Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Psička Kali

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Blue

Blue


Število prispevkov : 317
Join date : 11/08/2009
Age : 29
Kraj : Ljubljana

Psička Kali Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Psička Kali   Psička Kali Icon_minitimePet Maj 21, 2010 12:07 pm

Kopiram:

Posredujem sporočilo prijateljice, ki se je znašla v vse prej, kot prijetni situaciji. Upam, da najdemo topel domek za prisrčno Kali, za katero lahko iz prve roke povem, da je super psička.

''Žal je prišlo že tako daleč, da za svojo psičko sama več ne morem skrbeti. S fantom, s katerim sva skrbela za Kali, sva se razšla, tako da sem ostala sama z dvema službama. Ves čas sem zdoma, zdaj se selim v še manjše stanovanje, tako da se mi kužika smili, ker tam ne bom mogla skrbeti zanjo.

Ona ljubi ljudi. Takoj se naveže in potrebuje človeka, ki bi bil ves čas z njo. Ima probleme z navezanostjo - tako je navezana na človeka, da joka in laja ves čas, ko je sama. Prišlo je že tako daleč, da so sosedje klicali policijo. Poskušala sem vse možne metode, ampak ne delujejo. Zadnja opcija so tablete (pomirjevala), ampak tega ravno ne podpiram.. Kužika se trese in pade v nek trans, ko ostane sama. Preprosto ne prenese samote. Zato potrebuje nekoga, ki je veliko doma. Morda starejšo osebo ali nekoga, ki dela od doma, ali pa večjo družino, kjer je večinoma nekdo doma. Sama lahko ostane nekaj časa, ampak ne predolgo. Drugače pa je zlat kužek. Notri je zelo mirna, nič ne teži, zna se obnašati ob jedi, uboga in ve, kdo je njen gospodar. Zelo uživa v teku in lovljenju kamenčkov. Najraje je sama z ljudmi, ker druge kužke včasih nalaja, kadar pa je spuščena na travniku, pa se z njimi z veseljem poigra.

Decembra je bila stara 3 leta, vendar je še vedno tako mladostna, da ljudje mislijo, da je mladiček. Je srednje velikosti - popolna velikost za stanovanje ali hišo.

Ne oddajam je z lahkoto, ker jo imam res rada. Zato bi tudi želela, da s tistim, ki jo vzame, ostanemo v kontaktu, ker želim vedeti, kako ji gre. Res sem poskušala že vse, kar je možno. Nimam ljudi, ki bi jo lahko čuvali. Družina me ne podpira, prijatelji so vsi konstantno zasedeni. Sama pa ne more biti po cel dan. Ne podpiram ljudi, ki posvojijo psa, potem ga pa oddajo. Ampak druge opcije ne poznam. In zato jo moram oddati...

Tjaša V.''

In pa še njen telefon: 040/813-356

Hvala!

Psička Kali Yxj-31490-

Psička Kali 9kt-31490-

Psička Kali 6e4-31490-

Psička Kali Obr-31490-
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Psička Kali Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Psička Kali   Psička Kali Icon_minitimePet Maj 21, 2010 1:28 pm

Ful je lušna. Bom mal vprašala okol, če bi jo slučajno kdo imel. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
 
Psička Kali
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Arhiv & smetišče-
Pojdi na: