Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Pretirano uriniranje in iztrebljanje

Go down 
+5
Nes
AtLanT!da
Tahun
Juni
maiatheemo
9 posters
AvtorSporočilo
maiatheemo

maiatheemo


Število prispevkov : 2
Join date : 07/03/2010

Pretirano uriniranje in iztrebljanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Pretirano uriniranje in iztrebljanje   Pretirano uriniranje in iztrebljanje Icon_minitimeNed Mar 07, 2010 10:38 am

Mene pa mot, ker se mi podgančk vedno polula takrat ko ni treba pa tut serje preveč in to prou čudn...vedno takrat ko ni treba...in to me zlo mot...in pol ga kr nočm met u kapuci al pa kjerkol ker skos to dela... Sad

a bi blo loh kj narobe z njim? ker drgač je pa ful prjazn pa ful me ma rd pa to...sam...nwm no


HELP? O.O pale pale
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Pretirano uriniranje in iztrebljanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pretirano uriniranje in iztrebljanje   Pretirano uriniranje in iztrebljanje Icon_minitimeNed Mar 07, 2010 10:48 am

Glej, moraš razumet, da podgana ni človek in bo kakal takrat, ko se mu zapaše, prav tako lulal. Praviš, da je samček, torej bo lulal še malo več, kot bi sicer, saj bo markiral. Glede tega prav veliko ne moreš; lahko ga kastriraš, kar je mojima dvema sicer pomagalo, ampak povsem nehala pa nista. Lahko ga tudi poskusiš navaditi, da kaka in lula vedno na en prostor v kletki/zunaj, ampak meni to pri mojih dveh žal ni uspelo.
Nazaj na vrh Go down
maiatheemo

maiatheemo


Število prispevkov : 2
Join date : 07/03/2010

Pretirano uriniranje in iztrebljanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pretirano uriniranje in iztrebljanje   Pretirano uriniranje in iztrebljanje Icon_minitimeNed Mar 07, 2010 10:50 am

Juni je napisal/a:
Glej, moraš razumet, da podgana ni človek in bo kakal takrat, ko se mu zapaše, prav tako lulal. Praviš, da je samček, torej bo lulal še malo več, kot bi sicer, saj bo markiral. Glede tega prav veliko ne moreš; lahko ga kastriraš, kar je mojima dvema sicer pomagalo, ampak povsem nehala pa nista. Lahko ga tudi poskusiš navaditi, da kaka in lula vedno na en prostor v kletki/zunaj, ampak meni to pri mojih dveh žal ni uspelo.

ja no glede kastreranja...to glih ne ^^

drgač pa huala za nasvet Surprised
Nazaj na vrh Go down
Tahun

Tahun


Število prispevkov : 498
Join date : 29/03/2009
Age : 31
Kraj : Ljubljana

Pretirano uriniranje in iztrebljanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pretirano uriniranje in iztrebljanje   Pretirano uriniranje in iztrebljanje Icon_minitimeNed Mar 07, 2010 11:45 am

kadar kaka pomen da ga je strah,to bo minilo Wink
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

Pretirano uriniranje in iztrebljanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pretirano uriniranje in iztrebljanje   Pretirano uriniranje in iztrebljanje Icon_minitimeNed Mar 07, 2010 3:21 pm

Poskusi s tem, da ga navadiš, da lula samo tja kamor ti hočeš.. To naj bi bilo možno. Moji dve sta se navadili, da ko odprem kletko, se gresta najprej polulat v kot kletke, in šele nato šibneta ven.
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Pretirano uriniranje in iztrebljanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pretirano uriniranje in iztrebljanje   Pretirano uriniranje in iztrebljanje Icon_minitimeNed Mar 07, 2010 5:30 pm

Naslov teme= lol!

Pretirano?? kzv?
Take so pač podgane, glede tega se jim ne da dopovedat. Very Happy Kaj bi dala, da bi moja dva smrdljica nehala urinirat po ležišču :=)=: :=)=:
Ko so pa tako male pa tako ali tako še NISO sposobne dolgo zdržat (kot vsi mladiči, zakaj mislite, da imajo dojenčki plenice)

Pomagaš si lahko s kakšnimi encimi, rednim čiščenjem, navajanjem na wc, pa vsak 15 min nazaj v kletko, da opravi svoje
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
knofla




Število prispevkov : 9
Join date : 03/04/2010
Kraj : domžale

Pretirano uriniranje in iztrebljanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pretirano uriniranje in iztrebljanje   Pretirano uriniranje in iztrebljanje Icon_minitimeSob Apr 24, 2010 10:37 am

živjo mene pa zanima če tudi samičke markirajo?imam dve podganici samički in ena knofla me vsak dan vsaj enkrat označi ampak tako kot mini kuža dejansko dvigne zadnjo tačko in spusti kapljico.je pa drugače knofla glavna samička lilith tega še ni naredila.kakata v wc v kletki spustita kakšno kapljico ko se podita po meni in po stanovanju ampak knofla se obnaša kot da sem kandelaber in me je treba označit. Question zdi se mi smešno me pa zanima če si smrklja slučajno domišlja da je tudi pri meni glavna Twisted Evil
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Pretirano uriniranje in iztrebljanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pretirano uriniranje in iztrebljanje   Pretirano uriniranje in iztrebljanje Icon_minitimeSob Apr 24, 2010 10:45 am

Jap, smrklja si domišlja, da te lahko kar tako označi. :=)=:
Si ziher, da ni samček?
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
knofla




Število prispevkov : 9
Join date : 03/04/2010
Kraj : domžale

Pretirano uriniranje in iztrebljanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pretirano uriniranje in iztrebljanje   Pretirano uriniranje in iztrebljanje Icon_minitimeSob Apr 24, 2010 11:00 am

sem še enkrat pogledala se mi zdi da ni Cool hotela sem dve samički in prepričana sem da sta enakega spola.sva ju pa s hčero vzeli pri rejcu in ne verjamem da bi naju okol prinesel.no očitno imamo glavno babo določeno :=)=: (pa ja de)pa tudi če sta samčka (ne verjamem) ju zdaj ne dam nikamor.bom pa še mal pogledala kakšno slikco da se prepričam.in potem v boj za prevlado
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Pretirano uriniranje in iztrebljanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pretirano uriniranje in iztrebljanje   Pretirano uriniranje in iztrebljanje Icon_minitimeSob Apr 24, 2010 11:05 am

Če sta samčka, morata imeti zelo vidna moda. Res, ne da se zgrešit.
Drugače pa je možno, da samičke markirajo. Samo manj, in ponavadi samo dominantne, mislim pa da njihov markirni urin nima tega izrazitega vonja po mošusu, kot ga imajo samčki.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
knofla




Število prispevkov : 9
Join date : 03/04/2010
Kraj : domžale

Pretirano uriniranje in iztrebljanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pretirano uriniranje in iztrebljanje   Pretirano uriniranje in iztrebljanje Icon_minitimeSob Apr 24, 2010 11:37 am

sem preverla sta samički Very Happy . očitno je res zelo dominatna baba .no se bomo mal vzgajali ,al pa ne ker mi ful smešna sem že mislila jo preimenovat v rexa al pa fido ker zgleda kot eno malo pasje ščene s prevelikim egom Laughing
Nazaj na vrh Go down
podgANA

podgANA


Število prispevkov : 92
Join date : 11/08/2009
Age : 41
Kraj : Ljubljana

Pretirano uriniranje in iztrebljanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pretirano uriniranje in iztrebljanje   Pretirano uriniranje in iztrebljanje Icon_minitimeSob Apr 24, 2010 2:40 pm

Mene Zofi tud prov po pasje markira. Najraje direkt na kožo.
Nazaj na vrh Go down
taii aiko

taii aiko


Število prispevkov : 138
Join date : 03/09/2009
Age : 36
Kraj : Okolica Celja

Pretirano uriniranje in iztrebljanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pretirano uriniranje in iztrebljanje   Pretirano uriniranje in iztrebljanje Icon_minitimeSob Apr 24, 2010 4:29 pm

podgANA je napisal/a:
Mene Zofi tud prov po pasje markira. Najraje direkt na kožo.
Isto kot moja Ebony. Prav nadlezna je s tem Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://monika-b.webs.com/
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Pretirano uriniranje in iztrebljanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pretirano uriniranje in iztrebljanje   Pretirano uriniranje in iztrebljanje Icon_minitimeSob Apr 24, 2010 7:24 pm

Taii Aiko je napisal/a:
podgANA je napisal/a:
Mene Zofi tud prov po pasje markira. Najraje direkt na kožo.
Isto kot moja Ebony. Prav nadlezna je s tem Very Happy

No pa nas je že več. xD Tud moj tamau to dela..
Nazaj na vrh Go down
knofla




Število prispevkov : 9
Join date : 03/04/2010
Kraj : domžale

Pretirano uriniranje in iztrebljanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pretirano uriniranje in iztrebljanje   Pretirano uriniranje in iztrebljanje Icon_minitimeSre Apr 28, 2010 9:08 am

tolk da se ve komu čigavi smo :=)=:
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Pretirano uriniranje in iztrebljanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pretirano uriniranje in iztrebljanje   Pretirano uriniranje in iztrebljanje Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Pretirano uriniranje in iztrebljanje
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Vedenje-
Pojdi na: