Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 mateichk in nagajivi Franjo :)

Go down 
+6
sonja256
mamaF
Sonii
Blue
Nes
mateichk
10 posters
AvtorSporočilo
mateichk




Število prispevkov : 8
Join date : 16/12/2009

mateichk in nagajivi Franjo :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: mateichk in nagajivi Franjo :)   mateichk in nagajivi Franjo :) Icon_minitimePet Jan 08, 2010 11:33 am

Lep pozdrav vsem skupaj

Ime mi je matej in prihajam s Hrastnika če mogoče veste kje je to Razz Star sem 21 let in vedno sem imel željo imeti doma sprva miško a ker sem opazil pri kolegu podgano mi je takoj stopila k srčku in sm se odločil za nakup le te.

Svojega franjota imam imam šele 14 dni a vam lahko povem da sem zarad njega mogoče malo bolj srečen in nasmejan ker opažam da tudi takšne živalce znajo zganjat norčije in lumparije Razz

Da povem še nekaj o sebi...

Hodim že v službo v lj zaposlen v Sinatlu kot varnostnik. Obožujem surfanje po netu, adrenalin in pa seveda mojga podgančka Very Happy

tko da to je to pripopal bom še par slik sebe in podgance in pa seveda komentarji dobrodošli

čaw baw Wink

mateichk in nagajivi Franjo :) Ria-DSC005

mateichk in nagajivi Franjo :) Tjn-DSC005

mateichk in nagajivi Franjo :) 8sh-DSC005

mateichk in nagajivi Franjo :) Ivy-DSC006

mateichk in nagajivi Franjo :) 5sk-DSC006

mateichk in nagajivi Franjo :) Twa-Fotogr

mateichk in nagajivi Franjo :) Pwu-Fotogr

mateichk in nagajivi Franjo :) Him-Fotogr

mateichk in nagajivi Franjo :) Erc-moj-mi
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

mateichk in nagajivi Franjo :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mateichk in nagajivi Franjo :)   mateichk in nagajivi Franjo :) Icon_minitimePet Jan 08, 2010 3:24 pm

Dobrodošel.

Franjo je zelo lepi husky! Podoben je mojemu Tiku.
Ampak ni videti, da bi tvojega kaj pretirano zanimal kabel pa vtičnica na zadnji sliki Smile
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Blue

Blue


Število prispevkov : 317
Join date : 11/08/2009
Age : 29
Kraj : Ljubljana

mateichk in nagajivi Franjo :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mateichk in nagajivi Franjo :)   mateichk in nagajivi Franjo :) Icon_minitimePet Jan 08, 2010 4:35 pm

Dobrodošel. Smile

Franjo je čudovit. Like a Star @ heaven :=)=:
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

mateichk in nagajivi Franjo :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mateichk in nagajivi Franjo :)   mateichk in nagajivi Franjo :) Icon_minitimePet Jan 08, 2010 4:51 pm

kako je lep franjo.
Pa tko fletkano spi. (:
Nazaj na vrh Go down
mamaF

mamaF


Število prispevkov : 519
Join date : 13/01/2009
Age : 52
Kraj : Komen

mateichk in nagajivi Franjo :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mateichk in nagajivi Franjo :)   mateichk in nagajivi Franjo :) Icon_minitimePet Jan 08, 2010 10:29 pm

Dobrodošel, Mateichk!
Zelo lep poganček je tvoj Franjo (ime mi je tudi všeč) Smile in upam, da se bosta še velikokrat kaj javila Smile
Nazaj na vrh Go down
mateichk




Število prispevkov : 8
Join date : 16/12/2009

mateichk in nagajivi Franjo :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mateichk in nagajivi Franjo :)   mateichk in nagajivi Franjo :) Icon_minitimePet Jan 08, 2010 11:00 pm

Nes je napisal/a:
Dobrodošel.

Franjo je zelo lepi husky! Podoben je mojemu Tiku.
Ampak ni videti, da bi tvojega kaj pretirano zanimal kabel pa vtičnica na zadnji sliki Smile

hehe to je blo čisto prvi dan k sm ga dam prnesu sm ga dal s škatle na mizo in je biu še prestrašen Razz na tla ga pa žal ne upam dat k bi mi vse kable pregrizu pomoje Very Happy
Nazaj na vrh Go down
sonja256

sonja256


Število prispevkov : 83
Join date : 09/09/2009
Age : 36
Kraj : Ljubljana

mateichk in nagajivi Franjo :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mateichk in nagajivi Franjo :)   mateichk in nagajivi Franjo :) Icon_minitimeSob Jan 09, 2010 9:01 am

Pozdrav obema :=)=:

Moj Ping je tudi precej podoben Franju. Kupila pa sem ju (drugi je Pong) prav tako v trgovini. Tudi sta potrebovala kar dolgo, da sta se navadila name, mogoče še dlje, ker sta dva. Ko sem ju kupila, sta bila stara nekje 2-3 mesece in sta se tudi zelo bala sprva, ugrizneta pa še zdaj včasih, vendar ne več tako, kot na začetku (najraje sta imela ušesa) O.O
Kablov nista nikoli "dirala", pa sta veliko spuščena po celem stanovanju, kablov je pa milijon Laughing Probaj ga kdaj spustit, če je že dovolj navajen, vendar poskrbi, da ne bo mogel za omare in podobno; mogoče ga kabli ne bodo zanimali, tako kot mojidveh ne.
Nazaj na vrh Go down
mateichk




Število prispevkov : 8
Join date : 16/12/2009

mateichk in nagajivi Franjo :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mateichk in nagajivi Franjo :)   mateichk in nagajivi Franjo :) Icon_minitimeSob Jan 09, 2010 11:00 am

kletko mam skos odprto čez dan pa je na pojsli tko da lahk tehanira kokr mu paše Very Happy na začetku je pa ful grizu k se je bal zdej pa sam še bol na rahlo k pomoje misli da je hrana sam pol potuhta da ni to to Razz
Nazaj na vrh Go down
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

mateichk in nagajivi Franjo :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mateichk in nagajivi Franjo :)   mateichk in nagajivi Franjo :) Icon_minitimeSob Jan 09, 2010 2:03 pm

Dobrodošel. Very Happy
Kolk je pa Franjo star? Zgleda da si ti že kar precej "staro" spodgano dobil ( blizu odraslega stanja).
Nazaj na vrh Go down
mateichk




Število prispevkov : 8
Join date : 16/12/2009

mateichk in nagajivi Franjo :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mateichk in nagajivi Franjo :)   mateichk in nagajivi Franjo :) Icon_minitimeSob Jan 09, 2010 10:07 pm

Dejan je napisal/a:
Dobrodošel. Very Happy
Kolk je pa Franjo star? Zgleda da si ti že kar precej "staro" spodgano dobil ( blizu odraslega stanja).
v zooticu so mi rekli da je star okol 3 mesce torej smatram da je že odrasu Very Happy naslednjo rundo bom pa verjetn od kakšnga rejca kupu al pa upam da jih bo kdo oodaju seveda k mi umre prej ga ne dam stran!!! Razz
Nazaj na vrh Go down
Peexy

Peexy


Število prispevkov : 58
Join date : 20/11/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana, okolica

mateichk in nagajivi Franjo :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mateichk in nagajivi Franjo :)   mateichk in nagajivi Franjo :) Icon_minitimeNed Jan 10, 2010 12:42 am

Dobrodošla, oba! Smile

Kok je fletn mali. :=)=:

Najbrž more bit res veseu, da se je rešu one apatične trgovine.. bounce
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

mateichk in nagajivi Franjo :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mateichk in nagajivi Franjo :)   mateichk in nagajivi Franjo :) Icon_minitimeNed Jan 10, 2010 9:02 am

Hehe, 1.1.10 fotkan s Franjotom ^^ Ful je lep!! Husky-ji so zakon! Bajsek veliki... sunny Like a Star @ heaven I love you
Nazaj na vrh Go down
mateichk




Število prispevkov : 8
Join date : 16/12/2009

mateichk in nagajivi Franjo :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mateichk in nagajivi Franjo :)   mateichk in nagajivi Franjo :) Icon_minitimeNed Jan 10, 2010 3:55 pm

hehe sej se je res kr zredu ja Very Happy sam da sliši da kdo je al pa vrečko takoj na vrata pokukat in itaq se ne morm upret da bi mu mau ponudu Laughing
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

mateichk in nagajivi Franjo :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mateichk in nagajivi Franjo :)   mateichk in nagajivi Franjo :) Icon_minitimeNed Jan 10, 2010 7:48 pm

Dobrodošel! Smile
Franjo pa mi je zelo všeč! Very Happy
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
mateichk




Število prispevkov : 8
Join date : 16/12/2009

mateichk in nagajivi Franjo :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mateichk in nagajivi Franjo :)   mateichk in nagajivi Franjo :) Icon_minitimePon Jan 11, 2010 9:18 pm

evo pa je dobu franjo še eno novo zadevco v kletko to pa je krigla za razgibavanje Razz jutri poslikam k danes nimam digiča doma... je pa sicer krogla za indor in outdor kjer se da podganco zapret not in veselo skače po stanovanjo Very Happy

pa lep večer želim Wink
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





mateichk in nagajivi Franjo :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mateichk in nagajivi Franjo :)   mateichk in nagajivi Franjo :) Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
mateichk in nagajivi Franjo :)
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Moj nagajivi par Šurik in Črta

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: O članih in njihovih podgancah :: Člani se predstavljajo-
Pojdi na: