Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Podarim podgančka in podganco.

Go down 
+4
Nina
AtLanT!da
Fiamma
Freja.*
8 posters
AvtorSporočilo
Freja.*

Freja.*


Število prispevkov : 13
Join date : 16/02/2010
Kraj : Šentjanž

Podarim podgančka in podganco. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Podarim podgančka in podganco.   Podarim podgančka in podganco. Icon_minitimePon Mar 08, 2010 9:50 pm

Živijo.


Podarjam 3 teden starega podgančeka. Črno bele barve. Sicer za oddajo bo pripravljen čez slaba 2 tedna, če je kdo zainteresiran naj pošlje zasebno sporočilo. Smile Je navihan in rad se carklja. Smile

Potem pa podarjam še prib. 3 mesece staro podganco, sicer je malo bojazljiva, vendar ne grize in se pusti prijeti, zelo bi bila vesela nekoga ki ima veliko časa ( Dodajam še da je bila 1x breja) .


Še nekaj slikic dodajam:


To je podganček.
Podarim podgančka in podganco. I7u-IMG-02_thumb
Podarim podgančka in podganco. 1tu-IMG-02_thumb


To je pa podgančica, trenutno smo ji dali ime Ula.
Podarim podgančka in podganco. E28-IMG-02_thumb
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Podarim podgančka in podganco. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim podgančka in podganco.   Podarim podgančka in podganco. Icon_minitimeTor Mar 09, 2010 11:45 am

Stara 3 mesece in je že bila enkrat breja?! affraid
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

Podarim podgančka in podganco. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim podgančka in podganco.   Podarim podgančka in podganco. Icon_minitimeTor Mar 09, 2010 2:41 pm

Fiamma, mislim, da je nekje napisala, da je brejo že dobila silent
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Podarim podgančka in podganco. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim podgančka in podganco.   Podarim podgančka in podganco. Icon_minitimeTor Mar 09, 2010 3:52 pm

Aja. A to iz trgovine? Ko bi malo bolj pazili na živalice, jej. Evil or Very Mad
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Nina

Nina


Število prispevkov : 93
Join date : 21/01/2010
Kraj : Ljubljana

Podarim podgančka in podganco. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim podgančka in podganco.   Podarim podgančka in podganco. Icon_minitimeSre Mar 10, 2010 6:22 pm

Pa se podganica kaj spremeni po tem, ko je bila breja? Mislim, vem da se zgražate nad tem ker je bila breja tako mlada, vendar je pa sedaj vse OK ali kaj ... se kaj več goni? Saj ne vem niti kaj vprašat scratch
Upam da ste me vseeno razumele.
Nazaj na vrh Go down
Tahun

Tahun


Število prispevkov : 498
Join date : 29/03/2009
Age : 31
Kraj : Ljubljana

Podarim podgančka in podganco. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim podgančka in podganco.   Podarim podgančka in podganco. Icon_minitimeSre Mar 10, 2010 6:43 pm

ne pač ni dobro za podganco,ker zaostane v rasti..
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Podarim podgančka in podganco. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim podgančka in podganco.   Podarim podgančka in podganco. Icon_minitimeSre Mar 10, 2010 8:33 pm

Nina je napisal/a:
Pa se podganica kaj spremeni po tem, ko je bila breja? Mislim, vem da se zgražate nad tem ker je bila breja tako mlada, vendar je pa sedaj vse OK ali kaj ... se kaj več goni? Saj ne vem niti kaj vprašat scratch
Upam da ste me vseeno razumele.
To je nekako tako, kot da ima 13-letnica otroka. Lahko zaostane v rasti, ne vem pa kakšne psihične posledice ima to na podganco.
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Podarim podgančka in podganco. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim podgančka in podganco.   Podarim podgančka in podganco. Icon_minitimeSob Mar 20, 2010 7:47 am

Je samček še na voljo?
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Slunko




Število prispevkov : 26
Join date : 26/03/2010

Podarim podgančka in podganco. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim podgančka in podganco.   Podarim podgančka in podganco. Icon_minitimeNed Mar 28, 2010 8:18 pm

Je samček še na voljo? Smile
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Podarim podgančka in podganco. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim podgančka in podganco.   Podarim podgančka in podganco. Icon_minitimeNed Mar 28, 2010 9:01 pm

Slunko je napisal/a:
Je samček še na voljo? Smile


Mogoče pa odgovarja samo na zs? Dajma še to poskusit Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Freja.*

Freja.*


Število prispevkov : 13
Join date : 16/02/2010
Kraj : Šentjanž

Podarim podgančka in podganco. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim podgančka in podganco.   Podarim podgančka in podganco. Icon_minitimeTor Mar 30, 2010 6:54 pm

Se opravičujem, da nisem prej odpisala. Mal pomanjaknja časa. Žal podganček se ne oddaja več, ravno ta teden smo mu priskrbeli nov domek. Smile Podganca je pa še vedno na voljo. Če v roku kakšnega tedna dva ne bo zanimanja, jo bomo sami obdržali. Smile
Nazaj na vrh Go down
valandil




Število prispevkov : 17
Join date : 18/04/2010
Age : 30
Kraj : kranj

Podarim podgančka in podganco. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim podgančka in podganco.   Podarim podgančka in podganco. Icon_minitimeNed Apr 18, 2010 3:44 pm

mene fu lzanima ker iščemo po forumo eno podganico (samičko) v skrajni silu tudi dve skupaj. Podgana bi bila res v dobrih rokah, imam izkušnje z hrčkom, miškami in činčilo. Če je kakšna možnost da bi jo dobil je moja številka 051805188 (podgano lahko tudi kupim)
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Podarim podgančka in podganco. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim podgančka in podganco.   Podarim podgančka in podganco. Icon_minitimeNed Apr 18, 2010 4:10 pm

valandil je napisal/a:
mene fu lzanima ker iščemo po forumo eno podganico (samičko) v skrajni silu tudi dve skupaj. Podgana bi bila res v dobrih rokah, imam izkušnje z hrčkom, miškami in činčilo. Če je kakšna možnost da bi jo dobil je moja številka 051805188 (podgano lahko tudi kupim)


Very Happy Izkušnje z hrčkom, miško in činčilo pa kaj dosti ne pomagajo pri podganah.
Drugače pa ima uporabnica kalisto tu na forumu ravno zdaj leglo, stare so dva tedna. Je pa iz maribora. Njo kontaktiraj.

Pa še na bolhi in podarimo.si poglej.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
valandil




Število prispevkov : 17
Join date : 18/04/2010
Age : 30
Kraj : kranj

Podarim podgančka in podganco. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim podgančka in podganco.   Podarim podgančka in podganco. Icon_minitimeNed Apr 18, 2010 4:16 pm

Aha ok. Saj sem si prebral veliko o negi in skrbi za podganico na tem forumu, prav tako pa sem prebral nekaj po drugih straneh. Drugače pa hvala za nasvet.
Nazaj na vrh Go down
Freja.*

Freja.*


Število prispevkov : 13
Join date : 16/02/2010
Kraj : Šentjanž

Podarim podgančka in podganco. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim podgančka in podganco.   Podarim podgančka in podganco. Icon_minitimeTor Apr 20, 2010 6:54 pm

Prosila bi, če se lahko ta tema zapre. Smile Vse podgance so oddane oziroma niso več na voljo. Smile
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Podarim podgančka in podganco. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim podgančka in podganco.   Podarim podgančka in podganco. Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Podarim podgančka in podganco.
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» oddam podgančka
» Moja dva podgančka potrebujeta nov dom...
» Podarim!!!
» Podarim dve podgani
» podarim podganico

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Arhiv & smetišče-
Pojdi na: