Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Ne mara več solate?

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Ne mara več solate? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Ne mara več solate?   Ne mara več solate? Icon_minitimePet Apr 09, 2010 11:09 am

Boo je star slaba 2 meseca in je pri meni približno 3 tedne. Do včeraj je bil čisto nor na solato in jo je lahko pojedel toliko, kot je je dobil pa še več, od včeraj naprej pa solate noče več jest. Čež dan tudi ostale hrane ni jedel, samo je ponoči zginla skoraj vsa hrana iz posodice, tako da očitno je. Sem mu probala danes spet dat solato, pa je niti povohal ni. Čudno se mi zdi, ker sem mela občutek, da je mel solato res rad. Je mel kdo podobno situacijo, bi me moralo skrbet? :S
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Ne mara več solate? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ne mara več solate?   Ne mara več solate? Icon_minitimePet Apr 09, 2010 11:20 am

Ne vem zakaj bi te moralo skrbet, če vse ostalo je normalno. Tudi ti verjetno nečesa nekaj časa nisi jedla, če si mela to v konstantnem izobilju. Laughing
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Tahun

Tahun


Število prispevkov : 498
Join date : 29/03/2009
Age : 31
Kraj : Ljubljana

Ne mara več solate? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ne mara več solate?   Ne mara več solate? Icon_minitimePet Apr 09, 2010 6:29 pm

js mam tud Buja!^^

aja drgač se strinjam s fiammo Smile
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Ne mara več solate? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ne mara več solate?   Ne mara več solate? Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Ne mara več solate?
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Bolezni podgan in razne težave-
Pojdi na: