Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 slepa na eno oko?

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
ziuua_

ziuua_


Število prispevkov : 76
Join date : 02/04/2010
Age : 27
Kraj : ljubljana

slepa na eno oko? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: slepa na eno oko?   slepa na eno oko? Icon_minitimeČet Apr 08, 2010 12:04 pm

že nekaj časa imam podgano, ki pa se mi zdi, da je slepa na eno oko. že ko sem jo dobila je imela eno oko malo bolj odprto kot drugo, sicer ga lahko čisto odpre. danes pa sem pogledala malo bolj od blizu in sem opazila, da ima tisto oko malo zamegljeno in malo svetlejše. ali je slepa na eno oko? bi jo lahko to kaj oviralo pri vsakdanjem življenju?
Nazaj na vrh Go down
mamaF

mamaF


Število prispevkov : 519
Join date : 13/01/2009
Age : 53
Kraj : Komen

slepa na eno oko? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: slepa na eno oko?   slepa na eno oko? Icon_minitimeČet Apr 08, 2010 12:59 pm

Mislim, da je prav Fiamma enkrat že pisala o tem, da podgane pravzaprav zelo slabo vidijo. Bolj se zanašajo na ostale čute, zato naj slepota ali delna slepota ne bi bistveno vplivala na kvaliteto njihovega življenja. Po moje si lahko brez skrbi zaradi tega, sploh če je drugo oko normalno.
Ne vem pa, če je možno, da se na očesu "mrena" ali kaka druga sprememba pojavi zaradi kakšne hujše bolezni, kar bi lahko bil velik razlog za skrb. Morda kdo drug ve kaj več o tem Neutral
Nazaj na vrh Go down
ziuua_

ziuua_


Število prispevkov : 76
Join date : 02/04/2010
Age : 27
Kraj : ljubljana

slepa na eno oko? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: slepa na eno oko?   slepa na eno oko? Icon_minitimeČet Apr 08, 2010 5:50 pm

aha, hvala za opombo in pa upam, da ni nič hujšega, saj sem jo šele dobila. slepa na eno oko? Icon_neutral
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

slepa na eno oko? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: slepa na eno oko?   slepa na eno oko? Icon_minitimeČet Apr 08, 2010 6:27 pm

Probaj ji približat prst k temu očesu, ki sumiš, da je anj slepa. Če ga, ko prideš s prstom čisto blizu, ne bo zaprla, potem je verjetno res slepa.
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
ziuua_

ziuua_


Število prispevkov : 76
Join date : 02/04/2010
Age : 27
Kraj : ljubljana

slepa na eno oko? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: slepa na eno oko?   slepa na eno oko? Icon_minitimeNed Apr 11, 2010 5:18 pm

uček se je kar sam od sebe pozdravil, le manjši je od drugega. ne vem kako se je to kar na enkrat zgodilo, vendar glavno da se je. slepa na eno oko? Icon_biggrin ali mogoče kdo ve, če bo potem to oko enako veliko kot ta drugo ali bo vedno manjše?
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





slepa na eno oko? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: slepa na eno oko?   slepa na eno oko? Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
slepa na eno oko?
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Bolezni podgan in razne težave-
Pojdi na: