Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :)

Go down 
+10
Fiamma
talupu
fate
Nes
choo
Sonii
zverina
marmelade.
Skinny
Cath
14 posters
Pojdi na stran : 1, 2  Next
AvtorSporočilo
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :)   Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :) Icon_minitimePon Jul 19, 2010 5:40 am

Mamica Pika - sivo bela
Očka Takos - dumbo črno-bel

Za parjenje sem se odločila zaradi Pikine barve in vzorca ter prekrasnega značaja obeh. Oba se razumeta z ostalimi podganicami + hrčki, sta zelo crkljiva in nežna.

Poleg tega, bi rada obdržala kakšnega mladička iz legla, kakšen mladiček pa bo šel v sorodstvo, so me spraševali po njih Smile

Danes sem si vzela čas in jih natančno pregledala:

12 mladičkov I love you

5 samčkov (1 bo svetel, 4 temni - verjetno črno-beli)
7 samičk (4 svetle in 3 temne - verjetno črno-bele)

Mladički so bili skoteni včeraj: 18.7.10
Preživeli so vsi, vsi so zdravi in živahni.

Za oddajo bodo po 10.avgustu
maja.podganca@gmail.com

Nazaj na vrh Go down
Skinny

Skinny


Število prispevkov : 442
Join date : 11/03/2010
Age : 47
Kraj : Kamnik

Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :)   Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :) Icon_minitimeNed Jul 25, 2010 5:47 am

Kot že rečeno, bi vzela eno svetlo samičko. Prosim objavi slikice jutri.
Nazaj na vrh Go down
marmelade.




Število prispevkov : 2
Join date : 26/06/2010
Age : 28
Kraj : Celje

Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :)   Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :) Icon_minitimeSre Jul 28, 2010 9:22 pm

Kolikor vidim si iz Kopra, a bi bil možen kak prevoz do Celja ali Maribora, če te poti zanesejo na štajersko? Very Happy
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :)   Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :) Icon_minitimeSre Jul 28, 2010 9:33 pm

Slikice! Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :)   Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :) Icon_minitimeČet Jul 29, 2010 5:40 pm

Skinny, svetle bodo imele rdeče učke :=)=: Ewwo slikco:

Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :) Mladi-ruski-hrcki-in-podganice-foto_1313117_17374217_18017491

Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :)   Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :) Icon_minitimeČet Jul 29, 2010 5:44 pm

Ful so luškani! I love you I love you I love you
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :)   Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :) Icon_minitimeČet Jul 29, 2010 5:45 pm

Luškane so. Sploh tele črno-bele me vedno bolj fascinirajo.
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :)   Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :) Icon_minitimeČet Jul 29, 2010 5:52 pm

Jejhata kako so lušni! Me ima vedno bolj, da bi kar 2 vzela... uff.. dileme, dileme Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :)   Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :) Icon_minitimeČet Jul 29, 2010 6:16 pm

choo je napisal/a:
Jejhata kako so lušni! Me ima vedno bolj, da bi kar 2 vzela... uff.. dileme, dileme Very Happy

Nič ne tuhtaj, kar vzami dve Wink
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Skinny

Skinny


Število prispevkov : 442
Join date : 11/03/2010
Age : 47
Kraj : Kamnik

Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :)   Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :) Icon_minitimeČet Jul 29, 2010 6:21 pm

Un črni husky,.. je mogoče punčka?
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :)   Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :) Icon_minitimeČet Jul 29, 2010 7:23 pm

Nes je napisal/a:
choo je napisal/a:
Jejhata kako so lušni! Me ima vedno bolj, da bi kar 2 vzela... uff.. dileme, dileme Very Happy

Nič ne tuhtaj, kar vzami dve Wink

Ma...malo me je strah, da Boo že ene ne bo preveč maral, kaj šele dveh... kaj pa vem :s

drugače pa - mene zanima, če je tista hooded kapučino podganica na sredi slike slučajno punčka? Če je, bi jo vzela, sem ti že mejl poslala nekaj časa nazaj, da bi eno svetlo samičko Smile

Alja
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :)   Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :) Icon_minitimeČet Jul 29, 2010 7:24 pm

Ja :=)=: Ampak že vleče malo na sivo, tko da nisem prepričana, če bo črno bela, kot ostale. Pa ena je tudi kapučin husky vzorec :=)=:
Nazaj na vrh Go down
marmelade.




Število prispevkov : 2
Join date : 26/06/2010
Age : 28
Kraj : Celje

Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :)   Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :) Icon_minitimeČet Jul 29, 2010 7:26 pm

Iii, kapučinke I love you

marmelade. je napisal/a:
Kolikor vidim si iz Kopra, a bi bil možen kak prevoz do Celja ali Maribora, če te poti zanesejo na štajersko? Very Happy




se opravičujem za teženje Embarassed
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :)   Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :) Icon_minitimeČet Jul 29, 2010 7:28 pm

Choo, samo 1 samček je svetel. Jih bom morala jutri malo boljše pregledat, ker zdaj ne utegnem, sem zbolela, sem na antibiotikih Crying or Very sad

Marmelade, na Štajersko pa nič ne hodim.. Razz
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :)   Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :) Icon_minitimeČet Jul 29, 2010 7:34 pm

choo, ravno zato je skoraj nujno vzeti dve.
Podgana se sčasoma zagotovo navadi na prišleke, ampak lahko traja več mesecev.

In če je novi mladiček ves ta čas čisto sam, nisi naredila nič, ker
bo zelo osamljen, daleč stran od družine zraven velike strašne podgane, ki ga ne mara.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :)   Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :) Icon_minitimeČet Jul 29, 2010 7:48 pm

Cath, saj jaz bi samičko vzela Smile Boo je kastriran, tako da sem se odločila samičko za družbo vzet Smile

Uf, Nes, prepričala si me (se že cel teden tepem po glavi, a eno al 2 Very Happy) Tako da Cath, še eno vprašanje z moje strani - je poleg ene kapučinke še kakšna črno bela hooded tudi samička? Če je še frej, jasno... Smile

Drugače se pa ti kar v miru pozdravi, sej se ne mudi Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :)   Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :) Icon_minitimePet Jul 30, 2010 7:44 am

Nes je napisal/a:
choo, ravno zato je skoraj nujno vzeti dve.
Podgana se sčasoma zagotovo navadi na prišleke, ampak lahko traja več mesecev.

In če je novi mladiček ves ta čas čisto sam, nisi naredila nič, ker
bo zelo osamljen, daleč stran od družine zraven velike strašne podgane, ki ga ne mara.
Zaradi te velike strašne podgane ne upam Iksu družbe zrihtat ker je overprotective in brani svoj teritorij [celo stanovanje]. Laughing
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :)   Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :) Icon_minitimePet Jul 30, 2010 8:32 am

Choo, samičke so zaenkrat vse fraj, razem tiste, ki si želi Skinny.

Sonii, tudi moja Miša je taka :=)=: Ko sem prinesla Piko, je bila vsa napihnjena in jo se stiskala v kot in sploh ni pustila, da gre jest, je Miša vedno čuvala posodico s hrano Laughing Ampak se je zelo zelo hitro naveličala in čez nekaj dni sta se že lupčkali, spali skupaj, se čistili, igrali..

Prav tako sem v ponedeljek od Skinny vzela novo podganico in je Miša spet bila glavna. Spet se je vse isto dogajalo.. Trajalo je ene 2 dni, zdaj pa prijateljici Laughing Laughing Laughing Če si skozi zraven in opazuješ, mislim, da ne sme bit problema, nikakor pa jih same pustit brez nadzora prve dni..

Choo, jaz ti priporočam vzet 2 mladička iz istega legla. Ti pa se sama odloči :=)=:
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :)   Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :) Icon_minitimePet Jul 30, 2010 9:01 am

Cath je napisal/a:
Choo, samičke so zaenkrat vse fraj, razem tiste, ki si želi Skinny.

Juhuhu Very Happy no, potem pa definitivno vzamem 2 - eno temno in eno svetlo, če je le mogoče, obe hooded Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :)   Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :) Icon_minitimePet Jul 30, 2010 9:06 am

Smile
Poleg tega se mladički igrajo čisto drugače kot len star debeluh, vseeno je boljše, da ima vrstnika, ki ga bolj ''šteka''.

Ko sem Tiku nabavila družbo (njegov bratec je poginil), je bil najprej novi podganček, Leo, v kletki sam enih 7 dni, ker je bil drugi rezerviran samček še premlad za oddajo.
In se mi ni zdelo, da mu kaj manjka. Dokler nisem prinesla še ta malega.
Neverjetno se je razživel takoj, ko ga je zavohal!

Tako da je za podgance družna resnično nujna.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :)   Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :) Icon_minitimeSre Avg 18, 2010 10:38 am

Podganice so pripravljene za oddajo.

Na voljo so še 3 črno-beli samčki, za samičke še sporočim.

Skinny, a za tisto samičko še vedno velja? :=)=:
Nazaj na vrh Go down
Skinny

Skinny


Število prispevkov : 442
Join date : 11/03/2010
Age : 47
Kraj : Kamnik

Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :)   Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :) Icon_minitimeČet Avg 19, 2010 7:52 am

Bi jo z veseljem vzela, ampak mam doma še tok neoodanih žvali, da si je ne uam prpelat. Te pm-jam!
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :)   Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :) Icon_minitimePon Avg 23, 2010 7:37 am

Prosti so še 3 samčki črno-beli, eden ima belo pikico na glavi:

Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :) Mladi-ruski-hrcki-in-podganice-foto_1313117_17374217_18070042

In 2 husky samički: sivo bela in kapučinka

Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :) Mladi-ruski-hrcki-in-podganice-foto_1313117_17374217_18070043

Nazaj na vrh Go down
Skinny

Skinny


Število prispevkov : 442
Join date : 11/03/2010
Age : 47
Kraj : Kamnik

Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :)   Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :) Icon_minitimePon Avg 23, 2010 7:57 am

Ijoooj, kaki cukrčkiii. Kook je men hudoo :S Čaki, bom jst eno kolegico kontaktirala, k je neki sprašvala za podgance!
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :)   Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :) Icon_minitimePon Avg 23, 2010 11:55 am

Cukrčki Smile Pa kako se že veliki! Cookie pa Nutella tudi rasteta 100 na uro, sploh Nutella (ta temna) je prava bajsa Very Happy Cookie je malo bolj suha in bo zgleda malo manjša, je pa tolko bolj hiperaktivna zato Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Sponsored content





Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :)   Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :) Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :)
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 2Pojdi na stran : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Še 4 samčki za oddajo.
» kupim samičko mlade podganice, kjerkoli v slo :)
» Majhne podganice za oddajo okoli marca
» Oddajam ta mlade 3 podgance
» Podarim mlade skakače

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Arhiv & smetišče-
Pojdi na: