Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Poškodovana tačka

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Zoli




Število prispevkov : 1
Join date : 21/02/2011

Poškodovana tačka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Poškodovana tačka   Poškodovana tačka Icon_minitimePon Feb 21, 2011 7:29 pm

Pozdravljeni!
Začasno skrbim za sestrine podgane (v tujini je zato je, če ni nujno, ne bi klicala). Danes sem jih kot običajno spustila iz kletke in ena izmed njih se je poškodovala. Vse tri sem nemudoma pospravila nazaj v kletko in si pobliže ogledala poškodovano; ležala je v kotu in lizala okrvavljeno tačko. Prstki ne izgledajo zlomljeni in podgana se lahko normalno premika, na tački pa je majhna rana ki se že celi; a me vseeno malo skrbi. To se je zgodilo pred pol ure. Naj počakam do jutra in pokličem veterinarja če se bo nenavadno obnašala?
Najlepša hvala za nasvete že vnaprej Smile
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Poškodovana tačka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Poškodovana tačka   Poškodovana tačka Icon_minitimePon Feb 21, 2011 7:46 pm

Če je samo ureznina, potem se bo zacelilo in ni panike. Smile Vseeno pa spremljaj, kaj se s podganico dogaja. Za vsak slučaj.
Nazaj na vrh Go down
 
Poškodovana tačka
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Tačka išče dom !

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Bolezni podgan in razne težave-
Pojdi na: