Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Nena aka. Fylgja

Go down 
+7
Nina
mamaF
Blue
Dejan
Lee
AtLanT!da
xFylgjax
11 posters
AvtorSporočilo
xFylgjax




Število prispevkov : 42
Join date : 28/12/2009

Nena aka. Fylgja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Nena aka. Fylgja   Nena aka. Fylgja Icon_minitimeSob Mar 20, 2010 4:19 pm

Malo preveč časa imam danes,pa sem se odločila,da končno naredim opis.

Na forumu sem bila sprva zaradi tega,ker so mi podgane zelo všeč in že sama sem imela nekoč eno ( že leta nazaj) ,pa zraven še dva ruska hrčka Very Happy

Potlej sm za božič lan dobila še eno podgano,k sm jo pa itk mogla oddat,ker nism mela kletke,ampak okej.

Zdj mam pa že en mesec spet novo.Husky samčka Williama,k sm ga dobila od tete. Smile
(samo slikce trenutno niso možne,ker je biuši telefon totalno pokvarjen itd..na novmu pa nimam kabla -.- ), lahko pa dam gor kako sliko od biuše podgance Smile

Pa nekaj o meni:

Datum rojstva: 9.5.1990 Živim v okolii Tržiča ( Podljubelj ) Poleg podgance imam doma tud 9 letno črno pudeljko (Shaya). Drugač sm pa nardila Srednjo Turistično v Radovljici,zdj elam maturitetn tečaj,drug let pa faks ( samo o tem kasneje,k še ne vem sploh kam bom sprejeta ) xD ^^
Najljubše barve( čeprov so mi lepe useee,k sm skor obsedena z barvam <3): vijolična,zelena,vsi odtenki modre,temnejši odtenki rdeče<3,oblačm se pa večinoma v črno ( že od kakega 2.ga letnika skos( družba navadla na to) xD
Poslušam večinoma metal(gothic,viking,black,folk,heavy,nu,trash),rock,old school, punk se najde, občasno pa tud kšn popularn,če mi je hud al pa slovenske kšne Very Happy
Od živali poleg podganc in psov obožujem tud konje, ampak na splošno so mi všeč vse živali Razz ( kač sm se včasih ful bala,ampak zdj je že mimo) Smile
Hobiji: sprehodi v naravo,petje( različne zvrsti), tud petje v cerkvenem zboru,igranje na (preveč) inštrumentov: klavir(orgle,sintisajzr),violina(druga godala),kitara,bobni in tud dude sm že mogla lol xD, petje,pečenje kolačov al pa kšnih drugih sladkih zadev<3, delajnje kokteljov(tabolš so sadni in brezalkoholni), addicted to čokolada in puding ! Razz shopping(če je dnar), koncerti,kšni ful hudi stripi ali filmi( dokumentarci,grozljivke,komedijeee<3 itd) knjige, samostojno učenje drugih jezikov, potovanja( ful me zanimajo kultura in ljudje drugje itd) če se nama s frendico da,greva občasno tudi laufat(obožujem atletikooooo !!! ) Very Happy,kr mi je zelo všeč.drugač pa čez celo poletje rada kolesarim,plavam, vesela sm,če je prisotno veslanje, canoeing,surfanje na vodi, predvsem pa košarka mi je ful všeč Razz rada mam tud trampoline haha Very Happy. Občasno ga na kšni žurki tud kej pijemo( črna vodka je zakon <3..sam ne preveč seveda:P,zarad petja pa tud ni kj preveč priporočljivo). Včash sm še plesala pri Amanda's dancers,sam pol me je minil k sm pršla u 3.letnik. Nvm zakaj,ampak nameravam enrkat spet nazaj Razz i just love it<3
Jezdenje konj, pozimi delanje snežakov,pisanje pesmi/zgodb(kr tko za dušo mal^^ Razz ),ustvarjanje kakšnih notnih zapisov,da ne pozabim omenit še gledališča( Ljubljanska Drama, KUD Podljubelj, KUD Kranj itd,čeprov letos malo manj),obožujem tudi fotografiranje, risanje tatoojev(izdelava raje še ne Very Happy )
Občasno pa tud risanje narave,portretov al pa le poslikavanje na steklo<3
rada mam tud glino,k se marskej da ustvarit Razz Smile.
Zanima me u bistvu skoraj vse,najbolj pa še geografija,zgodovina,jeziki( nemščina,angleščina,italijanščina,španski jezik,ruščina,japonščina,pa tudi skandinavski jeziki so mi všeč<3 - predvsem norveški jezik.),kartografija,geologija,biologija.


če kdo hoče dodat:
FB: Nena Arquette Bucinel
Netlog: xFylgjax
ok dost mate =P

da ne bo preveč,bm kr zaklučla. Če pa koga še kj zanima,nj pa vpraša Smile

Hvala za branje Wink

Okej to bo to I love you cheers flower geek afro


Nazadnje urejal/a xFylgjax Ned Mar 21, 2010 6:26 am; skupaj popravljeno 2 krat
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

Nena aka. Fylgja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nena aka. Fylgja   Nena aka. Fylgja Icon_minitimeSob Mar 20, 2010 6:23 pm

Yes, ratal mi je prebrt vse ^^ pa dodala na FB =) Pozdravi kosmatinčka (oba)
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Nena aka. Fylgja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nena aka. Fylgja   Nena aka. Fylgja Icon_minitimeSob Mar 20, 2010 6:33 pm

Smile Fajn opisekk. Si pa zanimiva oseba, z veliko različnimi interesi I love you
Nazaj na vrh Go down
xFylgjax




Število prispevkov : 42
Join date : 28/12/2009

Nena aka. Fylgja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nena aka. Fylgja   Nena aka. Fylgja Icon_minitimeNed Mar 21, 2010 9:54 am

AtLanT!da je napisal/a:
Yes, ratal mi je prebrt vse ^^ pa dodala na FB =) Pozdravi kosmatinčka (oba)

hehe hvalaa Razz za FB sm pa vidla,jp Razz
pa tnx oba bm pozdravla hihi I love you
Nazaj na vrh Go down
xFylgjax




Število prispevkov : 42
Join date : 28/12/2009

Nena aka. Fylgja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nena aka. Fylgja   Nena aka. Fylgja Icon_minitimeNed Mar 21, 2010 9:57 am

MetalGirl je napisal/a:
Smile Fajn opisekk. Si pa zanimiva oseba, z veliko različnimi interesi I love you

Hvalaa. No ja,men se opisk ne zdi nč posebnga Smile Sam mal m se mogla razpisat Smile hehe Smile flower
Nazaj na vrh Go down
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

Nena aka. Fylgja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nena aka. Fylgja   Nena aka. Fylgja Icon_minitimeNed Mar 21, 2010 10:36 pm

Ornk si se razpisala. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Blue

Blue


Število prispevkov : 317
Join date : 11/08/2009
Age : 29
Kraj : Ljubljana

Nena aka. Fylgja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nena aka. Fylgja   Nena aka. Fylgja Icon_minitimePon Mar 22, 2010 4:58 pm

Wiuu, zakon opis! bounce Js sm te tut dodala; maja. Smile
Nazaj na vrh Go down
xFylgjax




Število prispevkov : 42
Join date : 28/12/2009

Nena aka. Fylgja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nena aka. Fylgja   Nena aka. Fylgja Icon_minitimePon Mar 22, 2010 5:51 pm

Blue je napisal/a:
Wiuu, zakon opis! bounce Js sm te tut dodala; maja. Smile

Tnx. Razz Sm vidla. I accepted. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
mamaF

mamaF


Število prispevkov : 519
Join date : 13/01/2009
Age : 53
Kraj : Komen

Nena aka. Fylgja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nena aka. Fylgja   Nena aka. Fylgja Icon_minitimePon Mar 22, 2010 5:52 pm

Nena, dobrodošla cheers
Fajn opis, pa na Fb te bom dodala Smile
Nazaj na vrh Go down
Nina

Nina


Število prispevkov : 93
Join date : 21/01/2010
Kraj : Ljubljana

Nena aka. Fylgja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nena aka. Fylgja   Nena aka. Fylgja Icon_minitimePon Mar 22, 2010 6:44 pm

Tudi jaz sem se prebila skozi tvoj opis ... zanimive stvari lahko nastanejo, ko imamo malo več časa na razpolago cheers
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Nena aka. Fylgja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nena aka. Fylgja   Nena aka. Fylgja Icon_minitimeNed Maj 09, 2010 6:48 am

Vse naj naj! Very Happy Pa lepo praznuj! cheers
Nazaj na vrh Go down
fate

fate


Število prispevkov : 223
Join date : 11/04/2010
Age : 26
Kraj : ljubljana

Nena aka. Fylgja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nena aka. Fylgja   Nena aka. Fylgja Icon_minitimeNed Maj 09, 2010 7:40 am

Vse ne nejbojlse jocolor fsm
Nazaj na vrh Go down
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

Nena aka. Fylgja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nena aka. Fylgja   Nena aka. Fylgja Icon_minitimeNed Maj 09, 2010 10:30 am

Vse najboljše. jocolor
Nazaj na vrh Go down
talupu




Število prispevkov : 339
Join date : 21/02/2010
Age : 26
Kraj : Ljubljana

Nena aka. Fylgja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nena aka. Fylgja   Nena aka. Fylgja Icon_minitimeNed Maj 09, 2010 10:39 am

Vse naj naj. queen jocolor
Nazaj na vrh Go down
mamaF

mamaF


Število prispevkov : 519
Join date : 13/01/2009
Age : 53
Kraj : Komen

Nena aka. Fylgja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nena aka. Fylgja   Nena aka. Fylgja Icon_minitimeNed Maj 09, 2010 12:05 pm

Vse najlepše cheers
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

Nena aka. Fylgja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nena aka. Fylgja   Nena aka. Fylgja Icon_minitimePon Maj 10, 2010 5:45 pm

Vse najboljše. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Nena aka. Fylgja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nena aka. Fylgja   Nena aka. Fylgja Icon_minitimeTor Maj 11, 2010 6:17 am

Vse naj naj cheers
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Nena aka. Fylgja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nena aka. Fylgja   Nena aka. Fylgja Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Nena aka. Fylgja
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: O članih in njihovih podgancah :: Člani se predstavljajo-
Pojdi na: