Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Moja predstavitev -> Tasha.W

Go down 
+6
talupu
Sara27
Skinny
Tahun
zverina
Tasha.W
10 posters
Pojdi na stran : 1, 2  Next
AvtorSporočilo
Tasha.W

Tasha.W


Število prispevkov : 331
Join date : 29/01/2011
Age : 30
Kraj : Brežice

Moja predstavitev -> Tasha.W  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Moja predstavitev -> Tasha.W    Moja predstavitev -> Tasha.W  Icon_minitimeTor Feb 08, 2011 9:25 am

Zdravo.
Sem Tjaša, prihajam iz Domžal in sem stara 17. let. Very Happy
Obiskujem Srednjo šolo za gostinstvo in turizem v Ljubljani.
V prostem času zelo rada berem, pišem tudi svojo knjigo in zelo rada rišem.
drugače pa se veliko ukvarjam s konji - sploh s preskakovanjem ovir. ( moja Wanja je zakon Smile <3 )
Drugače pa mi čas krajšajo naša muca Maca (ruska modra mačka) in naš kuža Thay ( kitajski goli ) - Največja cukerčka rees Embarassed Razz
Drugače pa imam dosti družbe tudi pri starih starših - mačka Nasketa ( mešanček - črno bel ), psa Cary-ja (nemški ovčar ) in ptiča Kokija. Kaj češ lepšega, živali imam kolikor želim. Laughing
Enostavn obožujem živali in naravo. In če nebi imela živali že od majhnega, potem pomoje danes nebi bila takšna kot sem.

Zdaj, pa sem si po dolgem času zaželela, nekaj majhnega - imela sem že ribi, hrčka ( 2 ), morskega prašička... in nakoncu mi je prišlo na misel, da bi imela podgano. pač potrebuje ogromno pozornosti, dela in še pametna je za povrhu ( najbolša kombinaciaj ) cheers
Tako, da se mi bo ta želja uresničila letos julija, ko bom dobila dve podganici, od svojega dragega. Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Takšna pač sem, navdušena nad vsako stvarjo, obožujem življenje in sem vedno polna energije,... in seveda veliko govorim Smile

Toliko o meni, če pa koga kaj zanima, pa kar z vprašanjem na dan. Smile Razz



Lep Pozdrav :* flower


Nazadnje urejal/a Tasha.W Ned Maj 22, 2011 2:28 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Moja predstavitev -> Tasha.W  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja predstavitev -> Tasha.W    Moja predstavitev -> Tasha.W  Icon_minitimeTor Feb 08, 2011 1:47 pm

Dobrodošla, čeprav si že nekaj časa prijavljena na tale forum! tale opisek je pa zelo lepo napisan in tudi sama sem nora na živali in na konje (sploh). wink
Nazaj na vrh Go down
Tasha.W

Tasha.W


Število prispevkov : 331
Join date : 29/01/2011
Age : 30
Kraj : Brežice

Moja predstavitev -> Tasha.W  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja predstavitev -> Tasha.W    Moja predstavitev -> Tasha.W  Icon_minitimeTor Feb 08, 2011 4:12 pm

hvala Very Happy
ja no nisem ravno dolgo (kakšnih 14 dni pa res) Smile Ampak šele zdaj sem si vzela čas za opis tongue
Me veseli, da ti je všeč wink
Nazaj na vrh Go down
Tahun

Tahun


Število prispevkov : 498
Join date : 29/03/2009
Age : 31
Kraj : Ljubljana

Moja predstavitev -> Tasha.W  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja predstavitev -> Tasha.W    Moja predstavitev -> Tasha.W  Icon_minitimeTor Feb 08, 2011 7:07 pm

Dobrodošla!
Lepo da če imaš tako rada imaš tudi možnost imeti tako veliko živali:)
Nazaj na vrh Go down
Tasha.W

Tasha.W


Število prispevkov : 331
Join date : 29/01/2011
Age : 30
Kraj : Brežice

Moja predstavitev -> Tasha.W  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja predstavitev -> Tasha.W    Moja predstavitev -> Tasha.W  Icon_minitimeSre Feb 09, 2011 6:32 pm

Tukaj pa prilagam še nekaj slik Very Happy
Upam da vam bojo všeč Smile


Thay
Moja predstavitev -> Tasha.W  163117125079928669817309

Wanja
Moja predstavitev -> Tasha.W  585010356876290411730997

Wiki
Moja predstavitev -> Tasha.W  676291500111746933135835

Maca
Moja predstavitev -> Tasha.W  505110219640859611730997

Cary
Moja predstavitev -> Tasha.W  441510118237524591730997

In njih imam zelo rada vse <3



Nazadnje urejal/a Tasha.W Ned Mar 06, 2011 9:25 am; skupaj popravljeno 1 krat (Reason for editing : Dodala nove slike :))
Nazaj na vrh Go down
Skinny

Skinny


Število prispevkov : 442
Join date : 11/03/2010
Age : 47
Kraj : Kamnik

Moja predstavitev -> Tasha.W  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja predstavitev -> Tasha.W    Moja predstavitev -> Tasha.W  Icon_minitimeSre Feb 09, 2011 6:42 pm

Kok so dobri!! blush Vsak zase neki posebnega Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Tasha.W

Tasha.W


Število prispevkov : 331
Join date : 29/01/2011
Age : 30
Kraj : Brežice

Moja predstavitev -> Tasha.W  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja predstavitev -> Tasha.W    Moja predstavitev -> Tasha.W  Icon_minitimeSre Feb 09, 2011 6:45 pm

Skinny je napisal/a:
Kok so dobri!! blush Vsak zase neki posebnega Very Happy
Se strinjaaam Very Happy Ampak med njimi je pa Thay najbl tak poseben veselje
Nazaj na vrh Go down
Sara27

Sara27


Število prispevkov : 41
Join date : 16/05/2010
Age : 41
Kraj : ljubljana

Moja predstavitev -> Tasha.W  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja predstavitev -> Tasha.W    Moja predstavitev -> Tasha.W  Icon_minitimeTor Mar 01, 2011 3:54 pm

Joj kok maš fajn živalsko druščino Smile
Nazaj na vrh Go down
Tasha.W

Tasha.W


Število prispevkov : 331
Join date : 29/01/2011
Age : 30
Kraj : Brežice

Moja predstavitev -> Tasha.W  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja predstavitev -> Tasha.W    Moja predstavitev -> Tasha.W  Icon_minitimeTor Mar 01, 2011 4:27 pm

Hvala Lepa blush
Tole našo druščino bodo letos poleti dopolnile 2 podganici wink
Nazaj na vrh Go down
Tasha.W

Tasha.W


Število prispevkov : 331
Join date : 29/01/2011
Age : 30
Kraj : Brežice

Moja predstavitev -> Tasha.W  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja predstavitev -> Tasha.W    Moja predstavitev -> Tasha.W  Icon_minitimeNed Mar 06, 2011 9:13 am

No danes sem pa malo brskala po računalniku in našla slike od naše Črtice. (Ruski hrček)
Umrla je zaradi tumorja Sad Sad
Pogrešam jo Sad <3

Moja predstavitev -> Tasha.W  185894131254783037317309
Nazaj na vrh Go down
Tasha.W

Tasha.W


Število prispevkov : 331
Join date : 29/01/2011
Age : 30
Kraj : Brežice

Moja predstavitev -> Tasha.W  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja predstavitev -> Tasha.W    Moja predstavitev -> Tasha.W  Icon_minitimeSre Apr 20, 2011 6:51 pm

Ne dobim ju, starši komplicirajo in podobno, tako da sem zelo besna sad
Brez veze vse skupaj,... Trenutno sem besna na celi svet,...
Saj najhuje je, da moji sestri, ki je stara 12 let dovolijo psa,... ko pa jaz dobim podgane od fanta za 18, bi me pa najraje ven vrgli in ja .... tako, da nekaj časa tudi ne bom prisotna na forumu, ker sem cela sesuta in ja....
Nekateri pač enostavno nočejo razumeti sad


LP


Tjaša


Nazadnje urejal/a Tasha.W Sob Apr 23, 2011 4:34 pm; skupaj popravljeno 3 krat
Nazaj na vrh Go down
talupu




Število prispevkov : 339
Join date : 21/02/2010
Age : 25
Kraj : Ljubljana

Moja predstavitev -> Tasha.W  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja predstavitev -> Tasha.W    Moja predstavitev -> Tasha.W  Icon_minitimeČet Apr 21, 2011 4:43 pm

škoda. Sad


Nazadnje urejal/a talupu Sob Apr 23, 2011 8:45 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Claire

Claire


Število prispevkov : 27
Join date : 29/01/2011
Kraj : Ljubljana

Moja predstavitev -> Tasha.W  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja predstavitev -> Tasha.W    Moja predstavitev -> Tasha.W  Icon_minitimeSob Apr 23, 2011 6:08 pm

Žal mi je Tasha da je tko. :/
Ti ne pustijo ker so ravno podgane al ti nasploh nebi pustil še živali?
Nazaj na vrh Go down
Tasha.W

Tasha.W


Število prispevkov : 331
Join date : 29/01/2011
Age : 30
Kraj : Brežice

Moja predstavitev -> Tasha.W  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja predstavitev -> Tasha.W    Moja predstavitev -> Tasha.W  Icon_minitimeSob Apr 23, 2011 6:38 pm

Ah meni ne pustijo nic, moja sestra ima pa 12 let in je dubla psa, za takerga gre 200eur. Skoraj vsak mesec ker je nonstop bolan tako da ja...Sad
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Moja predstavitev -> Tasha.W  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja predstavitev -> Tasha.W    Moja predstavitev -> Tasha.W  Icon_minitimeSob Apr 23, 2011 8:41 pm

Brez zamere, ampak glede na to, kako nujno je bilo treba vse kupit za podgane, bi človek pričakoval, da si bila doma kaj zmenjena. Svašta, res, predvsem pa malenkost neodgovorno.
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Tasha.W

Tasha.W


Število prispevkov : 331
Join date : 29/01/2011
Age : 30
Kraj : Brežice

Moja predstavitev -> Tasha.W  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja predstavitev -> Tasha.W    Moja predstavitev -> Tasha.W  Icon_minitimeNed Apr 24, 2011 8:36 am

Ti že veš ne.
Še vedno se držiš zato, ker sem jaz od Pamele kupila kletko.
Kletka bo še vedno uporabna (in take ponudbe neboo nikoli več)
Kar pa se tiče tega kar je neodgovorno, bi pa lahko še dolgo razpravljali.
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Moja predstavitev -> Tasha.W  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja predstavitev -> Tasha.W    Moja predstavitev -> Tasha.W  Icon_minitimeNed Apr 24, 2011 2:46 pm

Nima veze s kletko ker, kot rečeno, za 10€ več dobiš novo direkt iz trgovine. Samo pravim, da se mi zdi trapasto samo sebe prepričat, da boš imela podgane, če ni nobene podlage za to. Meni bi bilo škoda živcev in stresa,samo to.
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Tasha.W

Tasha.W


Število prispevkov : 331
Join date : 29/01/2011
Age : 30
Kraj : Brežice

Moja predstavitev -> Tasha.W  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja predstavitev -> Tasha.W    Moja predstavitev -> Tasha.W  Icon_minitimeNed Apr 24, 2011 4:51 pm

Imela bom podgane, ne danes, možno da čez mesec, ali leto,...ampak jaz se niti malo ne počutim kriva, za stvari ki jih naredim,tako da ja.
Nazaj na vrh Go down
Puppy

Puppy


Število prispevkov : 288
Join date : 10/02/2011
Age : 30
Kraj : Kranj

Moja predstavitev -> Tasha.W  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja predstavitev -> Tasha.W    Moja predstavitev -> Tasha.W  Icon_minitimeSob Maj 14, 2011 6:23 pm

Vse najbolše! Smile
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Moja predstavitev -> Tasha.W  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja predstavitev -> Tasha.W    Moja predstavitev -> Tasha.W  Icon_minitimeSob Maj 14, 2011 6:28 pm

Vse naj naj!! wink
Nazaj na vrh Go down
Tasha.W

Tasha.W


Število prispevkov : 331
Join date : 29/01/2011
Age : 30
Kraj : Brežice

Moja predstavitev -> Tasha.W  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja predstavitev -> Tasha.W    Moja predstavitev -> Tasha.W  Icon_minitimeSob Maj 14, 2011 7:14 pm

HvaaaLaaa blush blush
Nazaj na vrh Go down
Tasha.W

Tasha.W


Število prispevkov : 331
Join date : 29/01/2011
Age : 30
Kraj : Brežice

Moja predstavitev -> Tasha.W  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja predstavitev -> Tasha.W    Moja predstavitev -> Tasha.W  Icon_minitimeTor Maj 17, 2011 8:33 am

No ja, dokončno se je iskazalo da je mami trmastg in da ne bo popustila, tako da je možnost da dobim katero koli žival, šele ko grem na fax oz. Tako rečeno ko bom na svojem :S
Tako pač je, bomo že malo potrpeli, čeprav si podgance neznansko želim. Sad
Bom pa imela celi zoo, ko bom na svojem Very Happy
Sedaj pa se lahko usaj malo bolj posvetim našemu Thayu, saj je sestra malo manj posesivna Razz

Ne gre mi pa v račun, da nekaterim ljubiteljem živali gre v nos, da se človek prej izobrazi, poskrbi da ima kletko in vse potrebno. :S Nato pa ti naprej mečejo vsi, ker ti starši prepovejo in si takoj neodgovoren. -.-"
Meni osebno je neodgovorno to, da bi ju prinesla domov in bi ju mami na polje spustila. (verjemite, tega je sposobna.)
Tako, da zase menim, da sem odgovorna in da delam v najbolše živali.

Zgleda, da res drži to da smo slovenci nevoščlivi, vsem privoščimo najslabše in se takoj obesimo na nekoga, če stori napako...
Jaz verjamem v rek: Tako kot ravnaš z ljudmi, tako ravnaš tudi s svojimi živalmi. Wink
Nazaj na vrh Go down
Skinny

Skinny


Število prispevkov : 442
Join date : 11/03/2010
Age : 47
Kraj : Kamnik

Moja predstavitev -> Tasha.W  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja predstavitev -> Tasha.W    Moja predstavitev -> Tasha.W  Icon_minitimeTor Maj 17, 2011 9:19 am

Sad Res škoda, Tashi!
Če imaš čas, pridi malo moje gance crkljat! Imam premalo rok Wink

Zadeli pa ste tudi nagradni par dnevni dopust v družbi ganic in dveh norih psov! Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Tasha.W

Tasha.W


Število prispevkov : 331
Join date : 29/01/2011
Age : 30
Kraj : Brežice

Moja predstavitev -> Tasha.W  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja predstavitev -> Tasha.W    Moja predstavitev -> Tasha.W  Icon_minitimeTor Maj 17, 2011 9:55 am

Heh hvala Staša Very Happy Seveda se bom oglasila Wink
Tvoja psa pa nista čisto nič nora Razz
Hvala za nagrado, počaščena sem. Very Happy
Imate posvojitev na daljavo slučajno? Razz
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Moja predstavitev -> Tasha.W  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja predstavitev -> Tasha.W    Moja predstavitev -> Tasha.W  Icon_minitimeTor Maj 17, 2011 10:58 am

Glede na to, da polovica tvojega prispevka verjetno leti name, bom samo to rekla: nisem nevoščljiva, privoščim ti imet podgance, zarad mene jim predhodno nabavi celo hišo, če se ti zdi tako prav. Ni pa mi jasno, zakaj tvoji starši niso rekli nič, ko si prišla domov z enormno kletko, hrano za podgane, igračami zanje in kaj jaz vem čim še vse in so imeli problem šele potem, ko naj bi domov dejansko prinesla živali huh Okrog tiste kletke se pa ne mislim več vrtet, ker sem ti vse, vključno s ceno te "odlične ponudbe" že takrat razložila po zasebnih sporočilih, ampak če ne gre pač ne gre.

lp
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Sponsored content





Moja predstavitev -> Tasha.W  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja predstavitev -> Tasha.W    Moja predstavitev -> Tasha.W  Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Moja predstavitev -> Tasha.W
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 2Pojdi na stran : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» predstavitev anna.
» predstavitev : Rat_lover
» Akinca predstavitev
» mamaF - predstavitev
» Gyakusatsu - predstavitev

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: O članih in njihovih podgancah :: Člani se predstavljajo-
Pojdi na: