Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Moj meni za dobro jutro

Go down 
+7
me&Pek
*Tinky*
Barbara
Sonii
mamaF
Fiamma
njana
11 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2
AvtorSporočilo
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Moj meni za dobro jutro - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj meni za dobro jutro   Moj meni za dobro jutro - Page 2 Icon_minitimeSob Okt 23, 2010 7:26 am

Nič nismo čudni, čuj, choo Very Happy
Sem še pregledala SSKJ in dejansko tudi omenja salamo v kontekstu posebne, pariške itd. salame.
Zanimivo. Niti ni povratnice, da bi suha klobasa bila salama (kar pa v našem živem gorvoru je) Very Happy No, prav.


Čestitke, ines.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
ines.

ines.


Število prispevkov : 74
Join date : 14/08/2010
Age : 26
Kraj : Fužine,Ljubljana

Moj meni za dobro jutro - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj meni za dobro jutro   Moj meni za dobro jutro - Page 2 Icon_minitimeSob Okt 23, 2010 9:46 am

Hvala Nes. cheers
Nazaj na vrh Go down
sharp

sharp


Število prispevkov : 169
Join date : 03/10/2010
Age : 30
Kraj : Ljubljana

Moj meni za dobro jutro - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj meni za dobro jutro   Moj meni za dobro jutro - Page 2 Icon_minitimeTor Nov 16, 2010 9:03 pm

jaz pa mojadva hranim z zelo raznoliko hrano. Pretežni del predstavlja kupljena hrana za podgane, občasno pa jima dam coren flakes, čokoladne kosmiče, jušne kroglice (vse v majhnih količinah), grozdje, banane, solato, korenje (obožujeta ga), kakšen košček salame in sira, enkrat sta dobila tudi piščančjo kost, ki sta jo povsem oglodala, nekajkrat pa sem jima dal tudi čisto majhen košček čokolade...seveda pazim, da ne jesta slane hrane (no saj vem da je skoraj vse slano ampak v mislih imam čipse, smokije ipd.) in pač da nasloh ne pretiravam z nezdravo hrano. Osnovno je podganja hrana + malo korenja vsake toliko časa ter kakšen kosmič.. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Moj meni za dobro jutro - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj meni za dobro jutro   Moj meni za dobro jutro - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Moj meni za dobro jutro
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 2Pojdi na stran : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Prehrana-
Pojdi na: