Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Ancha. oz. Anja

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Ancha.

Ancha.


Število prispevkov : 49
Join date : 19/10/2009
Age : 27
Kraj : Ljubljana

Ancha. oz. Anja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Ancha. oz. Anja   Ancha. oz. Anja Icon_minitimePon Dec 14, 2009 7:22 pm

HeiLa.
Torej,.. sem Anja.. stara sem 13 let, rojstni dan imam 18.4 in hodim v 8 razred osnovne šole Nove jarše.
V prostem času se ukvarjam z petjem in internetom Very Happy
Doma smo imeli mini živalski vrt:
Zlata hrčica Mika, bla je res legendica.. Živela je 3leta in pol, potem pa poginila na moj rojstni dan O.O
Ruski hrček Piki, največji hiper aktivc kar jih lahko poznate.. poginil je kakšne 2 meseca za Miko
Dve želvici.. imen se ne spomnem.. na žalost sta živeli samo 3 mesece.
In pa kar nekaj zlatih ribic.. Ampak to je blo že dolgo nazaj, z sestrico sva si kužka želele res dougo in končo je prišel.. Mali maltežanček Toby, ki je sicr star že eno leto ampak še vedno je naš bombonček. <3
Danes pa sem končno dobila podganco Alli, samo da se malce spoznava in jo bom opisala Very Happy

Lp, Anja
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

Ancha. oz. Anja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ancha. oz. Anja   Ancha. oz. Anja Icon_minitimeČet Dec 17, 2009 10:38 am

slikice prosim! geek :=)=:
Nazaj na vrh Go down
Ancha.

Ancha.


Število prispevkov : 49
Join date : 19/10/2009
Age : 27
Kraj : Ljubljana

Ancha. oz. Anja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ancha. oz. Anja   Ancha. oz. Anja Icon_minitimePet Dec 18, 2009 8:06 pm

AtLanT!da je napisal/a:
slikice prosim! geek :=)=:

Od Alli, jih imaš v njeni temi. Od Toby.ja pa so tukaj Smile http://www.mojalbum.com/anchyka96/toby
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Ancha. oz. Anja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ancha. oz. Anja   Ancha. oz. Anja Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Ancha. oz. Anja
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: O članih in njihovih podgancah :: Člani se predstavljajo-
Pojdi na: