Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 O veterinarski fakulteti.

Go down 
+9
zverina
Nes
Juni
Timea
Tahun
Lee
Dejan
Fiamma
NORČKK
13 posters
Pojdi na stran : 1, 2, 3  Next
AvtorSporočilo
NORČKK

NORČKK


Število prispevkov : 52
Join date : 27/02/2010
Age : 29

O veterinarski fakulteti. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: O veterinarski fakulteti.   O veterinarski fakulteti. Icon_minitimeTor Mar 02, 2010 8:14 pm

Vidim, da na to temo ni novih objav pa vseeno. Zanima me na katerih predmetih je povdarek na veterinarski fakulteti?
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

O veterinarski fakulteti. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: O veterinarski fakulteti.   O veterinarski fakulteti. Icon_minitimeTor Mar 02, 2010 8:25 pm

Slike seciranja sem obljubila in zdej ko ste me spomnili, jih lahko za vikend postam.
Na VF je poudarek na več ali manj vseh strokovnih predmetih. Sicer je v vsakem letniku nekaj selektivnih predmetov.
V 1. letniku so sveta trojica biokemija, histologija in anatomija. V 2. so to histologija, parazitologija in fiziologija, pa tudi mikrobiologija.
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
NORČKK

NORČKK


Število prispevkov : 52
Join date : 27/02/2010
Age : 29

O veterinarski fakulteti. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: O veterinarski fakulteti.   O veterinarski fakulteti. Icon_minitimeTor Mar 02, 2010 8:28 pm

Mene ta smer zelo vleče (čeprav grem letos komaj na gimnazijo) zato me zanima, če je možno, da mi bo kemija postala všeč? In fizika? Ker verjetno brez tega ne gre. Biologijo pa naravnost obožujem pa tudi seciranje se mi-vsaj na pogled-ne gnusi. Mi lahko svetuješ, da vidim če je lahko to moj cilj, da bom imela zagon za učenje?
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

O veterinarski fakulteti. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: O veterinarski fakulteti.   O veterinarski fakulteti. Icon_minitimeTor Mar 02, 2010 8:41 pm

Prvo kot prvo si moraš razčistit to, da ne smeš bit preveč usmiljena do vsega živega. Koliko je ljudi, ki si želi na veterino, zato ker so jim kužeki pa muceki všeč in jim hočejo pomagat, nikoli pa nebi hoteli žival usmrtit, pa čeprav ji druge pomoči ni. Moraš se tudi zavedat, da je veterina zelo močno vključena v produkcijo živil živalskega izvora in se moraš zavedat, da žival človeku služi in da se predvsem v živinoreji šteje možnost ozdravitve živali glede na njeno ceno: to pomeni, da če stane zdravljenje živali več kot cena živali, se jo običajno usmrti. Ni lepo, ampak se je treba zavedat, da je tako!

Kar se tiče motivacije k učenju: biokemija je težja od kemije na srednji, sicer pa se ne pokrivata veliko, tako da kemija iz srednje ti ne bo veliko pomagala. Biokemija je res težja, vendar je bolj zanimiva in se jo da naredit. Fizika naj bi ti rabla, jaz je sicer nisem marala, vendar je šla mimo dosti lažje kot je bilo pričakovat (profesorca nas je spuščala). Drugi predmeti so tudi zelo zanimivi, vendar pa težki. Torej je motivacija odvisna od tebe. Če ko se vpišeš na določeno smer ugotoviš, da ti ne ustreza, se pač prepišeš drugam in tako zgubiš pač "samo" 1 leto, ki pa ni nič v primerjavi s tem, da bi ti to smer končala in delala celo življenje nekaj, kar te ne veseli.
Veterina je zelo širok pojem: le manjši delež veterinarjev dela v ambulantah in zdravi živali, ostali (ki predstavljajo večino) so raztreseni po laboratorijih, po farmacevtskih industrijah, na inšpekciji, v klavnicah,... Pravijo, da v roku nekaj let po diplomi vsi veterinarji dobijo zaposlitev. To je res, vendar mnogokrat ne dobijo dela, ki si ga želijo (večina bi jih vendarle delala v ambulantah oz. na klinikah) in posledično lahko ljudje dobijo službo, ki jim nebo všeč.
Jaz ti predlagam, da poiščeš sebi najbližje veterinarske ambulate in povprašaš za prostovoljno delo. Verjetno te bodo kje sprejeli in tam pomagaš in še iz prve roke izveš kaj več o delu in kako to delo zgleda. Če si dovolj "pogumna" prosi, če si lahko ogledaš kakšno sterilizacijo ali kastracijo. Sicer tukaj ni treba nek pogum, samo kri moraš prenašat; jaz sem bila zraven pri kastraciji ko sem mela manj kot 10 let, tako da ni neki groznega. Wink


Nazadnje urejal/a Fiamma Tor Mar 02, 2010 8:43 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

O veterinarski fakulteti. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: O veterinarski fakulteti.   O veterinarski fakulteti. Icon_minitimeTor Mar 02, 2010 8:42 pm

Ja glede kemije in fizike je čisto odvisno od tega na kakšne način vam bo prof. podajal/a snov. Pri obeh predmetih se da narest ogromno poskusov/demonstracij. Sedaj je dobro, ker ima že precej srednjih šol laborante, ki popestrijo pouk s temi stvarmi.
Druga pomembna stvar pa je kako se boš učila in dojemala snov. Za čimveč stvari probaj s pomočjo logike ugotiviti zakaj so stvari ( snovi, procesi, enačbe...) take kot so. Če so boš snov le piflala se ti bo zagnusila in to tudi v primeru, če boš nekaj časa še dobivala dobre ocene. Sicer pa nekaj logike boš rabila tudi pri biologiji. Naprimer pri celici in kasneje pri fiziologiji ( delovanje organskih sistemov). Ravno pri tem slednjem skopu snovi boste mogoče kaj secirali in pri anatomiji.
Nazaj na vrh Go down
NORČKK

NORČKK


Število prispevkov : 52
Join date : 27/02/2010
Age : 29

O veterinarski fakulteti. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: O veterinarski fakulteti.   O veterinarski fakulteti. Icon_minitimeTor Mar 02, 2010 8:53 pm

Hvala za odgovor, potrebovala sem mnenje iz prve roke. Kastracijo oz. karkoli podobnega mi ne bi bilo težko gledat, ker vem, da s tem živali pomagajo. Bila sem tudi zraven (decembra) ko so mi usmrtili komaj 5 mesečnega kužka, na katerega sem stavila vse-čeprav se sliši čudno vendar mi je pomenil več od prijateljev in nasplošno od ljudi. Zavedam se da ga je inekcija odrešila in verjamem, da je to lažje narediti ali gledati, ko usmrtijo žival, ki ni tvoja. Problem je v tem, da vedno iščem napake in luknje zato se mi pobijanje, ker žival ni vredna določene vsote denarja mogoče ne bi zdelo humano in bi me zvilo.
Upam, da bom skozi gimnazijo dobila učne navade, ki jih zdaj nimam (oš je prelahka za kaj takega) saj imam (pre)visoke cilje.
Res mi lepše zveni poklic v ambulanti kot pa nekje na terenu ali v laboratoriju vendar sem se pripravljena žrtvovat saj si želim postat veterinarka že od majhnega pa ne samo zato, ker so živali luškane ampak zato, ker me to na nek način pritegne.
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

O veterinarski fakulteti. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: O veterinarski fakulteti.   O veterinarski fakulteti. Icon_minitimeTor Mar 02, 2010 8:57 pm

Potem pa se kar potrudi in sledi svojim ciljem! Wink
Res ti toplo priporočam, da greš v kakšno ambulanto na prostovoljno delo in boš videla če ti res ustreza ali pač ne.
Pa srečno na svoji poti! Smile
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
NORČKK

NORČKK


Število prispevkov : 52
Join date : 27/02/2010
Age : 29

O veterinarski fakulteti. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: O veterinarski fakulteti.   O veterinarski fakulteti. Icon_minitimeTor Mar 02, 2010 9:02 pm

Dejan je napisal/a:
Ja glede kemije in fizike je čisto odvisno od tega na kakšne način vam bo prof. podajal/a snov. Pri obeh predmetih se da narest ogromno poskusov/demonstracij. Sedaj je dobro, ker ima že precej srednjih šol laborante, ki popestrijo pouk s temi stvarmi.
Druga pomembna stvar pa je kako se boš učila in dojemala snov. Za čimveč stvari probaj s pomočjo logike ugotiviti zakaj so stvari ( snovi, procesi, enačbe...) take kot so. Če so boš snov le piflala se ti bo zagnusila in to tudi v primeru, če boš nekaj časa še dobivala dobre ocene. Sicer pa nekaj logike boš rabila tudi pri biologiji. Naprimer pri celici in kasneje pri fiziologiji ( delovanje organskih sistemov). Ravno pri tem slednjem skopu snovi boste mogoče kaj secirali in pri anatomiji.

Je kakšna možnost, da bom takrat toliko bolj zrela in bom na ta način dojela, da moram delat? Ker trenutno mi je vse dobesedno padlo dol, ker mi vsi govorijo, da s takim načinom-nedelom-ne bom nikamor prišla.
Nazaj na vrh Go down
NORČKK

NORČKK


Število prispevkov : 52
Join date : 27/02/2010
Age : 29

O veterinarski fakulteti. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: O veterinarski fakulteti.   O veterinarski fakulteti. Icon_minitimeTor Mar 02, 2010 9:03 pm

Fiamma je napisal/a:
Potem pa se kar potrudi in sledi svojim ciljem! Wink
Res ti toplo priporočam, da greš v kakšno ambulanto na prostovoljno delo in boš videla če ti res ustreza ali pač ne.
Pa srečno na svoji poti! Smile

Hvala=)
Kdaj pa boš objavila slike? Mene res zanima kako to zgleda Embarassed
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

O veterinarski fakulteti. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: O veterinarski fakulteti.   O veterinarski fakulteti. Icon_minitimeTor Mar 02, 2010 9:05 pm

NORČKK je napisal/a:
Fiamma je napisal/a:
Potem pa se kar potrudi in sledi svojim ciljem! Wink
Res ti toplo priporočam, da greš v kakšno ambulanto na prostovoljno delo in boš videla če ti res ustreza ali pač ne.
Pa srečno na svoji poti! Smile

Hvala=)
Kdaj pa boš objavila slike? Mene res zanima kako to zgleda Embarassed
Bom poskusila za vikend, ker tukaj v LJ jih nimam sabo.
Kar se tiče nedela: jaz v OŠ nisem vedela kaj pomeni učenje, v srednji tudi nisem ravno neki bila pridna, tudi lani (1.letnik VF) nisem delala vse sproti in sedaj se trudim bit bolj pridna in poačsi gre na bolje. Wink
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
NORČKK

NORČKK


Število prispevkov : 52
Join date : 27/02/2010
Age : 29

O veterinarski fakulteti. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: O veterinarski fakulteti.   O veterinarski fakulteti. Icon_minitimeTor Mar 02, 2010 9:14 pm

Fiamma je napisal/a:
NORČKK je napisal/a:
Fiamma je napisal/a:
Potem pa se kar potrudi in sledi svojim ciljem! Wink
Res ti toplo priporočam, da greš v kakšno ambulanto na prostovoljno delo in boš videla če ti res ustreza ali pač ne.
Pa srečno na svoji poti! Smile

Hvala=)
Kdaj pa boš objavila slike? Mene res zanima kako to zgleda Embarassed
Bom poskusila za vikend, ker tukaj v LJ jih nimam sabo.
Kar se tiče nedela: jaz v OŠ nisem vedela kaj pomeni učenje, v srednji tudi nisem ravno neki bila pridna, tudi lani (1.letnik VF) nisem delala vse sproti in sedaj se trudim bit bolj pridna in poačsi gre na bolje. Wink

To sem rabila cheers Da mi nekdo reče, da v osnouni in srednji šoli ni biu priden pa je vseeno šel v to smer=D Res stokrat hvala Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

O veterinarski fakulteti. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: O veterinarski fakulteti.   O veterinarski fakulteti. Icon_minitimeTor Mar 02, 2010 9:16 pm

NORČKK je napisal/a:
Fiamma je napisal/a:
NORČKK je napisal/a:
Fiamma je napisal/a:
Potem pa se kar potrudi in sledi svojim ciljem! Wink
Res ti toplo priporočam, da greš v kakšno ambulanto na prostovoljno delo in boš videla če ti res ustreza ali pač ne.
Pa srečno na svoji poti! Smile

Hvala=)
Kdaj pa boš objavila slike? Mene res zanima kako to zgleda Embarassed
Bom poskusila za vikend, ker tukaj v LJ jih nimam sabo.
Kar se tiče nedela: jaz v OŠ nisem vedela kaj pomeni učenje, v srednji tudi nisem ravno neki bila pridna, tudi lani (1.letnik VF) nisem delala vse sproti in sedaj se trudim bit bolj pridna in poačsi gre na bolje. Wink

To sem rabila cheers Da mi nekdo reče, da v osnouni in srednji šoli ni biu priden pa je vseeno šel v to smer=D Res stokrat hvala Very Happy

Norčkk sva že 2 Smile hehe. Potem greš zdej na veterinarsko? Potem se nas bo pa kar nabralo forumašev. Še iz drugega foruma (svet živali) jih gre veliko v veterinarske vode Smile
Nazaj na vrh Go down
NORČKK

NORČKK


Število prispevkov : 52
Join date : 27/02/2010
Age : 29

O veterinarski fakulteti. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: O veterinarski fakulteti.   O veterinarski fakulteti. Icon_minitimeTor Mar 02, 2010 9:18 pm

MetalGirl je napisal/a:
NORČKK je napisal/a:
Fiamma je napisal/a:
NORČKK je napisal/a:
Fiamma je napisal/a:
Potem pa se kar potrudi in sledi svojim ciljem! Wink
Res ti toplo priporočam, da greš v kakšno ambulanto na prostovoljno delo in boš videla če ti res ustreza ali pač ne.
Pa srečno na svoji poti! Smile

Hvala=)
Kdaj pa boš objavila slike? Mene res zanima kako to zgleda Embarassed
Bom poskusila za vikend, ker tukaj v LJ jih nimam sabo.
Kar se tiče nedela: jaz v OŠ nisem vedela kaj pomeni učenje, v srednji tudi nisem ravno neki bila pridna, tudi lani (1.letnik VF) nisem delala vse sproti in sedaj se trudim bit bolj pridna in poačsi gre na bolje. Wink

To sem rabila cheers Da mi nekdo reče, da v osnouni in srednji šoli ni biu priden pa je vseeno šel v to smer=D Res stokrat hvala Very Happy

Norčkk sva že 2 Smile hehe. Potem greš zdej na veterinarsko? Potem se nas bo pa kar nabralo forumašev. Še iz drugega foruma (svet živali) jih gre veliko v veterinarske vode Smile

Jaz grem najprej na gimnazijo (ledina) vendar pa potrebujem cilj, za motivacijo=)
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

O veterinarski fakulteti. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: O veterinarski fakulteti.   O veterinarski fakulteti. Icon_minitimeTor Mar 02, 2010 9:19 pm

NORČKK je napisal/a:
MetalGirl je napisal/a:
NORČKK je napisal/a:
Fiamma je napisal/a:
NORČKK je napisal/a:
Fiamma je napisal/a:
Potem pa se kar potrudi in sledi svojim ciljem! Wink
Res ti toplo priporočam, da greš v kakšno ambulanto na prostovoljno delo in boš videla če ti res ustreza ali pač ne.
Pa srečno na svoji poti! Smile

Hvala=)
Kdaj pa boš objavila slike? Mene res zanima kako to zgleda Embarassed
Bom poskusila za vikend, ker tukaj v LJ jih nimam sabo.
Kar se tiče nedela: jaz v OŠ nisem vedela kaj pomeni učenje, v srednji tudi nisem ravno neki bila pridna, tudi lani (1.letnik VF) nisem delala vse sproti in sedaj se trudim bit bolj pridna in poačsi gre na bolje. Wink

To sem rabila cheers Da mi nekdo reče, da v osnouni in srednji šoli ni biu priden pa je vseeno šel v to smer=D Res stokrat hvala Very Happy

Norčkk sva že 2 Smile hehe. Potem greš zdej na veterinarsko? Potem se nas bo pa kar nabralo forumašev. Še iz drugega foruma (svet živali) jih gre veliko v veterinarske vode Smile

Jaz grem najprej na gimnazijo (ledina) vendar pa potrebujem cilj, za motivacijo=)

aha. lepo. upam da ti uspe doseč končen cilj queen
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

O veterinarski fakulteti. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: O veterinarski fakulteti.   O veterinarski fakulteti. Icon_minitimeTor Mar 02, 2010 9:23 pm

A na ledino greš? Jaz grem tam pogosto mimo, ko grem do trgovine Master of Metal. Laughing
Punce, nehajmo smetit to temo, mislim da so zreli časi, da se nardi nova tema za to.
Lahko jih gre veliko v te vode, vendar upoštevajte, da jih na leto sprejmejo "le" 70. Twisted Evil
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

O veterinarski fakulteti. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: O veterinarski fakulteti.   O veterinarski fakulteti. Icon_minitimeTor Mar 02, 2010 9:28 pm

Fiamma je napisal/a:
A na ledino greš? Jaz grem tam pogosto mimo, ko grem do trgovine Master of Metal. Laughing
Punce, nehajmo smetit to temo, mislim da so zreli časi, da se nardi nova tema za to.
Lahko jih gre veliko v te vode, vendar upoštevajte, da jih na leto sprejmejo "le" 70. Twisted Evil

Okej. sam še ta Off topic Razz

84 jih sprejmejo. xD

Fiamma katere živali pa še sicirate na VF?
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

O veterinarski fakulteti. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: O veterinarski fakulteti.   O veterinarski fakulteti. Icon_minitimeTor Mar 02, 2010 9:32 pm

MetalGirl je napisal/a:
Fiamma je napisal/a:
A na ledino greš? Jaz grem tam pogosto mimo, ko grem do trgovine Master of Metal. Laughing
Punce, nehajmo smetit to temo, mislim da so zreli časi, da se nardi nova tema za to.
Lahko jih gre veliko v te vode, vendar upoštevajte, da jih na leto sprejmejo "le" 70. Twisted Evil

Okej. sam še ta Off topic Razz

84 jih sprejmejo. xD

Fiamma katere živali pa še sicirate na VF?
Od kje tebi ta številka?! 84 jih je vpisanih v 1. letnik, ja. Ampak tukaj so not še ponavljači! Sprejmejo jih 70 oz malo več.
Lani smo secirali pse ali mačke + podgane in miši, morali bi tudi kure, pa jih nismo. Very Happy Konja pa smo dobili že seciranega.
Kaj naš čaka pri patologiji, pa še ne vem.
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Tahun

Tahun


Število prispevkov : 498
Join date : 29/03/2009
Age : 31
Kraj : Ljubljana

O veterinarski fakulteti. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: O veterinarski fakulteti.   O veterinarski fakulteti. Icon_minitimeTor Mar 02, 2010 9:40 pm

sori fiamma,sam še to Very Happy

NORČKK je napisal/a:


Jaz grem najprej na gimnazijo (ledina) vendar pa potrebujem cilj, za motivacijo=)

a nasledno leto pridš?ker bomo glih mi organiziral krst fazanou,da kej posebnga prpravmo.. Twisted Evil
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

O veterinarski fakulteti. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: O veterinarski fakulteti.   O veterinarski fakulteti. Icon_minitimeTor Mar 02, 2010 9:42 pm

uu zanimivo..

pri nas v razpisu piše da je jih sprejmejo 84.

Tahun: ja naslednje leto, pa nej ne bo kej hudga xD
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

O veterinarski fakulteti. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: O veterinarski fakulteti.   O veterinarski fakulteti. Icon_minitimeTor Mar 02, 2010 9:44 pm

MetalGirl je napisal/a:
uu zanimivo..

pri nas v razpisu piše da je jih sprejmejo 84.
A resno? Ker meni ena punca, ki se misli letos vpisat pravi, da so zmanjšali na 60. Meni ni nič več jasno. Shocked
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Tahun

Tahun


Število prispevkov : 498
Join date : 29/03/2009
Age : 31
Kraj : Ljubljana

O veterinarski fakulteti. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: O veterinarski fakulteti.   O veterinarski fakulteti. Icon_minitimeTor Mar 02, 2010 9:45 pm

ah ne kje,zakaaj.. Laughing Cool
Nazaj na vrh Go down
NORČKK

NORČKK


Število prispevkov : 52
Join date : 27/02/2010
Age : 29

O veterinarski fakulteti. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: O veterinarski fakulteti.   O veterinarski fakulteti. Icon_minitimeTor Mar 02, 2010 10:07 pm

Tahun je napisal/a:
sori fiamma,sam še to Very Happy

NORČKK je napisal/a:


Jaz grem najprej na gimnazijo (ledina) vendar pa potrebujem cilj, za motivacijo=)

a nasledno leto pridš?ker bomo glih mi organiziral krst fazanou,da kej posebnga prpravmo.. Twisted Evil

Ja pridem, če bo vse po sreči Very Happy
Si že predstavljam svoj obraz..F F F F za mano pa usi: Frrrr Embarassed
Nazaj na vrh Go down
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

O veterinarski fakulteti. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: O veterinarski fakulteti.   O veterinarski fakulteti. Icon_minitimeTor Mar 02, 2010 10:23 pm

NORČKK je napisal/a:
Je kakšna možnost, da bom takrat toliko bolj zrela in bom na ta način dojela, da moram delat? Ker trenutno mi je vse dobesedno padlo dol, ker mi vsi govorijo, da s takim načinom-nedelom-ne bom nikamor prišla.

Ti imaš komaj 15 let, tako, da se imaš še čas spremenit. Jst sem ta zadnje 3 leta Oš imal povprečen uspeh. V SŠ pa sem bil eden boljših učenecev, tam sem si tud pridobil tolk volje in samozavesti, da sem se vpisal na univerzitetni študij, kljub temu, da nisem hodil na gimnazijo. Čas prinese svoje.... Very Happy
Nazaj na vrh Go down
NORČKK

NORČKK


Število prispevkov : 52
Join date : 27/02/2010
Age : 29

O veterinarski fakulteti. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: O veterinarski fakulteti.   O veterinarski fakulteti. Icon_minitimeSre Mar 03, 2010 6:15 am

Dejan je napisal/a:
NORČKK je napisal/a:
Je kakšna možnost, da bom takrat toliko bolj zrela in bom na ta način dojela, da moram delat? Ker trenutno mi je vse dobesedno padlo dol, ker mi vsi govorijo, da s takim načinom-nedelom-ne bom nikamor prišla.

Ti imaš komaj 15 let, tako, da se imaš še čas spremenit. Jst sem ta zadnje 3 leta Oš imal povprečen uspeh. V SŠ pa sem bil eden boljših učenecev, tam sem si tud pridobil tolk volje in samozavesti, da sem se vpisal na univerzitetni študij, kljub temu, da nisem hodil na gimnazijo. Čas prinese svoje.... Very Happy

Vem, da imam veliko časa vendar brez cilja se ne bom nič učila. V OŠ pa sem bila do zdaj v vseh razredih odlična. Brez učenja in ravno to me skrbi Neutral
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

O veterinarski fakulteti. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: O veterinarski fakulteti.   O veterinarski fakulteti. Icon_minitimeSre Mar 03, 2010 6:32 am

NORČKK je napisal/a:
Dejan je napisal/a:
NORČKK je napisal/a:
Je kakšna možnost, da bom takrat toliko bolj zrela in bom na ta način dojela, da moram delat? Ker trenutno mi je vse dobesedno padlo dol, ker mi vsi govorijo, da s takim načinom-nedelom-ne bom nikamor prišla.

Ti imaš komaj 15 let, tako, da se imaš še čas spremenit. Jst sem ta zadnje 3 leta Oš imal povprečen uspeh. V SŠ pa sem bil eden boljših učenecev, tam sem si tud pridobil tolk volje in samozavesti, da sem se vpisal na univerzitetni študij, kljub temu, da nisem hodil na gimnazijo. Čas prinese svoje.... Very Happy

Vem, da imam veliko časa vendar brez cilja se ne bom nič učila. V OŠ pa sem bila do zdaj v vseh razredih odlična. Brez učenja in ravno to me skrbi Neutral
Nič bat, te bo že srednja šola delno pribila na tla. Wink
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Sponsored content





O veterinarski fakulteti. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: O veterinarski fakulteti.   O veterinarski fakulteti. Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
O veterinarski fakulteti.
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 3Pojdi na stran : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Mucki v Veterinarski ambulanti v Kopru

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Ostalo :: Zabava in prosti čas-
Pojdi na: