Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Moja predstavitev -> Tasha.W

Go down 
+6
talupu
Sara27
Skinny
Tahun
zverina
Tasha.W
10 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2
AvtorSporočilo
Tasha.W

Tasha.W


Število prispevkov : 331
Join date : 29/01/2011
Age : 30
Kraj : Brežice

Moja predstavitev -> Tasha.W  - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja predstavitev -> Tasha.W    Moja predstavitev -> Tasha.W  - Page 2 Icon_minitimeTor Maj 17, 2011 11:21 am

Ne leti samo nate choo Wink
veliko ljudi se je spravilo name.
Kaj je bilo okoli kletke - bilo je tako da je bila mami navdušena in vesela Smile ko pa bi ju morala dejansko prinesti domov, pa sta se pogovorila in se odločila, da ju ne smem imet.
Kletka je sedaj pri fantu, čaka na naseljence tako da...
Pač imam čudne starše :S
Nazaj na vrh Go down
talupu




Število prispevkov : 339
Join date : 21/02/2010
Age : 25
Kraj : Ljubljana

Moja predstavitev -> Tasha.W  - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja predstavitev -> Tasha.W    Moja predstavitev -> Tasha.W  - Page 2 Icon_minitimeTor Maj 17, 2011 1:19 pm

Prines kletko k seb v sobo, pa se delej kot da so notri podgane. Pa to delej par dni, bo mogoče mami tvoja pomislna, da si ti je zmešalo, pa bo iz strahu rekla da jih lahko imaš. xD Hec, hec. xD Razz

Škoda, da ti ne pusti. Ampak sreča, da maš še kužka. Smile
Nazaj na vrh Go down
Tasha.W

Tasha.W


Število prispevkov : 331
Join date : 29/01/2011
Age : 30
Kraj : Brežice

Moja predstavitev -> Tasha.W  - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja predstavitev -> Tasha.W    Moja predstavitev -> Tasha.W  - Page 2 Icon_minitimeTor Maj 17, 2011 1:48 pm

Hehe nebi delovalo ves ampak si me nasmejala Very Happy
saj bom malo se zdržala ane mogoče se pa premisli Wink hih
nikoli ne veš.
Nazaj na vrh Go down
Pamy

Pamy


Število prispevkov : 94
Join date : 07/03/2011

Moja predstavitev -> Tasha.W  - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja predstavitev -> Tasha.W    Moja predstavitev -> Tasha.W  - Page 2 Icon_minitimePon Maj 30, 2011 9:38 am

To glede tvoje mami sem ti že povedla TasHaa in je res brezveze še enkrat izgubljat besede Exclamation
To glede kletke ima pa choo prav, saj si denar stran vrgla za nekaj kar še lep čas ne bo uporabno Neutral
Ampak vsi delamo napake - DAJMO JIH POPRAVIT Wink
Nazaj na vrh Go down
Tasha.W

Tasha.W


Število prispevkov : 331
Join date : 29/01/2011
Age : 30
Kraj : Brežice

Moja predstavitev -> Tasha.W  - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja predstavitev -> Tasha.W    Moja predstavitev -> Tasha.W  - Page 2 Icon_minitimePon Maj 30, 2011 3:03 pm

hehe Pamy saj se ne sekiram veš Smile
Kako so pa kej tvoji 3je?

Aja pa kletka bo super uporabna potem ane, zdaj se pa malo prah gori nabira. Smile
Saj na začetku so mi pustili doam, potem pa so si premislili, zato sem tudi kupila kletko Wink
Nazaj na vrh Go down
Tasha.W

Tasha.W


Število prispevkov : 331
Join date : 29/01/2011
Age : 30
Kraj : Brežice

Moja predstavitev -> Tasha.W  - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja predstavitev -> Tasha.W    Moja predstavitev -> Tasha.W  - Page 2 Icon_minitimePet Maj 04, 2012 3:11 pm

Heej. Smile
No jaz se po dolgem, dolgem času vračam na forum Very Happy Sem bila preveč zasedena z vsem dogajanjem (šola, vpisi na fax, učenje...) Very Happy Upam, da me niste preveč pogrešali Wink Embarassed

Kaj je novega....Razz Uspešno sem se vpisala na fakulteto za turizem v Brežicah in se v juniju tudi selim v tisti konec Slovenije Very Happy juuuj Very Happy komaj čakam.
Kar se pa tiče kosmatih družabnikov pa imam tudi nekaj novic Very Happy Razz
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Moja predstavitev -> Tasha.W  - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja predstavitev -> Tasha.W    Moja predstavitev -> Tasha.W  - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Moja predstavitev -> Tasha.W
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 2Pojdi na stran : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» predstavitev anna.
» predstavitev : Rat_lover
» Akinca predstavitev
» mamaF - predstavitev
» Gyakusatsu - predstavitev

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: O članih in njihovih podgancah :: Člani se predstavljajo-
Pojdi na: