Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Charlie; Jerry, Bobby, Tom R.I.P

Go down 
+6
zverina
Juni
Lee
choo
Nes
sharp
10 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3
AvtorSporočilo
sharp

sharp


Število prispevkov : 169
Join date : 03/10/2010
Age : 30
Kraj : Ljubljana

Charlie; Jerry, Bobby, Tom R.I.P - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Charlie; Jerry, Bobby, Tom R.I.P   Charlie; Jerry, Bobby, Tom R.I.P - Page 3 Icon_minitimeNed Jun 19, 2011 9:34 am

Smile Ja sem videl fotke. Fajn to.

Večinoma imam za podlago posušeno seno, slamo. Kupljeno seveda, v Mr. Petu. Sem pa sedaj kupil tudi neko mešanico žaganja. Vem, da žaganje načeloma ni najboljša izbira ampak se mi ne zdi nič slabega (ali nevarnega). Nekoč sem ga kupoval in je bilo super ampak sem potem začel s slamo. =D
Nazaj na vrh Go down
talupu




Število prispevkov : 339
Join date : 21/02/2010
Age : 25
Kraj : Ljubljana

Charlie; Jerry, Bobby, Tom R.I.P - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Charlie; Jerry, Bobby, Tom R.I.P   Charlie; Jerry, Bobby, Tom R.I.P - Page 3 Icon_minitimeNed Jun 19, 2011 9:41 am

Super. Smile Jaz imam največkrat lesne brikete, včasih pa tudi žaganje (od kunčice), pa malo sena jima včasih dam.
Vprašam pa zato, ker če bi imel lesne brikete, jih imam itak doma pa ne bi rabu dajat zraven. Smile
Nazaj na vrh Go down
sharp

sharp


Število prispevkov : 169
Join date : 03/10/2010
Age : 30
Kraj : Ljubljana

Charlie; Jerry, Bobby, Tom R.I.P - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Charlie; Jerry, Bobby, Tom R.I.P   Charlie; Jerry, Bobby, Tom R.I.P - Page 3 Icon_minitimeNed Jun 19, 2011 9:46 am

Hehe. Saj ne bi bilo slabo ampak ti bom dal zraven kaj. Ponavadi kupim paket tega sena (prostornina za 14l) in dam ko očistim kletko kar celo vrečo notri. Pač bom moral iti pred odhodom na morje malo v nabavo. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
sharp

sharp


Število prispevkov : 169
Join date : 03/10/2010
Age : 30
Kraj : Ljubljana

Charlie; Jerry, Bobby, Tom R.I.P - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Charlie; Jerry, Bobby, Tom R.I.P   Charlie; Jerry, Bobby, Tom R.I.P - Page 3 Icon_minitimeSob Sep 17, 2011 12:23 pm

Smile

Danes pa moj Charlie praznuje točno 1 leto. Jerry je takšno starost dopolnil že pred dobrim mesecem. =]
Nazaj na vrh Go down
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

Charlie; Jerry, Bobby, Tom R.I.P - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Charlie; Jerry, Bobby, Tom R.I.P   Charlie; Jerry, Bobby, Tom R.I.P - Page 3 Icon_minitimeSob Sep 17, 2011 8:57 pm

Potem pa vse najboljše zanju. cheer
Nazaj na vrh Go down
sharp

sharp


Število prispevkov : 169
Join date : 03/10/2010
Age : 30
Kraj : Ljubljana

Charlie; Jerry, Bobby, Tom R.I.P - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Charlie; Jerry, Bobby, Tom R.I.P   Charlie; Jerry, Bobby, Tom R.I.P - Page 3 Icon_minitimeSre Dec 14, 2011 11:31 pm

Danes pa še moj najmlajši, Bobby praznuje 1 leto! =)
cheer
Nazaj na vrh Go down
Skinny

Skinny


Število prispevkov : 442
Join date : 11/03/2010
Age : 47
Kraj : Kamnik

Charlie; Jerry, Bobby, Tom R.I.P - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Charlie; Jerry, Bobby, Tom R.I.P   Charlie; Jerry, Bobby, Tom R.I.P - Page 3 Icon_minitimeČet Dec 15, 2011 9:42 am

Vse najboljše, mišek Wink lol
Nazaj na vrh Go down
sharp

sharp


Število prispevkov : 169
Join date : 03/10/2010
Age : 30
Kraj : Ljubljana

Charlie; Jerry, Bobby, Tom R.I.P - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Charlie; Jerry, Bobby, Tom R.I.P   Charlie; Jerry, Bobby, Tom R.I.P - Page 3 Icon_minitimePon Avg 19, 2013 11:40 am

No, da še v njihovo temo objavim in popravim naslov. Bobby je nepričakovano in prehitro poginil že pred letom dni, star le 19 mesecev. Pred tednom dni pa mi je pri 3 letih starosti umrl še najljubši, Jerry. angel 

Kletka je zdaj, ko je v njej samo še veteran Charlie res precej prazna. Upam, da bo tudi on prečkal starostno mejo 3 let, in sicer čez en mesec. Zadnje tačke so mu v precejšnji meri že odpovedale, dlaka se mu je razredčila, seveda več spi kot včasih, generalno pa se še kar drži. Smile 
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Charlie; Jerry, Bobby, Tom R.I.P - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Charlie; Jerry, Bobby, Tom R.I.P   Charlie; Jerry, Bobby, Tom R.I.P - Page 3 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Charlie; Jerry, Bobby, Tom R.I.P
Nazaj na vrh 
Stran 3 od 3Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Charlie in Jimmy

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: O članih in njihovih podgancah :: Naše žverce-
Pojdi na: