Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 bulica na trebuščku :/

Go down 
+9
AtLanT!da
podgANA
Eva
Dejan
Ancha.
Lee
Fiamma
Sonii
njana
13 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2
AvtorSporočilo
Tahun

Tahun


Število prispevkov : 498
Join date : 29/03/2009
Age : 31
Kraj : Ljubljana

bulica na trebuščku :/ - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: bulica na trebuščku :/   bulica na trebuščku :/ - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 03, 2010 9:23 pm

o groza.. Crying or Very sad
kok sta pa stare?mogoče bi blo dobr da hitr kupš še eno da se ta druga navadi in da nebi potem od žalosti poginla..?
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

bulica na trebuščku :/ - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: bulica na trebuščku :/   bulica na trebuščku :/ - Page 2 Icon_minitimeČet Feb 04, 2010 9:14 am

njana je napisal/a:
stanje čiči se slabša iz deva v dan...bulice so se vrnale. že 2. teden. vse okoli spodnjega trebuščka je močno povečano. Koža je rahlo rozasta in napeta.

Rezultete pregleda tkiva še nisem dobila.
Po ponovnem pregledu je veterinarka rekla da ji ni pomoči. Lahko bo še vredu dokler bo živahna. Potem svetuje evtanazijo.

Grozno se počutim...
Žalostna sem in ko pomislim , da bo morala lulu ostati sama niti ne vem kaj bom...

Jutri bom ponovno poklicala na veterinarko...Strah me je da bo koža počila...

Sad

Sad Sad Sad No pale Sad Sad Sad

Mogoče bi bilo res bolje, da kupiš Lulu še eno, ker se zna zgoditi, da pogine od žalošti, kot je rekla Tahun. Mene je tudi tega najbolj strah, ko pomislim, da bo ena od mojih šla prva... O, boga Čiči!!!
Nazaj na vrh Go down
njana

njana


Število prispevkov : 61
Join date : 15/01/2009

bulica na trebuščku :/ - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: bulica na trebuščku :/   bulica na trebuščku :/ - Page 2 Icon_minitimePet Feb 05, 2010 5:02 pm

Ni možnosti da kupim novo, ker mi bo potem vedno ena umral. Stari sta točno eno leto...Sem napisala če kdo lulu posvoji...

Danes je bil fant spet pri veterinarju, dali so neke zdravila. Stanje se pa je očitno poslabšalo...Tako da sem se odločila, da jo dam v torek evtanazirat. Srce mi poka.

Ne vem kaj naj naredim. Ali ima kdo mogoče malo placa za še eno podganco? Ne vem kaj naj naredim, prosim pomagajte mi. Prosim...

Jst ne morm več, tolk sm žalostna... Sad
Nazaj na vrh Go down
njana

njana


Število prispevkov : 61
Join date : 15/01/2009

bulica na trebuščku :/ - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: bulica na trebuščku :/   bulica na trebuščku :/ - Page 2 Icon_minitimePet Feb 05, 2010 5:06 pm

moja telefonska: 040 681 309
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

bulica na trebuščku :/ - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: bulica na trebuščku :/   bulica na trebuščku :/ - Page 2 Icon_minitimeSob Feb 06, 2010 2:33 pm

Če ne bo res nobenega, jo v skrajni sili jaz lahko vzamem, ampak bo nekaj časa (dokler se ne navadijo) mogla bit v majhni bivši hrčkovi kletki, kar ji pa po šoku zaradi ločitve od dosedanje partnerke ne privoščim. Ampak če reeeeeeees ne bo nobenega, ki jo vzame...
Nazaj na vrh Go down
Tahun

Tahun


Število prispevkov : 498
Join date : 29/03/2009
Age : 31
Kraj : Ljubljana

bulica na trebuščku :/ - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: bulica na trebuščku :/   bulica na trebuščku :/ - Page 2 Icon_minitimeSob Feb 06, 2010 2:37 pm

sam pomoje je res bolš če si dve mejhni kup..
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

bulica na trebuščku :/ - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: bulica na trebuščku :/   bulica na trebuščku :/ - Page 2 Icon_minitimeSob Feb 06, 2010 5:02 pm

Če jo daš potem stran, bo verjetno še bolj depresivna, ker bo menjala okolje, ljudi .. in vse to je velik šok za imunski sistem.

Bolj je važno, kaj ne najboljše za podgano, kot pa kaj je najboljše za tebe. Izguba ljubjenčka je, žal, neizogibna.
Sočustvujem s tabo, ampak mislim, da bi selitev bila za podganico kaplja čez rob
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
mamaF

mamaF


Število prispevkov : 519
Join date : 13/01/2009
Age : 52
Kraj : Komen

bulica na trebuščku :/ - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: bulica na trebuščku :/   bulica na trebuščku :/ - Page 2 Icon_minitimeSob Feb 06, 2010 9:06 pm

Nes je napisal/a:
Če jo daš potem stran, bo verjetno še bolj depresivna, ker bo menjala okolje, ljudi .. in vse to je velik šok za imunski sistem.
Joj, Njana, kako je to hudo ...
Ampak strinjam se z Nes, poskusi rajši razmišljati v nasprotni smeri ... tako, da bi tvoji podganci raje priskrbela novo družbo, kot ti vsi drugi svetujejo, recimo parček mladih podganic. Po mojem bi bila Lulu še bolj uboga, če bi morala v nov dom ... vsaj tebe bo imela še vedno zase, če ostane pri tebi.
Ne vem, no ... naj ti še kdo drugi svetuje, ampak jaz bi na tvojem mestu res raje obdržala Lulu+ nabavila dve mladi.
Upam, da bo tvoja odločitev kaj lažja.
Nazaj na vrh Go down
njana

njana


Število prispevkov : 61
Join date : 15/01/2009

bulica na trebuščku :/ - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: bulica na trebuščku :/   bulica na trebuščku :/ - Page 2 Icon_minitimePon Feb 08, 2010 8:11 pm

Čiči je počila koža na trebuščku...Še vedno ji dajem antibijotike, zjutraj z jogurtom. Veterinarka mi je odsvetovala mešanje z hrano, ampak ne prenesem da podganco mučim in jo silim z inekcijo.

Nočem jo stiskat...ker je teo grozno in podganca ostane v šoku in nočem...

Malo manj je živa... Zanji teden obe ful spita in ne skačeta nekaj okoli...Pomoje lulu čuti da je neaj narobe, da čiči ni več tako živahna...

Čiči se še vedno kar dobro odziva, normalno je in pije, le nekoliko počasnejša je. Meni je pa vsaki dan grozneje....

Ne vem kaj bom...ne želim je dat uspavat, nikakor! Počakala bom, mogoče bo zdravljenje prineslo kaj dobrega...

Sad
Nazaj na vrh Go down
Tahun

Tahun


Število prispevkov : 498
Join date : 29/03/2009
Age : 31
Kraj : Ljubljana

bulica na trebuščku :/ - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: bulica na trebuščku :/   bulica na trebuščku :/ - Page 2 Icon_minitimePon Feb 08, 2010 8:59 pm

o groza!! No pale Crying or Very sad
bogica mejhna.. Sad
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

bulica na trebuščku :/ - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: bulica na trebuščku :/   bulica na trebuščku :/ - Page 2 Icon_minitimePon Feb 08, 2010 11:00 pm

Boga pikica Sad
Nazaj na vrh Go down
Eva

Eva


Število prispevkov : 356
Join date : 14/01/2009
Age : 33

bulica na trebuščku :/ - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: bulica na trebuščku :/   bulica na trebuščku :/ - Page 2 Icon_minitimeTor Feb 09, 2010 6:38 pm

Joj, grozno.... Jst res upam da se bo dalo še kej zrihtat... Sad
Nazaj na vrh Go down
mamaF

mamaF


Število prispevkov : 519
Join date : 13/01/2009
Age : 52
Kraj : Komen

bulica na trebuščku :/ - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: bulica na trebuščku :/   bulica na trebuščku :/ - Page 2 Icon_minitimeČet Maj 27, 2010 8:33 pm

njana je napisal/a:
sporočam da je danes ponoči čiči umrla Sad


zelo sem žalostna, lulu tudni ni bilo nič jasno...

žal mi je ker je bila res super podganca in nikomur ne želim te bolečine in cele procedure umiranja.



Sad Sad
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





bulica na trebuščku :/ - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: bulica na trebuščku :/   bulica na trebuščku :/ - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
bulica na trebuščku :/
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 2Pojdi na stran : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» kot nekakšni mozolčki po trebuščku
» Bulica pod repkom
» Bulica pri zadnji tački

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Bolezni podgan in razne težave-
Pojdi na: