Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Nika se predstavlja

Go down 
5 posters
AvtorSporočilo
nika_animals

nika_animals


Število prispevkov : 104
Join date : 01/10/2010
Age : 25
Kraj : maribor

Nika se predstavlja  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Nika se predstavlja    Nika se predstavlja  Icon_minitimeSob Okt 02, 2010 9:09 pm

Danes se vam bom še pa jaz predstavla. Sem Nika, stara sem 12 let in obožujem živali! No jas pa za moj rojstni dan, ki je novembra komaj dobim podgano. Komaj čakam I love you cheers


Nazadnje urejal/a nika_animals Sre Okt 27, 2010 7:56 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Nika se predstavlja  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nika se predstavlja    Nika se predstavlja  Icon_minitimeSob Okt 02, 2010 11:44 pm

Dobrodošla Smile

Vidim, da še nimaš podganice, tako da ti samo nekaj svetujem - če imaš le možnost, prepričaj starše, da bi imela raje 2 podganici ali več - so namreč superdružabne živalice ki rabijo družbo tudi takrat, ko ti nimaš časa zanje. Res ti polagam na srce, vzemi raje 2 kot 1. Boš videla, se splača Smile bolj vesela podgana = več veselja zate.
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
nika_animals

nika_animals


Število prispevkov : 104
Join date : 01/10/2010
Age : 25
Kraj : maribor

Nika se predstavlja  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nika se predstavlja    Nika se predstavlja  Icon_minitimeTor Okt 26, 2010 7:30 pm

ja sem jo že probala prepričati da bi mi kupla dve ampak mi ni dovolila ker že tak mamo dva mačka(bratca) ki se sicer razumeta s podganami Razz. drugače pa ni blema ker ma moja najboljsa prijatlca tud podgano pa sma sosedi, tak da se bota lahko dostikrat družle skup (pa se iste starosti sta) Exclamation I love you No jas dobim podgano zaj toti četrtek 28.10.2010 I love you komaj čakam
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Nika se predstavlja  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nika se predstavlja    Nika se predstavlja  Icon_minitimeTor Okt 26, 2010 7:35 pm

No, bolje občasna družba, kot pa nobena Smile Samo previdno pri spoznavanju podgan, za vsak slučaj ju ne spoznavat v vajinih sobah, da ne bosta podganici branili teritorija in bili agresivni druga do druge Wink
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
nika_animals

nika_animals


Število prispevkov : 104
Join date : 01/10/2010
Age : 25
Kraj : maribor

Nika se predstavlja  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nika se predstavlja    Nika se predstavlja  Icon_minitimeTor Okt 26, 2010 9:23 pm

tnx za tvoj odgovor Exclamation Exclamation Exclamation v zahvalo tebe je mama popustila in zdaj dobim dve podgani!! yess I love you dobim pa verjetno dve punčki in ena bo stoodstotno pinky druga pa al aqua al pa roxy Laughing komaj čakam na četrtek
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Nika se predstavlja  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nika se predstavlja    Nika se predstavlja  Icon_minitimeTor Okt 26, 2010 9:25 pm

Dobrodošla! Smile
Sicer bi te prosila, da uporabljaš velike začetnice in ločila.
LP


Nazadnje urejal/a Fiamma Sre Okt 27, 2010 10:14 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
nika_animals

nika_animals


Število prispevkov : 104
Join date : 01/10/2010
Age : 25
Kraj : maribor

Nika se predstavlja  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nika se predstavlja    Nika se predstavlja  Icon_minitimeTor Okt 26, 2010 9:34 pm

Hvala za opozorilo. Bom upoštevala navodilo, aja pa oprosti Embarassed .
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Nika se predstavlja  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nika se predstavlja    Nika se predstavlja  Icon_minitimeSre Okt 27, 2010 10:14 am

Ni problema. Wink
Veselo branje foruma! cyclops
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
ines.

ines.


Število prispevkov : 74
Join date : 14/08/2010
Age : 27
Kraj : Fužine,Ljubljana

Nika se predstavlja  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nika se predstavlja    Nika se predstavlja  Icon_minitimeSre Okt 27, 2010 10:52 am

Dobrodošla!! Very Happy
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Nika se predstavlja  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nika se predstavlja    Nika se predstavlja  Icon_minitimeSre Okt 27, 2010 10:53 am

Dobrodošla! Very Happy
Nazaj na vrh Go down
nika_animals

nika_animals


Število prispevkov : 104
Join date : 01/10/2010
Age : 25
Kraj : maribor

Nika se predstavlja  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nika se predstavlja    Nika se predstavlja  Icon_minitimeSre Okt 27, 2010 11:24 am

Hvala I love you Exclamation .
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Nika se predstavlja  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nika se predstavlja    Nika se predstavlja  Icon_minitimeSre Okt 27, 2010 1:39 pm

No, super, da bosta 2! Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
nika_animals

nika_animals


Število prispevkov : 104
Join date : 01/10/2010
Age : 25
Kraj : maribor

Nika se predstavlja  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nika se predstavlja    Nika se predstavlja  Icon_minitimeSre Okt 27, 2010 7:14 pm

Ja, komaj čakam na jutri Exclamation Mamo sem pa prepričala z mojim "doggy face" izrazom heheheh Razz

lep pozdrav Nika.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Nika se predstavlja  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nika se predstavlja    Nika se predstavlja  Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Nika se predstavlja
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Ava: se predstavlja
» Pa3cija se predstavlja
» Timea se predstavlja
» Jasmina se predstavlja ^^ .
» LadyCy se predstavlja..

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: O članih in njihovih podgancah :: Člani se predstavljajo-
Pojdi na: