudno Shocked
Me je kar malo prestrašilo.

Veš kako je šele mene! No
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

Stelje: žagovina, slama, papir ... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Stelje: žagovina, slama, papir ...   Stelje: žagovina, slama, papir ... - Page 2 Icon_minitimePon Nov 09, 2009 3:47 pm

huffff, kr zadihat sm mogla, k sm začela razmišlat o potencialni nevarnosti, povezani z mojo kletko xD

na srečo mam dost ok steljo: "gozdna tla" oz. "s kmetije" --> prov kupljeno, primerno za podgane, ma pa manjše in večje koščke lesa, mal slame, pol pa odvisno kaj kupiš --> "gozd" ma storže (k men lih niso ok, zrd iglavcev in to) "kmetija" pa žitne stroke ( <3 ), in vonja ni (al sm se pa že tok navadla), šumi sicer, ampak manj kot pri navadni žagovini al pa lesenim briketih, tak prijeten zvok je, mene spominja res na gozd al pa travnik <3 tamalih pa tudi ne moti!
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Stelje: žagovina, slama, papir ... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Stelje: žagovina, slama, papir ...   Stelje: žagovina, slama, papir ... - Page 2 Icon_minitimePon Nov 09, 2009 7:08 pm

AtLanT!da je napisal/a:
huffff, kr zadihat sm mogla, k sm začela razmišlat o potencialni nevarnosti, povezani z mojo kletko xD

na srečo mam dost ok steljo: "gozdna tla" oz. "s kmetije" --> prov kupljeno, primerno za podgane, ma pa manjše in večje koščke lesa, mal slame, pol pa odvisno kaj kupiš --> "gozd" ma storže (k men lih niso ok, zrd iglavcev in to) "kmetija" pa žitne stroke ( <3 ), in vonja ni (al sm se pa že tok navadla), šumi sicer, ampak manj kot pri navadni žagovini al pa lesenim briketih, tak prijeten zvok je, mene spominja res na gozd al pa travnik <3 tamalih pa tudi ne moti!

Sploh si ne znam predstavlat. Imaš kakšno sliko?
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

Stelje: žagovina, slama, papir ... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Stelje: žagovina, slama, papir ...   Stelje: žagovina, slama, papir ... - Page 2 Icon_minitimeTor Nov 10, 2009 3:38 pm

Nes je napisal/a:
AtLanT!da je napisal/a:
huffff, kr zadihat sm mogla, k sm začela razmišlat o potencialni nevarnosti, povezani z mojo kletko xD

na srečo mam dost ok steljo: "gozdna tla" oz. "s kmetije" --> prov kupljeno, primerno za podgane, ma pa manjše in večje koščke lesa, mal slame, pol pa odvisno kaj kupiš --> "gozd" ma storže (k men lih niso ok, zrd iglavcev in to) "kmetija" pa žitne stroke ( <3 ), in vonja ni (al sm se pa že tok navadla), šumi sicer, ampak manj kot pri navadni žagovini al pa lesenim briketih, tak prijeten zvok je, mene spominja res na gozd al pa travnik <3 tamalih pa tudi ne moti!

Sploh si ne znam predstavlat. Imaš kakšno sliko?

Ewo, sm slikala sam zate ^^
Taka je vreča:
Stelje: žagovina, slama, papir ... - Page 2 Img4644

Tko pa zgleda (sam manjka kšn žitk)
Stelje: žagovina, slama, papir ... - Page 2 Img4650
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Stelje: žagovina, slama, papir ... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Stelje: žagovina, slama, papir ...   Stelje: žagovina, slama, papir ... - Page 2 Icon_minitimeTor Nov 10, 2009 5:32 pm

Zanimivo zgleda to. SEm že vidla nekaj podbonega, ampak sem mislila, da je to dopolnilna krma za morske pujse Very Happy

A je to kaj vpojno? Pa cena?
Po videzu zgleda, da bi blo fajn v kombinaciji s lesnimi briketi.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

Stelje: žagovina, slama, papir ... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Stelje: žagovina, slama, papir ...   Stelje: žagovina, slama, papir ... - Page 2 Icon_minitimeSre Nov 11, 2009 1:15 pm

Very Happy če je vpojno ne vem, ker sta se moji odločili da bosta lulali sam še na poličko, kjer pač tega ni Laughing Ja, jaz kombiniram z lesenimi briketi in mam tričetrt tega in četrt briketov in samo brikete v WC (neuporabni) škatli.
Cena je okol 5 € (sori, zdj nimam nobenga računa p na vreči ne piše) za 10 l.
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Stelje: žagovina, slama, papir ... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Stelje: žagovina, slama, papir ...   Stelje: žagovina, slama, papir ... - Page 2 Icon_minitimeSre Nov 11, 2009 2:31 pm

Zgleda simpatično!

Vete kaj bi pa jaz najrajše mela - razrezan odpadni papir (samo ne časopisni). Ker menjam WC vsak dan in so tam trenutno briketi.
Problem je cena tistega stroja, ki ti papir v rezance zreže
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Peexy

Peexy


Število prispevkov : 58
Join date : 20/11/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana, okolica

Stelje: žagovina, slama, papir ... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Stelje: žagovina, slama, papir ...   Stelje: žagovina, slama, papir ... - Page 2 Icon_minitimeTor Nov 24, 2009 8:53 pm

Js recimo za mojega morskega prasca najprej spodaj dam karton (ki je precej vpijajoč!), potem malo višje eno 2, 3 centimetrsko plast žagovine in potem veliiiiko slame..
Stelja gladko zdrži po en teden..

Kakorkoli, podgane bi tist karton razgrizle in vse razkopale, medtem ko prešič je neprimerno bolj lena žival, kar se tega tiče.
Ampak vseeno.. Ful malo je govora o slami.
Ali pa vsaj o mrvi. Js mam ene 4 kmetije zraven (pa živimo na obrobju Ljubljane! Very Happy) in potem lahko "nakradem" tega veliko.
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Stelje: žagovina, slama, papir ... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Stelje: žagovina, slama, papir ...   Stelje: žagovina, slama, papir ... - Page 2 Icon_minitimeTor Nov 24, 2009 9:07 pm

Peexy je napisal/a:
Js recimo za mojega morskega prasca najprej spodaj dam karton (ki je precej vpijajoč!), potem malo višje eno 2, 3 centimetrsko plast žagovine in potem veliiiiko slame..
Stelja gladko zdrži po en teden..

Kakorkoli, podgane bi tist karton razgrizle in vse razkopale, medtem ko prešič je neprimerno bolj lena žival, kar se tega tiče.
Ampak vseeno.. Ful malo je govora o slami.
Ali pa vsaj o mrvi. Js mam ene 4 kmetije zraven (pa živimo na obrobju Ljubljane! Very Happy) in potem lahko "nakradem" tega veliko.

Slama ni ravno vpojna. Jaz se jima dala slamo v eno košarico pa obesla na mrežo, če bi slučajno hotela si gnezdo naredit. In zdaj kar spita v tisit košaraci Smile

Erm, pa je ta slama s kmetij higiensko neoporečna? Bakterije, žužki, virusi in plesni?
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Peexy

Peexy


Število prispevkov : 58
Join date : 20/11/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana, okolica

Stelje: žagovina, slama, papir ... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Stelje: žagovina, slama, papir ...   Stelje: žagovina, slama, papir ... - Page 2 Icon_minitimeTor Nov 24, 2009 9:17 pm

Povsem zagotovo ni, vendar odkar ma pujsa tako vrsto stelje (več kot 3 leta) ni imela nobenih zdravstvenih problemov, še posebej fajn ji je, ker je izjemno mehko in precej topleje kot karkoli drugega. In kot pravim, stelja zdrži tudi po več kot en tedn..
Vpojno vlogo v tem primeru imata žagovina in karton. Js to vse v kletko namečem v plasteh, ker si ne predstavljam, da bi prasec razumel, da je en kot za scanje, drugi pa spanje.. saj je prasec konec koncev. pig

Sej spijo na tem vsa mlada teleta, pa kure, pa mački, pa nevem kaj imajo še vse na tisti kmetiji.. Mora pa biti čisto, zagotovo, saj si ne morejo privoščiti bolezni, ali kakšnih pandemij..
Predvsem pa je naravno, ni nikakršnih kemikalij, ali dodatkov..
In tudi ni znaka o nikakršni gnilobi ali čim podobnim. Naprave za shranjevanje so že dotoliko razvite, da ne začne gnit ali karkoli plesnit., vsaj ne tako zlahka.

Bakterijam pa virusom se pa tako ali drugače ne moremo izognit.. mogoče si sam na začetku malce bolj pazljiv, ma čim doseže par tednov starosti.. je prej dobro za imunost, kot karkol drugega, pomoje. Very Happy
Proti tistim "kvazi" čistim zadevam, ki se kupujejo v trgovini, in nikoli ne veš, kakšne kemikalije so nortri..
Nazaj na vrh Go down
Peexy

Peexy


Število prispevkov : 58
Join date : 20/11/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana, okolica

Stelje: žagovina, slama, papir ... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Stelje: žagovina, slama, papir ...   Stelje: žagovina, slama, papir ... - Page 2 Icon_minitimeTor Dec 29, 2009 12:47 pm

Ugotovu sm, da podgani za spat ne sede nič drugega bolj, kot slama. Rolling Eyes

Če bo mela najbol luksuzno hiško z cunjami in papirjem in nvem kaj še vse, če bo mela fensi visečo mrežo in če bo imela na voljo čajno škatlico in v njej slame in mrve ravno toliko, da je pokrito dno.. Bo šla spat tja. :/

In to je hkrati tud najbol zanimivo, za igrat, pa to.
Je pa tko, da je to že enkrat mela notri, pa se je čudno obnašala (praskala, skakala..) sem ji dal ven, pa je bilo potem bolje, zdej sm ji pa spet dal nazaj notri, in ji je to res lajf met, čeprou se more za to mal več popraskat.. bounce
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Stelje: žagovina, slama, papir ... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Stelje: žagovina, slama, papir ...   Stelje: žagovina, slama, papir ... - Page 2 Icon_minitimeTor Dec 29, 2009 12:57 pm

Ja, moja dva tudi. Povsod hiške in tuneli, oviti s flisem onadva pa najrajši na slami.
Najboljše, da jima kar kozolc naredim Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Stelje: žagovina, slama, papir ... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Stelje: žagovina, slama, papir ...   Stelje: žagovina, slama, papir ... - Page 2 Icon_minitimeČet Jan 28, 2010 8:09 pm

Jaz sem jima zdaj zamenjala steljo na one lesene brikete in sem opazila, da sta jih zdaj na začetku malo obglodala, upam da to ni problem? Nasploh rada grizeta vse, kar je lesenega (svinčnike Evil or Very Mad ), ampak se malo bojim, da jima ne bi kaj škodovalo.

Slamo sem jima dala pa tudi noter, ampak jima zaenkrat še vedno najbolj ugaja od Atlantide sputnik za ležat. Very Happy Čisto sta osladna, oba se nabašeta notri in potem gledata vsak pri eni luknji ven.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Stelje: žagovina, slama, papir ... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Stelje: žagovina, slama, papir ...   Stelje: žagovina, slama, papir ... - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Stelje: žagovina, slama, papir ...
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 5Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Življenjsko okolje-
Pojdi na: