Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 AtLanT!da aka Kix

Go down 
+13
Nes
taii aiko
Eva
bolha
Olivija
_panter_
mamaF
*Tinky*
elanor
Sonii
Dejan
Fiamma
AtLanT!da
17 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AvtorSporočilo
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

AtLanT!da aka Kix - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: AtLanT!da aka Kix   AtLanT!da aka Kix - Page 3 Icon_minitimePet Sep 04, 2009 7:09 pm

Morm rečt da sem prav zadovoljen, da je minilo že veliko let od tega ko so mi ta stari govorili kaj lahko prinesem domov in kaj ne. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Eva

Eva


Število prispevkov : 356
Join date : 14/01/2009
Age : 33

AtLanT!da aka Kix - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: AtLanT!da aka Kix   AtLanT!da aka Kix - Page 3 Icon_minitimeSob Sep 05, 2009 5:17 pm

bolha je napisal/a:
AtLanT!da je napisal/a:
Mami je ugotovila ^^

No, moja mt je že velikrat dokazala, da ma vedeževalske sposobnosti, v katere pa sama ne verjame. In tokrat je sanjala, da je v moji sobi našla kartonasto škatlo, v kateri je bila veliiiika podgana, ki je hotela ven lol!

Zjutri me je zaslišala kaj te sanje pomenjo, js pa drugač ne znam lagat, vsaj ne ljudem, ki jih poznam, in sm se sam v zadregi nasmehnla pa šla v kabinet xD In je mt že vedla kok je ura, sam se je delala, d ni nč narobe, oz. je zdj mal v šoku, sam se bo do 14.9. že sprjaznla. Komentirala je sam tok, da je rekla, da se ji ne smejo prbližat, oz. da ona noče met nč z njimi (ker za hrčka je nakoncu ona skrbela) pa: "Buh dej norcem pamet, men pa dnar..." To pumen, da se je sprjaznla. Very Happy I love my psychic mom (rada imam mojo jasnovidno mami) sunny
hmm me zanima kako bo moja odreagirala ko bom domov privlekle še 2.. ker mi je že rekla da ne smem scratch

Enako, ampak se niti ne sekiram, ker vem da bo tko kot s pepetom - ne ne ne in odločno ne, zdj ga pa crkljata in merkata celo poletje ( ker še nisem v svojem stanovanju in ga ne morem imeti s sabo). Zadnjič sta me vpršašala kko je s tem, če go bom oktobra vzela s sabo. Sevede ga bom in oba sta nardila žalostna obraze, oči še še clo prbiu da ga bo pogrešou Laughing Tko da bosta tud tako luštno malo stvarco takoj vzljubila Smile
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

AtLanT!da aka Kix - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: AtLanT!da aka Kix   AtLanT!da aka Kix - Page 3 Icon_minitimeSob Sep 05, 2009 5:40 pm

hope so, čeprov me mami že nagovarja, da denar, ki ga imam za kletko in stvari raj porabm za počitnce, kolkr jih še mam, sam problem je, ker mam že več kt pou stvari zanje že kuplenih in pač podgani bosta!! Plosti mamica ^^ Razz
Nazaj na vrh Go down
taii aiko

taii aiko


Število prispevkov : 138
Join date : 03/09/2009
Age : 36
Kraj : Okolica Celja

AtLanT!da aka Kix - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: AtLanT!da aka Kix   AtLanT!da aka Kix - Page 3 Icon_minitimeSob Sep 05, 2009 5:46 pm

AtLanT!da je napisal/a:
hope so, čeprov me mami že nagovarja, da denar, ki ga imam za kletko in stvari raj porabm za počitnce, kolkr jih še mam, sam problem je, ker mam že več kt pou stvari zanje že kuplenih in pač podgani bosta!! Plosti mamica ^^ Razz

Haha, dobra Very Happy Denar za počitnice se še vedno najde Wink Jst že tud na veliko nakupujem stvari za podgano pa je še kake 14 dni ne bo Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://monika-b.webs.com/
Olivija

Olivija


Število prispevkov : 387
Join date : 15/02/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

AtLanT!da aka Kix - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: AtLanT!da aka Kix   AtLanT!da aka Kix - Page 3 Icon_minitimeČet Sep 10, 2009 1:04 pm

A si podgance že prnesla domov oz. gdaj jih boš? Me zanima kako se bo ta zgodba odpletla Very Happy
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

AtLanT!da aka Kix - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: AtLanT!da aka Kix   AtLanT!da aka Kix - Page 3 Icon_minitimeČet Sep 10, 2009 6:00 pm

Olivija je napisal/a:
A si podgance že prnesla domov oz. gdaj jih boš? Me zanima kako se bo ta zgodba odpletla Very Happy

W pondelk ob 18h al pa 19h grem do Anjee. iz našega foruma in vzamm 2 samički =) tko da boš čez 4 dni že zvedla bounce bounce bounce Very Happy KoM! ČaKaM!!
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

AtLanT!da aka Kix - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: AtLanT!da aka Kix   AtLanT!da aka Kix - Page 3 Icon_minitimePet Sep 11, 2009 9:38 am

iii, končno dobiš svoji frklji?
čestitam Smile
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Olivija

Olivija


Število prispevkov : 387
Join date : 15/02/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

AtLanT!da aka Kix - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: AtLanT!da aka Kix   AtLanT!da aka Kix - Page 3 Icon_minitimePet Sep 11, 2009 2:35 pm

Imena? Me zanima a bodo kkšna odštekana
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

AtLanT!da aka Kix - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: AtLanT!da aka Kix   AtLanT!da aka Kix - Page 3 Icon_minitimePet Sep 11, 2009 4:24 pm

Nenavadna zihr...

Ena bo neki na N (še ne povem), druga pa na X, S al pa na C, ampak se še nism čist odločla (za drugo), pač, odvisn od momenta pa filinga - prvi vtis pa to...

Boste vidlll ^^ sunny Razz Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Nazaj na vrh Go down
mamaF

mamaF


Število prispevkov : 519
Join date : 13/01/2009
Age : 52
Kraj : Komen

AtLanT!da aka Kix - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: AtLanT!da aka Kix   AtLanT!da aka Kix - Page 3 Icon_minitimePon Sep 14, 2009 9:27 pm

Atlantiiiiiiiiiida Very Happy danes je pondelk Very Happy
No, a si že prinesla podgance domov? Mene zelo firbec matra Wink ... za vse - kakšna imena imata, kaj je rekla mama ... VSE!
In seveda čakamo sliiiiiiiiiiiiiikce cheers bounce
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

AtLanT!da aka Kix - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: AtLanT!da aka Kix   AtLanT!da aka Kix - Page 3 Icon_minitimeTor Sep 15, 2009 10:31 am

Ta tada ta taaa ta daaaaaaaaaaaaaaaaaaa!! Nixie in Xena sta pri meni ^^ Twisted Evil
Ta rjavkasta je Nixie, črno bela pa Xena.
AtLanT!da aka Kix - Page 3 Nixiexena.th

No, učeri sm šla z bestfrendico Ančo u BTC, pokupla še zadne stvari (in pred nosom so mi prodal kletko k sm jo hotla, pol sm mogla drugo kupt, sam sm ugotovila, da je ta2. res fantastična!! I love you ) in potem me je pobrou bestfrend od mojga tipa (k je zahinavu in ni šou z nami - moj, ne voznik) s svojo punco in smo se odpelal v Šiško, tm komi najdl blok od Anjee. (z njeno pomočjo seveda - Šiška pač Twisted Evil Very Happy Razz ), sm si zbrala te dve navihanke in ju prpelala dam....

Doma katastrofa affraid fotr se ne pogovarja z mano, ampak se "znaša" nad mami (pač, govori ji da sm zmešana pa take), mene ignora p podgani tud..

Mamici so clo ratale ušeč, problem sta sam repa p to, da (še) ne ve da sta 2 Embarassed Suspect Neutral

No, o podgancah p več v predstavitvi!!
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

AtLanT!da aka Kix - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: AtLanT!da aka Kix   AtLanT!da aka Kix - Page 3 Icon_minitimeTor Sep 15, 2009 11:33 am

Samo eno vprašanje...
Toliko časa s se rpipravljala na prihod podganic in tvoje nista nič vedela o tem??? affraid
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

AtLanT!da aka Kix - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: AtLanT!da aka Kix   AtLanT!da aka Kix - Page 3 Icon_minitimeTor Sep 15, 2009 11:42 am

Eh, se bo že sprijaznil nekega dne. Upam samo, da te ne more prisilit da se jih znebiš.

Drugače pa je moja stara mama (se boji miši in pdb.) pribila, da je v moje stanovanje ne bo nikol več, če si privlečem podgane. In zdaj po 1 mesecu še zmeraj misli, da sta skakača lol!

Ampak zanimivo, da gre večini ljudem rep v nos. Sej res ni ne vem kako estetski tako grd pa spet NI.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
bolha

bolha


Število prispevkov : 282
Join date : 27/01/2009
Age : 32
Kraj : Izola

AtLanT!da aka Kix - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: AtLanT!da aka Kix   AtLanT!da aka Kix - Page 3 Icon_minitimeTor Sep 15, 2009 2:21 pm

Nes je napisal/a:
Eh, se bo že sprijaznil nekega dne. Upam samo, da te ne more prisilit da se jih znebiš.

Drugače pa je moja stara mama (se boji miši in pdb.) pribila, da je v moje stanovanje ne bo nikol več, če si privlečem podgane. In zdaj po 1 mesecu še zmeraj misli, da sta skakača lol!

Ampak zanimivo, da gre večini ljudem rep v nos. Sej res ni ne vem kako estetski tako grd pa spet NI.
me zanima če bo še istega mnenja ko zrasteta.. lol!

sicer pa lušni podganci, AtLanT!da Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Blue

Blue


Število prispevkov : 317
Join date : 11/08/2009
Age : 29
Kraj : Ljubljana

AtLanT!da aka Kix - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: AtLanT!da aka Kix   AtLanT!da aka Kix - Page 3 Icon_minitimeTor Sep 15, 2009 2:31 pm

Hh mogoče sm bla pa jst tista, ki ti je pred nosom kupla kletko.. A si hotla tisto jenny 80 v Mr Petu? Smile Razz

Pa pr men doma je tut problem glede repa pa pač podgana, (si vsi predstavlajo une podgane iz kanalizacij) ampak pomoje bo nazadne tko da jo bo mami skos hodila gledat. xD
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

AtLanT!da aka Kix - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: AtLanT!da aka Kix   AtLanT!da aka Kix - Page 3 Icon_minitimeTor Sep 15, 2009 3:53 pm

Fiamma*: Od novembra, zvedla sta pa prbližn tedn predn sm jih dobila..

Nes*: mami so že čist ušeč Very Happy (sam še vedno misl da je ena sama)

bolha* hvala

blue*, ne js sm hotla eno iz zootica v City parku (pr intersparu) in, ja, moja mami jih hodi gledat s strahospoštovanjem na vsake par ur lol!
Nazaj na vrh Go down
mamaF

mamaF


Število prispevkov : 519
Join date : 13/01/2009
Age : 52
Kraj : Komen

AtLanT!da aka Kix - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: AtLanT!da aka Kix   AtLanT!da aka Kix - Page 3 Icon_minitimeTor Sep 15, 2009 7:37 pm

cheers cheers cheers Atlantida super!!!! Ful sta lepi tvoji podganici in super imena si jima dala Smile
Ehh, pusti očeta, se bo že unesel ... moški so taki, da kr naprej nekaj godrnjajo, na koncu se pa vse obrne. Tudi moj oče ni govoril z mano, ko sem bila približno 13 let stara, ker sem v stanovanje prinesla zapuščenega mucka z dvorišča - no že čez malo časa mu je začel pa jetrca kupovat in ga po stanovanju iskat, da si ga je dal na kavč, da sta skupaj ležala po kosilu lol! In ta maček je bil potem njegov ljubljenček celih 16 let!

Veš kaj - daj ti lepo kakšno o tvojih lepih risb podganic v okvir, pa v stanovanje obesi, da bosta starša videla, da ti podgance res pomenijo zelo veliko. Boš vidla, se bosta kaj kmalu pred obiski važila kao "jaaaa, to je pa naša punca narisala, je res talent ...".
(jaz že vem - starci smo vsi glih) lol!
Da pa se mama ne bi počutila preveč "prevarana", ker si ji eno podganco zatajila, ji povej, da si se odločila za dve zato, ker (in to je tudi čisto res) - sta dve podgani skupaj manj zdolgočaseni, ko te ne bo doma, in da je nasploh boljše, da sta v paru (ker so to pač živali, ki naravno živijo v koloniji).
Nazaj na vrh Go down
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

AtLanT!da aka Kix - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: AtLanT!da aka Kix   AtLanT!da aka Kix - Page 3 Icon_minitimeTor Sep 15, 2009 9:37 pm

Če se je navadila mami se bo tud ati. Samo rabi malo dalj časa. Smile
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

AtLanT!da aka Kix - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: AtLanT!da aka Kix   AtLanT!da aka Kix - Page 3 Icon_minitimeSre Sep 16, 2009 9:29 am

Ja, saj dns je že čist drug, nč jih ne omenja, mal še godrnja, ampak vsaj z mano se pogovarja pa prenosnik mi je kupu (še rd darilo, misnla sm da ga zdj sploh ne bom dobila, pa ga je dons prnesu pokazat (ni še namontiran))

Nixie že mal treniram, Xena ma pa tok spremenjlivo naravo, smeh.. Mal je maščevalna, če jo požgečkam, gre do Nixie in njo začne žgečkt (v igri) in ne mene, kr sm prevelka, Nixie p čist mal manša od nje..
Nazaj na vrh Go down
Olivija

Olivija


Število prispevkov : 387
Join date : 15/02/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

AtLanT!da aka Kix - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: AtLanT!da aka Kix   AtLanT!da aka Kix - Page 3 Icon_minitimeSre Sep 16, 2009 6:45 pm

Bo že! Moj fotr tud ni biu navdušn nad psom, zdej je pa Flyka njegova največja lubica in se skos neki igra z njo pa jo crkla.

Sm vedla da bodo nenavadna imena. Total noro! Pa ful sta luštkani.
Nazaj na vrh Go down
mihc




Število prispevkov : 118
Join date : 16/09/2009

AtLanT!da aka Kix - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: AtLanT!da aka Kix   AtLanT!da aka Kix - Page 3 Icon_minitimeNed Okt 04, 2009 6:56 pm

AtLanT!da je napisal/a:
O, ni pokemon!! ja, pozabla povedat, najraj mam anime risanke, slike, vse povezan z njimi.. tud rišem največ to!


Very Happy anime ni enako risanke Smile ce smo ze pri tem Very Happy

vauu i am impressed Smile anime fanica pa ljubiteljica podganc Very Happy zj se manka sam se da pijes lasko pivo (:
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

AtLanT!da aka Kix - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: AtLanT!da aka Kix   AtLanT!da aka Kix - Page 3 Icon_minitimePon Okt 05, 2009 11:28 am

mihc je napisal/a:
AtLanT!da je napisal/a:
O, ni pokemon!! ja, pozabla povedat, najraj mam anime risanke, slike, vse povezan z njimi.. tud rišem največ to!


Very Happy anime ni enako risanke Smile ce smo ze pri tem Very Happy

vauu i am impressed Smile anime fanica pa ljubiteljica podganc Very Happy zj se manka sam se da pijes lasko pivo (:

ja sam folk, k mu rečš anime ponavad nima pojma kaj je to, k pa rečš zravn še da je kt risanka, uni velki učki pa to, pol p vejo!! Zto sm napisala to ^^ aja, pa manga mi je tud zakon, valda ^^

Pa sem teatotalik, ne pijem alko pijač, razn mogoče na kakih slovesnostih mal da sm vljudna xD
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

AtLanT!da aka Kix - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: AtLanT!da aka Kix   AtLanT!da aka Kix - Page 3 Icon_minitimeSob Jul 17, 2010 6:35 pm

Vse naj naj! jocolor

Lepo praznuj! sunny
Nazaj na vrh Go down
talupu




Število prispevkov : 339
Join date : 21/02/2010
Age : 25
Kraj : Ljubljana

AtLanT!da aka Kix - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: AtLanT!da aka Kix   AtLanT!da aka Kix - Page 3 Icon_minitimeSob Jul 17, 2010 8:19 pm

Vse naj naj še od mene sunny
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

AtLanT!da aka Kix - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: AtLanT!da aka Kix   AtLanT!da aka Kix - Page 3 Icon_minitimePon Jul 19, 2010 5:25 pm

Hvala! ^^
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





AtLanT!da aka Kix - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: AtLanT!da aka Kix   AtLanT!da aka Kix - Page 3 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
AtLanT!da aka Kix
Nazaj na vrh 
Stran 3 od 4Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: O članih in njihovih podgancah :: Člani se predstavljajo-
Pojdi na: