Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Kje bi se dalo dobiti podgano

Go down 
+56
silck
furlannn
poanja
teja_sosteric
Kuku
Sh.
Cocopuffs
choo
Margareta808
spela
puhi
analog
sashka
dejvid
Puppy
E.T.
zverina
doris
Tahun
Soyesmynameis Nina
Skinny
Grass
valandil
Kalisto
Nina
Tjashy
Juni
Nes
deguLady
Lee
BrinaSan
mihc
cityrat
Ninica
Cath
mashikaa
bolha
nika*
aella
Blue
binko
Dejan
sismisek
Iraa
Olivija
sorrowsong
Pikolina
mamaF
Nirvana
AtLanT!da
vili
Eva
Fiamma
anya
Sonii
njana
60 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AvtorSporočilo
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje bi se dalo dobiti podgano   Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 2 Icon_minitimePon Feb 09, 2009 6:21 pm

ne, samo ki se še ful boji
in ko je bil zadnjič panter s francko tle, je bil ful ful ful bolj miren in se je tudi bolj pustil po rokah držat
tko da če bi dobila eno mlajšo podganco, ki bi se bolj pustila, bi lahko krati oba navadla Smile Smile Smile
pa črne so johohoj Smile
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Pikolina




Število prispevkov : 3
Join date : 09/02/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana-okolica

Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje bi se dalo dobiti podgano   Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 2 Icon_minitimePon Feb 09, 2009 6:26 pm

hehe..
no saj najprej bo iziu prepricat mami da mi jo pusti..mela sm ze skakace..pa zaicka..pa zdaj mam psa..pa bi mela zdaj se podganco..ker so taka popouna bitja I love you I love you siva bi bla pa sploh lepa <3 bounce
Nazaj na vrh Go down
mamaF

mamaF


Število prispevkov : 519
Join date : 13/01/2009
Age : 52
Kraj : Komen

Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje bi se dalo dobiti podgano   Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 2 Icon_minitimePon Feb 09, 2009 8:52 pm

Na sosednjem forumu so na voljo majhne podganice, poglejte, tisti, ki jih še iščete!
http://www.mojpes.com/forumbb/viewtopic.php?t=17710&postdays=0&postorder=asc&start=0
Nazaj na vrh Go down
sorrowsong




Število prispevkov : 3
Join date : 24/01/2009

Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje bi se dalo dobiti podgano   Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 2 Icon_minitimeNed Feb 15, 2009 2:52 pm

hvala mamaF!! Smile Smile

ja še vedno imam an voljo podgance albinčke in tudi črno-bele

na voljo imam eno samičko in 7 fantkov.

tk da če bi kdo res rad meu anj em kontaktira, ker bi res rada vse prodala.

5 eur za podganco:)

še rajši bi ap vidla da bi se še kdo odločil vzet 2 fantka anenkrat , ekr so podgance zelo družabne živalce in niso tak ko hrčki samotarji...Very Happy
ne gre se mi za denar , vendar zato hočem proddat v paru, ker imam sama doma samčka in samičko in sta v ločenih keltkah
s tem da trenutno samički delajo družbo mladički, samček pa je ves čas sam :/

se mi zdi da bi blo najbolše dat samčka akstrirat in zdruzit tiste 2 kletke v eno, da bi imela več prostora

ali pa naj poskusim dati fantka v njegovo kletko , da bi imel družbo??

vendar me je zelo strah, da bi ga ranil ali ubil Crying or Very sad Crying or Very sad
Nazaj na vrh Go down
Olivija

Olivija


Število prispevkov : 387
Join date : 15/02/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje bi se dalo dobiti podgano   Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 2 Icon_minitimeNed Feb 15, 2009 3:03 pm

Jest sem olija dobila v Mr.Petu. Str je približno 2 mesca ampak se je kr lepo navadu na use. Drugače pa naj bi bile te živali veterinarsko pregledane. Ne priporočam pa živali kupovat v ZOOTIC-ku ker imajo pogosto uši ali zajedalce. Tam si je sestrična kupila morskega prašička in ga je mogla kar nkaj tednov kopat, da se je znebila parazitov.
Nazaj na vrh Go down
Iraa

Iraa


Število prispevkov : 6
Join date : 02/02/2009
Age : 33
Kraj : Maribor

Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje bi se dalo dobiti podgano   Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 2 Icon_minitimePet Feb 27, 2009 11:46 am

Jaz sem šla pred nekaj dnevi v Tukane v Hoče pa sem seveda pogledala tudi če imajo podganice pa so me presenetli ... Prav vseh barv so bile : rjave, rjavo-bele, črne, črno-bele, bele ... Pa še male so bile tako da zdaj prijateljica tud razmišlja da bi tam vzela eno ... Zdaj bom večkrat šla tja da jih bom malo opazovala pa prosila bom prodajalko če lahko kakšno vzamem v roke pa upam da bo dovolila da vidimo kako so kaj vajene ljudi ... Sama sem se namreč trudila spariti mojo podganico pa mi ni uspelo ker nikoli nismo zadeli pravega dne, zdaj pa je samec zbolel in poginil ... Zato sem se odločila da se ne bom več trudila, itak je dovolj drugih podganic ki šičejo dom Exclamation
Nazaj na vrh Go down
Olivija

Olivija


Število prispevkov : 387
Join date : 15/02/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje bi se dalo dobiti podgano   Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 2 Icon_minitimePet Feb 27, 2009 5:17 pm

njana je napisal/a:
V Mr. Petu so mi rekli da jih dobijo verjetno v roku 4ih tednov in da bodo stare od ena do dva meseca. Mogoce so se mi zdele malo prestare ampak tukaj je stevilka. Gospa, ki jih naroca dela dopoldne:
Tel: 01/545 10 50
Osebno jih tam nebi kupila ker se mi zdi da so res prestare, drugace so bili zelo prijazni. Povedali so da ima rejka malih zivalic svojega veterinarja.

Moj samčk je iz Me. Peta. Str 2 mesca in ni problema z njem. V 5 dneh se je lepo navadu na use in na sploh je fletkan.
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje bi se dalo dobiti podgano   Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 2 Icon_minitimeSob Feb 28, 2009 6:42 pm

Iraa je napisal/a:
Sama sem se namreč trudila spariti mojo podganico pa mi ni uspelo ker nikoli nismo zadeli pravega dne, zdaj pa je samec zbolel in poginil ... Zato sem se odločila da se ne bom več trudila, itak je dovolj drugih podganic ki šičejo dom Exclamation

wow, dobra filozofija Very Happy js bom šla tudi pogledat v tisga tukano-ta Cool
Nazaj na vrh Go down
sismisek

sismisek


Število prispevkov : 8
Join date : 26/02/2009
Kraj : Ljubljana

Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje bi se dalo dobiti podgano   Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 2 Icon_minitimeNed Mar 01, 2009 12:39 am

čaw.
ja moje izkušnje glede podgan kupljenih v trgovinah.... v tukanu sm kupila samičko staro 4 tedne in je bilo z njo use u najlepšem redu, ter samčka starega pol leta, ki je bil bolan, ter je po dveh mesecih umrl. v mr. petu sem kupila samčka ki je bil bolan in sem za njegovo zdravljenje porabila skoraj premoženje in je še vedno mu zdravila ne pomagajo, ter samičko, ki je bila nenormalno agresivna.
drugače pa imamo u naši podganji družini za sabo že 9 generacij mladičev.... pa še jih bo Smile
če bom imela kake mladiče pa zagotovo sporočim
Nazaj na vrh Go down
Iraa

Iraa


Število prispevkov : 6
Join date : 02/02/2009
Age : 33
Kraj : Maribor

Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje bi se dalo dobiti podgano   Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 2 Icon_minitimeNed Mar 01, 2009 6:17 pm

Jaz sem glede trgovin z živalmi 50 - 50 ... Še sama ne vem kako bi se opredelila ... So zdrave in so bolne in nikoli ne veš kaj te čaka ... Zadnjič sem bila v city-ju v mariboru v hobi programu pa sem bila razočarana nad vsem kar sem vidla ... Umazanija, smrad, ... Tiste živali živijo v nemogočih razmerah! Za tukano v Hočah se mi pa zdi da je veliko boljše zadnje čase ... Se trudijo ... Upam da ne samo nazven :/

Jaz sem pa obe podganici dobila iz domačih legel ... Prvo sem vzela pri nekom ki se ima za rejca ... Je pa iz Polskave ... Podgana je sicer zdrava,, vendar ni bila navajena človeka, hrupa, niti svetlobe! Sem se zelo trudila ampak se še vedno vidi da kod mladič ni bila primerno socializirana ... Bi upala trdit da je še vedno napol divja! Ne pusti se prijeti, vgrizne kr pogosto, zelo je dominantna ... Zato smo jo takšno tud sprejeli ... Vedno ko jo spustimo pač prosto teka naokoli in je ne dvigujemo če si sama ne zaželi tega ... V nasprotnem primeru ti pač nameni ugriz do kosti :/ ... TAKO DA TISTEGA "REJCA" NIKOMUR NE PRIPOROČAM
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje bi se dalo dobiti podgano   Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 2 Icon_minitimeNed Mar 08, 2009 7:59 pm

no, jaz sem se dokončno odločila, da si priskrbim 2 samički, in sicer okoli 2. dela avgusta al pa v začetku septembra, ko bodo matura, počitnice in informacije če sem sprejeta na fax ali ne, za mano.. Med počitnicami bom tako mela čas, da kupim še wse stwari (kletko, igrače,...) zanju in da na meni ne bo pritiska šole in wsega tega.. samo wročina clown

Tako da, če kdo we, da bo imel w tistem času kake mladičke, npr. Vili, se najawljam, za 100%

Pa ful problemow mam z imeni Embarassed Napiasala sm 2 stolpca A5 format lista z imeni za samičke in nimam pojma kjeri 2 sta mi najbolši, čeprow prisegam "na 1. pogled" (da pač daš ime živalci takrat ko jo widiš).. help!! lol!
Nazaj na vrh Go down
mamaF

mamaF


Število prispevkov : 519
Join date : 13/01/2009
Age : 52
Kraj : Komen

Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje bi se dalo dobiti podgano   Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 2 Icon_minitimeNed Mar 08, 2009 11:05 pm

Jaz se nagibam k opciji " na prvi pogled" - pač eno od nekaj izbranih najljubših imen bo ziher pasalo k podganci, ko jo boš prvič videla oz. prijela Very Happy
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje bi se dalo dobiti podgano   Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 2 Icon_minitimePon Mar 09, 2009 2:19 pm

jap, wem sunny sej zdej sm si favorite izbrala.. Iz približno 25-30 imen sem skočila na 6 favoritskih Razz Razz lol! flower sam wm jih še ne poveeeem.. Razz Razz
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje bi se dalo dobiti podgano   Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 2 Icon_minitimePon Mar 09, 2009 6:05 pm

Trenutno v BTCju še en samec. Sivo-bel mislim da.
Siva glava in bel trup. Luškan. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje bi se dalo dobiti podgano   Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 2 Icon_minitimePon Mar 09, 2009 9:20 pm

AtLanT!da je napisal/a:
jap, wem sunny sej zdej sm si favorite izbrala.. Iz približno 25-30 imen sem skočila na 6 favoritskih Razz Razz lol! flower sam wm jih še ne poveeeem.. Razz Razz
Vau, ti si se pa tega lotila zelo resno. Laughing Laughing Če boš še v dvomiš katero ime zbrati, pol piši jaz pa bom vprašal brata, ki ima ponavadi najbolj nore ideje glede imen. Twisted Evil
Nazaj na vrh Go down
Olivija

Olivija


Število prispevkov : 387
Join date : 15/02/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje bi se dalo dobiti podgano   Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 2 Icon_minitimeTor Mar 10, 2009 8:44 am

Dej kkšn ime napiš. Tok sm firbčna Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje bi se dalo dobiti podgano   Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 2 Icon_minitimeSre Mar 11, 2009 5:56 pm

Bratovi imeni za moje živali sta: Simon za mlečno kačo in Ciril za želvo.
Kača je to ime dobila, ko sem bil jaz na raziskovalnem taboru in je brat z družbo spustil kačo venj na vrt. Poskusili so jo tudi nahraniti z mrtvo miško vendar jim ni uspelo, kačo so samo zdražili in potem jim je ušla v grmovje. Edin en Simon je imel toliko poguma, da jo je potegnil venj in jo dal nazaj v posodu. Tako je moja mlečna kača dobila imepo svojem "rešitelju".
Pri želvaku Ciriliu je pa tako, da je posvojen. Prejšni lastniki so mu dali ime Srečko, ki si je tamavmu zdelo preveč pocukrano in mu je zato dal ime Ciril.
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje bi se dalo dobiti podgano   Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 2 Icon_minitimeČet Mar 12, 2009 4:16 pm

no, js sm pa počena na japonska imena, in sm jih tm tut iskala..
Nazaj na vrh Go down
Olivija

Olivija


Število prispevkov : 387
Join date : 15/02/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje bi se dalo dobiti podgano   Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 2 Icon_minitimeČet Mar 12, 2009 6:34 pm

Jao pr men je blo pa tok komplikacij. Najprej je biu Lucifer pol Luc, pol Bine in še ene štiri imena. Nakonc pa sm se spomnla da bo kr Oli.
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje bi se dalo dobiti podgano   Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 2 Icon_minitimePet Mar 13, 2009 1:09 pm

bolš da js ne začnem! Very Happy Rolling Eyes wažn da v zoo-tic-u prodajajo wiseče wreče in sm si jo že kupla, pa eno bom še nardila..
Nazaj na vrh Go down
Olivija

Olivija


Število prispevkov : 387
Join date : 15/02/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje bi se dalo dobiti podgano   Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 2 Icon_minitimeSob Mar 14, 2009 3:44 pm

AtLanT!da je napisal/a:
bolš da js ne začnem! Very Happy Rolling Eyes wažn da v zoo-tic-u prodajajo wiseče wreče in sm si jo že kupla, pa eno bom še nardila..

Jest sm jo tu tm gledala, pa se mi je zdela nekak prevelka
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje bi se dalo dobiti podgano   Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 2 Icon_minitimeSob Mar 14, 2009 4:29 pm

js bom mela 100% 2 podgani, tko da ne bo nč prevelka Twisted Evil Razz clown
Nazaj na vrh Go down
Olivija

Olivija


Število prispevkov : 387
Join date : 15/02/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje bi se dalo dobiti podgano   Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 2 Icon_minitimeSob Mar 14, 2009 10:20 pm

AtLanT!da je napisal/a:
js bom mela 100% 2 podgani, tko da ne bo nč prevelka Twisted Evil Razz clown

Za dve je pa že drgač:-D
No ja Oli je itak ne uporabla. Pm pa sm se tok matrala da sm jo naredla lol!
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje bi se dalo dobiti podgano   Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 2 Icon_minitimeNed Mar 15, 2009 8:25 am

kakšna pa je?
Nazaj na vrh Go down
Olivija

Olivija


Število prispevkov : 387
Join date : 15/02/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje bi se dalo dobiti podgano   Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 2 Icon_minitimeNed Mar 15, 2009 7:10 pm

AtLanT!da je napisal/a:
kakšna pa je?

Pejt pogledap, pr slikah od Olija. Mam slikano kletko. Drgač pa platn, 20x20, na vrvicah
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje bi se dalo dobiti podgano   Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Kje bi se dalo dobiti podgano
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 8Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Alergija na podgano?
» KLETKA za podgano
» skrb za podgano
» oddam podgano
» Kako in kam s podgano?

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Nakup podgane-
Pojdi na: