Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Iščem kletko ( za mlade podgance )

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Tasha.W

Tasha.W


Število prispevkov : 331
Join date : 29/01/2011
Age : 30
Kraj : Brežice

Iščem kletko ( za mlade podgance )  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Iščem kletko ( za mlade podgance )    Iščem kletko ( za mlade podgance )  Icon_minitimePet Feb 25, 2011 5:19 pm

Zdravo.
Iščem kletko, manjšo za mlade podgance, saj bom imela leseno večjo,...
Ampak se bojim da bi se mladički kar koli poškodovali. Služila pa bi tudi temu, da npr. če gremo na morje, da bi jih vzela samo, saj ne želim tovoriti tiste večje s seboj ( enostavno je prevelika) - da bi imele 3 podgance dovolj prostora

Hvala za odgovor veselje

LP

Tjaša
Nazaj na vrh Go down
LadyCy

LadyCy


Število prispevkov : 209
Join date : 04/04/2010
Age : 31
Kraj : Ptuj

Iščem kletko ( za mlade podgance )  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Iščem kletko ( za mlade podgance )    Iščem kletko ( za mlade podgance )  Icon_minitimePet Feb 25, 2011 7:18 pm

Na bolhi imaš veliko kletk. veselje Jaz glih grem jutri po kletko, ki sem jo na bolhi našla za 100 evrov in je meter in pol velika. cheer Veliko sreče pri iskanju. veselje
Nazaj na vrh Go down
Tasha.W

Tasha.W


Število prispevkov : 331
Join date : 29/01/2011
Age : 30
Kraj : Brežice

Iščem kletko ( za mlade podgance )  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Iščem kletko ( za mlade podgance )    Iščem kletko ( za mlade podgance )  Icon_minitimePet Feb 25, 2011 7:27 pm

sm gledala ja veselje
Jaz ne rabim nekaj velikega, saj bi imela kletko (leseno,...80x60x40), in rabim samo nekaj malega za to, ko bojo majhne in če bomo kam šli, da bojo nekje prespale in to (saj drugače bi jih mela skoz po rokah in to ) wink
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Iščem kletko ( za mlade podgance )  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Iščem kletko ( za mlade podgance )    Iščem kletko ( za mlade podgance )  Icon_minitimeTor Mar 01, 2011 1:11 am

Kaj pa kakšna malo večja/višja kletka za hrčke oz. miške? V Tukanu sem videla take, ki bi bile kot začasne kletke kar ok (pa za male podganice tudi, ker je razmik med rešetkami res majhen), samo mislim, da pridejo okrog 40€ :S Sicer pa kot je LadyCy rekla, spremljaj Bolho Smile
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Tasha.W

Tasha.W


Število prispevkov : 331
Join date : 29/01/2011
Age : 30
Kraj : Brežice

Iščem kletko ( za mlade podgance )  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Iščem kletko ( za mlade podgance )    Iščem kletko ( za mlade podgance )  Icon_minitimeTor Mar 01, 2011 8:34 am

Saj sem že dobila kletko Smile Hvaala za skrb
mere so približno 40x35x40
tako da za mladičke bo super Smile



- tema se lahko zalkene veselje
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Iščem kletko ( za mlade podgance )  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Iščem kletko ( za mlade podgance )    Iščem kletko ( za mlade podgance )  Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Iščem kletko ( za mlade podgance )
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Iščem omaro za kletko
» Iščem kletko za podganco NUJNO
» Podarim mlade skakače
» Prodam kletko
» Oddajam ta mlade 3 podgance

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Arhiv & smetišče-
Pojdi na: