Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Kaj je narobe?

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
Blue

Blue


Število prispevkov : 317
Join date : 11/08/2009
Age : 29
Kraj : Ljubljana

Kaj je narobe? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Kaj je narobe?   Kaj je narobe? Icon_minitimeČet Feb 04, 2010 9:13 pm

No Malina je danes taka zloo mirna, sploh ni hotela iti iz kletke pa čisto prestrašeno je gledala.. ampak sem jo vseeno vzela k sebi, kjer mi je zaspala za kakšne pol ure.. (to se mi še ni zgodil da bi kar zaspala o_O ) In ja sploh nima apetita, niti njenega najbolšga priboljška noče vzeti, vode iz flaške ni hotela piti ampak je po malem pila iz žličke.. pa jogurt sem ji ponudila ampak ga noče. Shocked Pa se mi zdi da ji glavico nekako postrani daje.. Sad A kdo ve kaj ji je??? Mene že fejst skrbi..kar pomoje tut Nessie in Pelinka čutita ker sta tudi onidve malo mirne (ampak imata apetit in vse).. Gremo jutri h veterinarju če ne bo kul. Samo me vseeno zanima če kdo ve... Embarassed
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Kaj je narobe? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kaj je narobe?   Kaj je narobe? Icon_minitimeČet Feb 04, 2010 9:43 pm

Blue je napisal/a:
No Malina je danes taka zloo mirna, sploh ni hotela iti iz kletke pa čisto prestrašeno je gledala.. ampak sem jo vseeno vzela k sebi, kjer mi je zaspala za kakšne pol ure.. (to se mi še ni zgodil da bi kar zaspala o_O ) In ja sploh nima apetita, niti njenega najbolšga priboljška noče vzeti, vode iz flaške ni hotela piti ampak je po malem pila iz žličke.. pa jogurt sem ji ponudila ampak ga noče. Shocked Pa se mi zdi da ji glavico nekako postrani daje.. Sad A kdo ve kaj ji je??? Mene že fejst skrbi..kar pomoje tut Nessie in Pelinka čutita ker sta tudi onidve malo mirne (ampak imata apetit in vse).. Gremo jutri h veterinarju če ne bo kul. Samo me vseeno zanima če kdo ve... Embarassed

Nisem veterinar, ampak sem prebrala, da ob vnetju srednjega ušesa podganica izgubi ravnotežje in jo nosi v eno stran (ne hodi ravno, glavico imajo skoz nagnjeno).
Mogoče je to, mogoče pa ni. Bo ti povedal dr. vet. med. točno.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Tjashy

Tjashy


Število prispevkov : 210
Join date : 15/09/2009
Age : 28
Kraj : Lublana (=

Kaj je narobe? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kaj je narobe?   Kaj je narobe? Icon_minitimeČet Feb 04, 2010 10:04 pm

Woah, ja, tole me je spomnila na bolezen, ko nam je enkrat ena prodajalka razlagala za ribe, točno to kar je Nes rekla... Vnetje srednjega ušesa.. Ne vem pa natančno..
No, upamo, da bo vse v redu =)
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Kaj je narobe? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kaj je narobe?   Kaj je narobe? Icon_minitimePet Feb 05, 2010 11:06 am

Boga... Crying or Very sad

Moji skakalici se je to naredilo od starosti in zdaj že 1 mesec glavico nosi postrani... in jo malo zanaša...

vprašaj veta!
Nazaj na vrh Go down
Blue

Blue


Število prispevkov : 317
Join date : 11/08/2009
Age : 29
Kraj : Ljubljana

Kaj je narobe? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kaj je narobe?   Kaj je narobe? Icon_minitimeSob Feb 06, 2010 10:53 am

Ah Malina je čisto kul. Very Happy (: Tko, da ne vem kaj ji je bilo ampak važno da je zdaj ok.. *še bolj je požrešna kot prej*. xD
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Kaj je narobe? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kaj je narobe?   Kaj je narobe? Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Kaj je narobe?
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Arhiv & smetišče-
Pojdi na: