Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Različne trgovine

Go down 
+5
Tasha.W
Jasmina
Nes
Skinny
Juni
9 posters
Pojdi na stran : 1, 2  Next
AvtorSporočilo
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Različne trgovine Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Različne trgovine   Različne trgovine Icon_minitimeTor Dec 21, 2010 10:53 pm

Jaz sem zdajle našla eno rats-only trgovino Smile Reče se ji The Rat Warehouse, meni zgleda precej v redu - ne samo, da imajo same stvari za podgane, ampak mi izgleda tudi, da sproti spreminjajo/dopolnjujejo ponudbo in se trudijo, da imajo čim bolj rat-friendly zadeve. Imajo tudi zelo dobro založen oddelek z zdravili in raznimi stvarmi za starejše/bolne podgane. Trenutno imajo zaprto, ampak baje spet odprejo januarja, po mojem bom zapravila takoj cel kup denarja x)
Nazaj na vrh Go down
Skinny

Skinny


Število prispevkov : 442
Join date : 11/03/2010
Age : 47
Kraj : Kamnik

Različne trgovine Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Različne trgovine   Različne trgovine Icon_minitimeSre Feb 09, 2011 6:20 pm

Če je poglavitna hrana Oxbow, vam predlagam novo dobaviteljico. http://www.mojezivalice.si/ Trenutno ji stran še ne dela, vendar se lahko pozanimate o dobavi preko maila.

Bo šlo hitreje, jaz sem hrano naročila v ponedeljek popoldne, dobim jo jutri. Zaenkrat nima zaloge,... vendar pravi, da jo dobi v kratkem.
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Različne trgovine Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Različne trgovine   Različne trgovine Icon_minitimeSre Feb 09, 2011 6:23 pm

Dokler ni to ista oseba, je še vse dobro. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Skinny

Skinny


Število prispevkov : 442
Join date : 11/03/2010
Age : 47
Kraj : Kamnik

Različne trgovine Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Različne trgovine   Različne trgovine Icon_minitimeČet Feb 10, 2011 6:21 am

Juni, sem probala naročit preko Rat Warehouse.... Hrane ne pošiljajo ven iz Anglije, Slovenije ni med državami v katere pošiljajo,... Sem probala tudi, za Italijo in Avstrijo, pa pride poštnina po 30, 80, in tudi več kot 120 EUR,... odvisno kaj sem dala v naročilo.

Tako, da če se da komu ukvarjati še z njihovo trgovino... good luck!!!

Robo imajo pa perfektno, ja. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Različne trgovine Empty
ObjavljaNaslov sporočila: bblblblbllllll   Različne trgovine Icon_minitimeČet Feb 10, 2011 8:10 am

Mja, sem že pomislila, da bi jim bilo mogoče treba pisat, da smo mi tudi v EU ... hrano namreč pošiljajo na to območje, vsaj tako piše v FAQ. Pa ja, dostavljajo v Slovenijo, samo pride poštnina pod 'other', torej isto, kot če bi pošiljal v Zambijo x) Problem je po mojem predvsem to, da je ta trgovina one-man project, pač samo ena oseba jo ima na čez, zato je tudi dostikrat zaprta čez praznike itd. in po mojem tudi nima preveč porihtanega dobavljanja v tujino, ker ima večino strank iz UK.

Našla sem še eno trgovino, kjer pa nimajo hrane in je punci, ki ima trgovino na čez, tudi treba pisat glede dostave (stran namreč ne zazna Slovenije kot možne za dostavo, ampak piše spodaj, da se to včasih zgodi in da je treba kontaktirat).

Torej ne vem, če vas je dosti zainteresiranih za sputnike, lahko pišem komu od teh? Sem gledala tudi na eBayu, pa ni nič Sad
Nazaj na vrh Go down
Jasmina

Jasmina


Število prispevkov : 238
Join date : 19/08/2009
Age : 33
Kraj : Nova Gorica

Različne trgovine Empty
ObjavljaNaslov sporočila: TRGOVINA FENIX (Kromberk,Nova Gorica)   Različne trgovine Icon_minitimePet Feb 11, 2011 11:45 am

Hey. Sporočam,da lahko od danes naprej v Trgovini Fenix v Kromberku kupite/si ogledate/pobožate dva brezdlaka podgankota ,malega črnega dumbota,ter več barvnih podganic.
wave
Nazaj na vrh Go down
http://www.myspace.com/gothicbandeternity
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Različne trgovine Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Različne trgovine   Različne trgovine Icon_minitimeTor Feb 15, 2011 8:30 pm

Skinny je napisal/a:
Če je poglavitna hrana Oxbow, vam predlagam novo dobaviteljico. http://www.mojezivalice.si/ Trenutno ji stran še ne dela, vendar se lahko pozanimate o dobavi preko maila.

Bo šlo hitreje, jaz sem hrano naročila v ponedeljek popoldne, dobim jo jutri. Zaenkrat nima zaloge,... vendar pravi, da jo dobi v kratkem.


Ej, a kaj veš, kdaj bo to začelo delati? Sem se poskusila registrirat, pa ne dobim potrditvenega maila ...
Nazaj na vrh Go down
Skinny

Skinny


Število prispevkov : 442
Join date : 11/03/2010
Age : 47
Kraj : Kamnik

Različne trgovine Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Različne trgovine   Različne trgovine Icon_minitimeTor Feb 15, 2011 8:32 pm

Piši ji na mail, pa ti bo povedala, kaj ima na zalogi. Plačaš po prevzetju+ poštnino. Izi k pasulj Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Različne trgovine Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Različne trgovine   Različne trgovine Icon_minitimeSre Feb 16, 2011 11:30 am

Ne, hotela sem se itak registrirat samo zato, da bi videla, če potem vidiš cene xD

Kaj veš, koliko pride oxbow + poštnina?
Nazaj na vrh Go down
Tasha.W

Tasha.W


Število prispevkov : 331
Join date : 29/01/2011
Age : 30
Kraj : Brežice

Različne trgovine Empty
ObjavljaNaslov sporočila: mojezivalice.si   Različne trgovine Icon_minitimePon Feb 28, 2011 9:48 am

@Juni, kje ti naročaš to Oxbow hrano? Tudi pri Zipar trgovini, tej italjanski ??
In ali je res tako dobra hrana, kot pravijo ??

Hvala za odgovor veselje
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Različne trgovine Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Različne trgovine   Različne trgovine Icon_minitimePon Feb 28, 2011 12:35 pm

Ja, jaz sem naročila pri Zipraru, ko smo nazadnje imeli skupinsko naročilo. Ampak glede na to, kakšne probleme delajo, verjetno ne bom več :/ Skinny je pred kratkim dala v podforumu Trgovine link do neke slovenske trgovine, ki ima tudi Oxbow, ampak nazadnje, ko sem pogledala na njihovo stran, niso imeli nič napisanih cen - je treba dekle baje kontaktirati po mailu glede naročila. Jaz bom naslednjič verjetno vzela kar pri njej Smile
Sicer pa glede hrane je tako - moji jo jedo, pa sestavine so tudi dobre. Bomo videli, če bo kaj vplivala na kilažo Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Tasha.W

Tasha.W


Število prispevkov : 331
Join date : 29/01/2011
Age : 30
Kraj : Brežice

Različne trgovine Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Različne trgovine   Različne trgovine Icon_minitimePon Feb 28, 2011 12:37 pm

Ja sem videla ja
Ali, če boš ti naročala pri njej, me zanima ali bi lahko pridružila, da naročiš še zame in ti potem povrnem vse stroške ?
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Različne trgovine Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Različne trgovine   Različne trgovine Icon_minitimePon Feb 28, 2011 12:40 pm

Lahko Smile
Nazaj na vrh Go down
Skinny

Skinny


Število prispevkov : 442
Join date : 11/03/2010
Age : 47
Kraj : Kamnik

Različne trgovine Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Različne trgovine   Različne trgovine Icon_minitimePon Feb 28, 2011 12:43 pm

Ne rabiš naročat z nekom, ker je plačilo ob dostavi, torej plačaš na pošti tako naročeno robo kot poštnino.
Nazaj na vrh Go down
Tasha.W

Tasha.W


Število prispevkov : 331
Join date : 29/01/2011
Age : 30
Kraj : Brežice

Različne trgovine Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Različne trgovine   Različne trgovine Icon_minitimePon Feb 28, 2011 12:46 pm

Hvala za pojasnilo Skinny wink
Samo kje pa je na tej strani možno najti kontakt?? Jaz sem našla samo št. telefona, nobenega maila, nič huh Malo sem zmedena
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Različne trgovine Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Različne trgovine   Različne trgovine Icon_minitimeTor Mar 01, 2011 12:16 pm

Skinny, večina internetnih trgovin da zastonjsko dostavo, če je naročilo nad X€ Smile tako da se še vedno splača naročiti skupaj.

Tasha: ja, jaz sem tudi zdaj ugotovila, da pod kontakti ni e-maila, pa stran je tudi že kar lep čas v izdelavi. huh Skinny, ti več kaj več o stvari?
Nazaj na vrh Go down
Tasha.W

Tasha.W


Število prispevkov : 331
Join date : 29/01/2011
Age : 30
Kraj : Brežice

Različne trgovine Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Različne trgovine   Različne trgovine Icon_minitimeTor Mar 01, 2011 12:21 pm

Juni bom jaz to kar v kompletu s teboj, tako ali tako si iz Lj. in še danes te osebno spoznam, kar bo super Very Happy
(Napajalnik bo baje unikaten, vsaj tako pravi moj fant jezik )
Nazaj na vrh Go down
Dr. Miška




Število prispevkov : 61
Join date : 01/06/2010
Age : 35
Kraj : Ljubljana

Različne trgovine Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Različne trgovine   Različne trgovine Icon_minitimeTor Mar 01, 2011 12:35 pm

eneja@ziprar.com je drugače mail za naročilo Razz
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Različne trgovine Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Različne trgovine   Različne trgovine Icon_minitimeTor Mar 01, 2011 12:38 pm

Ne ne, mi govorimo o tisti slovenski trgovini, od katere je Skinny zadnjič dala link (nekaj v stilu mojezivalice.si je) Smile
Nazaj na vrh Go down
Dr. Miška




Število prispevkov : 61
Join date : 01/06/2010
Age : 35
Kraj : Ljubljana

Različne trgovine Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Različne trgovine   Različne trgovine Icon_minitimeTor Mar 01, 2011 12:39 pm

Juni je napisal/a:
Ne ne, mi govorimo o tisti slovenski trgovini, od katere je Skinny zadnjič dala link (nekaj v stilu mojezivalice.si je) Smile


doh blush

Nisem prebrala teme, ups, se opravičavam Razz
Nazaj na vrh Go down
Skinny

Skinny


Število prispevkov : 442
Join date : 11/03/2010
Age : 47
Kraj : Kamnik

Različne trgovine Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Različne trgovine   Različne trgovine Icon_minitimeTor Mar 01, 2011 6:30 pm

Nazaj na vrh Go down
Tasha.W

Tasha.W


Število prispevkov : 331
Join date : 29/01/2011
Age : 30
Kraj : Brežice

Različne trgovine Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Različne trgovine   Različne trgovine Icon_minitimeČet Mar 10, 2011 2:22 pm

http://aro.si/ - našla sem jo med brskanjem po internetu, in razmišlam, da bi tudi kaj naročila (tunelček za dihurje, visečko, ali pa torboo Smile )
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Različne trgovine Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Različne trgovine   Različne trgovine Icon_minitimeČet Mar 10, 2011 2:49 pm

Če boš kaj naročila, povej, ker bi jaz tudi eno stvar Smile
Nazaj na vrh Go down
Tasha.W

Tasha.W


Število prispevkov : 331
Join date : 29/01/2011
Age : 30
Kraj : Brežice

Različne trgovine Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Različne trgovine   Različne trgovine Icon_minitimeČet Mar 10, 2011 2:52 pm

Pomojem, da bom, sam čakam da me pokličejo iz trgovine Smrček ali kaj dobim ali ne.
100% pa bom naročila, ko dobim kaj denarja Wink hehe pač čakati na žepnino je dolga Razz

Kaj pa bi naročila?
Nazaj na vrh Go down
albu




Število prispevkov : 21
Join date : 11/02/2011
Age : 28

Različne trgovine Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Različne trgovine   Različne trgovine Icon_minitimeSob Apr 09, 2011 8:35 am

Bom kar tukaj vprašala, upam da nisem preveč zgrešila teme. Smile
Mi lahko kdo pove kje točno v Mariboru je Mr. pet? Oz. še boljše, če kdo ve kateri mestni avtobus vozi do tja in kje je treba izstopiti? Hvala. Smile
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Različne trgovine Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Različne trgovine   Različne trgovine Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Različne trgovine
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 2Pojdi na stran : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» ZOO trgovine - vaše izkušnje
» Primerne kletke za podgano iz spletne trgovine ziprar

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Trgovine-
Pojdi na: