Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Mejhne podgance =)

Go down 
+8
choo
Juni
izi
Tahun
fate
METALLKA
Nes
dulce.bina
12 posters
Pojdi na stran : 1, 2  Next
AvtorSporočilo
dulce.bina




Število prispevkov : 25
Join date : 20/11/2010
Age : 29

Mejhne podgance =) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Mejhne podgance =)   Mejhne podgance =) Icon_minitimeNed Nov 28, 2010 9:18 am

Moja Missy ima 9majhnih podgan za prodajo bodo prihodni teden!
Če je kakšen zainteresiran?

Barve so črno-bele, temnorjavo-bele, in sivo-bele (zanimivo mama je rjavo-belo, oče je bel)!


Prevzem možen v ljubljani ali po dogovoru! Cena 10€, upam da ni predrago =)


Mama in oče sta v rubriki naše žverce (missy in Belkoo) bounce
Kontakt na 030-370-410 =)

Mejhne podgance =) Img0032nb.th
Mejhne podgance =) Img0030bs.th
Mejhne podgance =) Img0031in.th


Nazadnje urejal/a dulce.bina Sob Dec 04, 2010 3:44 pm; skupaj popravljeno 9 krat
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Mejhne podgance =) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mejhne podgance =)   Mejhne podgance =) Icon_minitimePet Dec 03, 2010 10:09 pm

PS. oglašuje s privoljenjem.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
METALLKA

METALLKA


Število prispevkov : 103
Join date : 10/04/2009
Age : 28
Kraj : Ljubljana

Mejhne podgance =) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mejhne podgance =)   Mejhne podgance =) Icon_minitimeSob Dec 04, 2010 9:53 pm

hvala za sporocilo Smile morm se mal premislit ker me je cist potrla smrt moje podgance.
Nazaj na vrh Go down
http://m.youtube.com/index?desktop_uri=%2F&gl=US#/watch?xl=x
fate

fate


Število prispevkov : 223
Join date : 11/04/2010
Age : 26
Kraj : ljubljana

Mejhne podgance =) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mejhne podgance =)   Mejhne podgance =) Icon_minitimeSob Dec 04, 2010 11:46 pm

Mogoče bom eno vzela Embarassed Embarassed ,
Če bom, bom tole: Mejhne podgance =) Img0032nb

Eno vprašanje kakšni so spoli?????
Nazaj na vrh Go down
dulce.bina




Število prispevkov : 25
Join date : 20/11/2010
Age : 29

Mejhne podgance =) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mejhne podgance =)   Mejhne podgance =) Icon_minitimeNed Dec 05, 2010 8:04 am

METALLKA je napisal/a:
hvala za sporocilo Smile morm se mal premislit ker me je cist potrla smrt moje podgance.

ok, take your time Smile
Nazaj na vrh Go down
dulce.bina




Število prispevkov : 25
Join date : 20/11/2010
Age : 29

Mejhne podgance =) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mejhne podgance =)   Mejhne podgance =) Icon_minitimeNed Dec 05, 2010 8:07 am

fate je napisal/a:
Mogoče bom eno vzela Embarassed Embarassed ,
Če bom, bom tole: Mejhne podgance =) Img0032nb

Eno vprašanje kakšni so spoli?????

huh za tisto bo kr težko ker bo mogoče ostala doma in delala družbo tamali podganci =) se še moram odločit.... so še podobne sam da nimajo pol rjave pou bele glave, uglaunim nimajo tk flekaste glave =) Smile spole še nisem pregledala =)
Nazaj na vrh Go down
Tahun

Tahun


Število prispevkov : 498
Join date : 29/03/2009
Age : 31
Kraj : Ljubljana

Mejhne podgance =) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mejhne podgance =)   Mejhne podgance =) Icon_minitimeNed Dec 05, 2010 9:27 am

METALLKA je napisal/a:
hvala za sporocilo Smile morm se mal premislit ker me je cist potrla smrt moje podgance.

Pomoje ti bo lažje če čimprej uzameš eno tako malo pikico,še js bi najraj uzela še eno I love you
Nazaj na vrh Go down
METALLKA

METALLKA


Število prispevkov : 103
Join date : 10/04/2009
Age : 28
Kraj : Ljubljana

Mejhne podgance =) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mejhne podgance =)   Mejhne podgance =) Icon_minitimeNed Dec 05, 2010 10:45 am

zdej ma tadruga neki zatecen pod uckom :/ pa se zima je pa prej fasejo prehlade.. uglaunm jutr pelem u mestn log ta2. pa bomo vild Smile

PS
a mas kako samicko s haski uzorckom za oddat?
Nazaj na vrh Go down
http://m.youtube.com/index?desktop_uri=%2F&gl=US#/watch?xl=x
dulce.bina




Število prispevkov : 25
Join date : 20/11/2010
Age : 29

Mejhne podgance =) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mejhne podgance =)   Mejhne podgance =) Icon_minitimeNed Dec 05, 2010 11:38 am

METALLKA je napisal/a:
zdej ma tadruga neki zatecen pod uckom :/ pa se zima je pa prej fasejo prehlade.. uglaunm jutr pelem u mestn log ta2. pa bomo vild Smile

PS
a mas kako samicko s haski uzorckom za oddat?

mam ja =)
Nazaj na vrh Go down
izi

izi


Število prispevkov : 25
Join date : 25/11/2010
Age : 36
Kraj : vrhnika

Mejhne podgance =) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mejhne podgance =)   Mejhne podgance =) Icon_minitimeNed Dec 05, 2010 2:19 pm

jst bi eno takoj vzel (samcka)....

sam me je strah da Dizl nebi hotu sprejeti nove podgance. Dizl je star 4 mesce ce se nemotim.
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Mejhne podgance =) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mejhne podgance =)   Mejhne podgance =) Icon_minitimeNed Dec 05, 2010 2:22 pm

Eh, nimaš se kaj za bat. Brez problema ga bo sprejel, če ni res zelo agresivna podgana Smile
Nazaj na vrh Go down
Tahun

Tahun


Število prispevkov : 498
Join date : 29/03/2009
Age : 31
Kraj : Ljubljana

Mejhne podgance =) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mejhne podgance =)   Mejhne podgance =) Icon_minitimeNed Dec 05, 2010 4:07 pm

Ja,pa če ga boš kastriru itak lah uzamš eno mirno samičko in ne bo problemov Smile
Sigurno je najslabš kar lah nardiš da maš samo eno podgano,res bo ful osamljen..=/
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Mejhne podgance =) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mejhne podgance =)   Mejhne podgance =) Icon_minitimeNed Dec 05, 2010 4:16 pm

Heh, po mojih izkušnjah so pa ravno kastrirani samčki veliko bolj mirni od samičk Smile V vsakem primeru pa ne bi smelo biti težav. Mogoče bo edino potrebna kastracija (če boš vzel samičko, je nujna, sicer pa samo, če se ne bosta mogla zmenit, kdo je glavni).

Nazaj na vrh Go down
Tahun

Tahun


Število prispevkov : 498
Join date : 29/03/2009
Age : 31
Kraj : Ljubljana

Mejhne podgance =) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mejhne podgance =)   Mejhne podgance =) Icon_minitimeNed Dec 05, 2010 5:08 pm

Ja sej ubistvu maš prou,narobe sm napisala.če ga ne boš kastriru pa je ta dost dominantn pol uzam mirnega samčka,čega boš pa kastriral pa lahko tud bol "divjo" samičko ker če je kastriran bo po vsej verjetnosti ona alfa..Tko je pri mojih Smile
Nazaj na vrh Go down
izi

izi


Število prispevkov : 25
Join date : 25/11/2010
Age : 36
Kraj : vrhnika

Mejhne podgance =) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mejhne podgance =)   Mejhne podgance =) Icon_minitimeNed Dec 05, 2010 5:47 pm

jah prej al slej mislim kastrirati, ker res oznacuje na veliko.

tuki je se slika kako velik je

Mejhne podgance =) 149270_1590082464573_1011203913_31328003_170651_n

je pa zelo nemiren in zivcen. Sploh se noce niti malo umirit, samo gleda kako bo spizdil. Ko vidi psa cisto znori in zacne pihati na veliko. Upam da so potem res umiri


dulce.bina kdaj bi se dalo priti po eno?
Nazaj na vrh Go down
METALLKA

METALLKA


Število prispevkov : 103
Join date : 10/04/2009
Age : 28
Kraj : Ljubljana

Mejhne podgance =) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mejhne podgance =)   Mejhne podgance =) Icon_minitimeNed Dec 05, 2010 6:17 pm

a mi prosim poves ce ker mladic zlo kiha, pa ce mata starsa kake tezave z dihanjen (piskanje, plucnice,...)

pa ce se da haskij puncke fotkat Embarassed
hvala:)
Nazaj na vrh Go down
http://m.youtube.com/index?desktop_uri=%2F&gl=US#/watch?xl=x
dulce.bina




Število prispevkov : 25
Join date : 20/11/2010
Age : 29

Mejhne podgance =) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mejhne podgance =)   Mejhne podgance =) Icon_minitimePon Dec 06, 2010 6:17 am

izi je napisal/a:
jah prej al slej mislim kastrirati, ker res oznacuje na veliko.

tuki je se slika kako velik je

Mejhne podgance =) 149270_1590082464573_1011203913_31328003_170651_n

je pa zelo nemiren in zivcen. Sploh se noce niti malo umirit, samo gleda kako bo spizdil. Ko vidi psa cisto znori in zacne pihati na veliko. Upam da so potem res umiri


dulce.bina kdaj bi se dalo priti po eno?

po 13. debembru =)
Nazaj na vrh Go down
dulce.bina




Število prispevkov : 25
Join date : 20/11/2010
Age : 29

Mejhne podgance =) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mejhne podgance =)   Mejhne podgance =) Icon_minitimePon Dec 06, 2010 11:08 am

METALLKA je napisal/a:
a mi prosim poves ce ker mladic zlo kiha, pa ce mata starsa kake tezave z dihanjen (piskanje, plucnice,...)

pa ce se da haskij puncke fotkat Embarassed
hvala:)

nobeden od mladičkov ne starša nimata težav -=)
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Mejhne podgance =) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mejhne podgance =)   Mejhne podgance =) Icon_minitimePon Dec 06, 2010 11:10 am

Mater je zrasel tale Dizl... Smile Psov najbrž ne mara zaradi psa pri prejšnji lastnici... Bežijo pa od začetka vse podgane. Z malo ukvarjanja se te bo hitro navadil, verjemi Smile Moji so tudi taki, da se pridejo malo pocrkljat, potem jih je pa soba polna in jih ne zanimam več Very Happy Sicer pa pri združevanju ne bi smel on delati problemov... je pa res, da ima revček slabe izkušnje, tako da kaj pa vem. Če vzameš samčka, bo najbrž treba dosti potrpljenja, če pa vzameš samičko (in Dizla seveda prej kastriraš), pa ne bi smel biti problem. Pri meni je bil Boo blazno dominanten, pa sem mu po kastraciji zrihtala dve samički za družbo in so se precej hitro ujeli (samo upoštevaj, da je treba po kastraciji počakati še 3-4 tedne, preden daš samčka in samičko skupaj).

...tole je bilo malo OT.. sicer pa res luštni mladički, ko take cukre male vidim me vedno prime, da bi vzela še kakšnega Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Tahun

Tahun


Število prispevkov : 498
Join date : 29/03/2009
Age : 31
Kraj : Ljubljana

Mejhne podgance =) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mejhne podgance =)   Mejhne podgance =) Icon_minitimePon Dec 06, 2010 2:38 pm

choo je napisal/a:
sicer pa res luštni mladički, ko take cukre male vidim me vedno prime, da bi vzela še kakšnega Very Happy

Enako.. I love you
Nazaj na vrh Go down
izi

izi


Število prispevkov : 25
Join date : 25/11/2010
Age : 36
Kraj : vrhnika

Mejhne podgance =) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mejhne podgance =)   Mejhne podgance =) Icon_minitimePon Dec 06, 2010 4:53 pm

pa nebojo 13ga se malo premejhne za odajo? nevem samo prasam....

drugace se vidimo 13ga
Nazaj na vrh Go down
kasia

kasia


Število prispevkov : 16
Join date : 30/08/2010

Mejhne podgance =) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mejhne podgance =)   Mejhne podgance =) Icon_minitimeTor Dec 07, 2010 8:05 am

Ni sem hotela nič pisat, ampak ne morem več gledati tega kaj se pri vas dogaja. Podgane ni so igračke! Malčke so pa res sladke samo ni NOBENE garancjie da bodo zdrave, ker nič ne vemo o dedeku, babici in družinskih boleznih na sploh. Z podgani je isto kot z pesom. Mora imieti RODOVNIK. Vem da v SLO ni rodovniških podgan, ampak domača reja vse eno mora biti ODGOVORNA!!!! Če sem dobro prebrala Tvoja podgana že je bila enkrat mati. TO NI V REDU do TVOJE PODGANE da jo sama ispostavljaš na nevarnost!! Tokrat vse je šlo v redu ampak lahko se breja komplicira in tokrat (oprosti, nic osebnega) 16 letnia punca ni kos 24 ur. negi malčkov saj imaš šolo pa vse. Še ko se pogleda koliko ljudi na sploh prodaja podgane (lahko se na prstah enej roki prešteje) je zelo možno da so starši v sorodu in niti ne veš.
Moj post ne gre samo zate. Na sploh malo pomišlijte pred tem ko se odločite za svoje lastne male podganice. Pa najdite mamici primernega partnera kateri 100% ni v sorodu!! Prosim, ker pozneje se mi srce trga ko vidim oglase na bolhi *na hrano ali za hišne ljubljence prodam* pa tudi ko berem o bolanih podganah, katere v večinoma primerov so bolane ker majo slab immunski sistem. Zaradi domačih kao-rejcov.

In na sploh NIKIER se ne PRODAJA podgan z lasnej reji če ni majo nobenih potrdil kaj se tiče zgodovine bolezni in kje je potrjeno da mati pa oče ni v sorodu. Tiste podgane se DAJE ZASTONJ!!! Za neodgovornost lastnika se ne plača!!!

Lp. in brez zamere, na vsakim tujim forum bi prebrali isto.

(Se opravičujem za jezikovne napake. )
Nazaj na vrh Go down
fate

fate


Število prispevkov : 223
Join date : 11/04/2010
Age : 26
Kraj : ljubljana

Mejhne podgance =) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mejhne podgance =)   Mejhne podgance =) Icon_minitimeTor Dec 07, 2010 12:31 pm

Jaz prekinjam svojo rezarvacijo, ampak ne zaradi tega kar je napisala kasia, ampak zaradi tega ker mi mami ne pusti imeti še ene 'gance. Crying or Very sad
Nazaj na vrh Go down
dulce.bina




Število prispevkov : 25
Join date : 20/11/2010
Age : 29

Mejhne podgance =) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mejhne podgance =)   Mejhne podgance =) Icon_minitimeTor Dec 07, 2010 1:50 pm

izi je napisal/a:
pa nebojo 13ga se malo premejhne za odajo? nevem samo prasam....

drugace se vidimo 13ga

stare bodo 25dni, za oddajo bodo primerni, ker jih moram takrat ločiti ker se že pri 1mesecu spolono zreli nekateri, in nočem da pride do kakšne težave =)
Nazaj na vrh Go down
dulce.bina




Število prispevkov : 25
Join date : 20/11/2010
Age : 29

Mejhne podgance =) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mejhne podgance =)   Mejhne podgance =) Icon_minitimeTor Dec 07, 2010 1:56 pm

kasia je napisal/a:
Ni sem hotela nič pisat, ampak ne morem več gledati tega kaj se pri vas dogaja. Podgane ni so igračke! Malčke so pa res sladke samo ni NOBENE garancjie da bodo zdrave, ker nič ne vemo o dedeku, babici in družinskih boleznih na sploh. Z podgani je isto kot z pesom. Mora imieti RODOVNIK. Vem da v SLO ni rodovniških podgan, ampak domača reja vse eno mora biti ODGOVORNA!!!! Če sem dobro prebrala Tvoja podgana že je bila enkrat mati. TO NI V REDU do TVOJE PODGANE da jo sama ispostavljaš na nevarnost!! Tokrat vse je šlo v redu ampak lahko se breja komplicira in tokrat (oprosti, nic osebnega) 16 letnia punca ni kos 24 ur. negi malčkov saj imaš šolo pa vse. Še ko se pogleda koliko ljudi na sploh prodaja podgane (lahko se na prstah enej roki prešteje) je zelo možno da so starši v sorodu in niti ne veš.
Moj post ne gre samo zate. Na sploh malo pomišlijte pred tem ko se odločite za svoje lastne male podganice. Pa najdite mamici primernega partnera kateri 100% ni v sorodu!! Prosim, ker pozneje se mi srce trga ko vidim oglase na bolhi *na hrano ali za hišne ljubljence prodam* pa tudi ko berem o bolanih podganah, katere v večinoma primerov so bolane ker majo slab immunski sistem. Zaradi domačih kao-rejcov.

In na sploh NIKIER se ne PRODAJA podgan z lasnej reji če ni majo nobenih potrdil kaj se tiče zgodovine bolezni in kje je potrjeno da mati pa oče ni v sorodu. Tiste podgane se DAJE ZASTONJ!!! Za neodgovornost lastnika se ne plača!!!

Lp. in brez zamere, na vsakim tujim forum bi prebrali isto.

(Se opravičujem za jezikovne napake. )

ni problema vask ima svoje mnenje, drugače če js povem svojega imam zanjo čas, ne ravo 24ur na dan, po vsej versetnosti se nobeden ne ukravja 24ur na dan in ima vsak svoje obveznosti..... kolikor vem za malčke skrbi sama podgana, le nudim jji vse najboljše =P... drugače je 200% da si nista v sorodu =) brez zamer cheers
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Mejhne podgance =) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mejhne podgance =)   Mejhne podgance =) Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Mejhne podgance =)
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 2Pojdi na stran : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Arhiv & smetišče-
Pojdi na: